ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 18:04

W najbliższym dniu roboczym Prokuratura zostanie powiadomiona o złamaniu ciszy wyborczej.
to czemu admin strony nie zamknie możliwość dodawania komentarzy ? nie rob zamentu gościu tutaj każdy obywatel ma prawo wypowiadać się :!:
Niestety ale nie można agitowac ani oceniać kandydatów w trakcie trwania ciszy wyborczej!! Każdy kto uzna że złamano cisze wyborczą ma prawo a nawet obowiązek powiadomić organy ścigania!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 18:13

OOObowiazkowo !!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 18:27

NIE POTRAFICIE PRZESTRZEGAĆ PODSTAW CISZY WYBORCZEJ A GMINĄ CHCECIE ŻĄDZIĆ? BYKI KARMIĆ SIĘ TYLKO NADAJECIE.WSTYDU NIE MACIE! BYDŁO DO OBORY A NIE DO ADMINISTRACJI.JAK TAK MOŻNA.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 18:30

Do danieliiiiiiii.......za miske ryzu.....
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 18:30

A administrator strony powinien właśnie powiadomić o naruszeniu ciszy wyborczej policję i to jak najszybciej!
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 19:28

Dziś zrana widziałem jak mieszkańcy Łaszczowa w okolicu ul. Lwowskiej zrywali plakaty kandydatki, a stelaże wyrzucali do rowów, w biały dzień, a obok wisi pan do powiatu z PiSu, protegowany z PiSu na burmistrza, to żarty jakieś? Nie pasuje mi zgłaszać na policję, ale uważam że tak dalej być nie może, fałsz króluje, ludzie mądrzy chodzą ze spuszczonymi głowami....
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 19:36

Nie ma że nie pasuje! To pana obowiązek obywatelski!
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 20:08

Dziś zrana widziałem jak mieszkańcy Łaszczowa w okolicu ul. Lwowskiej zrywali plakaty kandydatki, a stelaże wyrzucali do rowów, w biały dzień, a obok wisi pan do powiatu z PiSu, protegowany z PiSu na burmistrza, to żarty jakieś? Nie pasuje mi zgłaszać na policję, ale uważam że tak dalej być nie może, fałsz króluje, ludzie mądrzy chodzą ze spuszczonymi głowami....
Fałsz, podłość, nieuczciwość i zakłamanie.nie rozumiem takiego zachowania. Jak można być tak nieludzkim, zwieżęta się godniej zachowują!
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 20:12

Wierzycie w takie bajki jak dzieci. Nie mają co pisać to robią z siebie ofiary. Już oczerniać kontrkandydatów nie wolno więc może akurat jakiś jeleń się znajdzie i uwierzy. Wy pomyślcie jak jutro będą szaleć i wymyślać, że sfałszowane wszystko itd. To będą dopiero kabarety
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 20:17

Jedź, zobacz i nie pierdziel trolu
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 20:40

Dziś zrana widziałem jak mieszkańcy Łaszczowa w okolicu ul. Lwowskiej zrywali plakaty kandydatki, a stelaże wyrzucali do rowów, w biały dzień, a obok wisi pan do powiatu z PiSu, protegowany z PiSu na burmistrza, to żarty jakieś? Nie pasuje mi zgłaszać na policję, ale uważam że tak dalej być nie może, fałsz króluje, ludzie mądrzy chodzą ze spuszczonymi głowami....
Fałsz, podłość, nieuczciwość i zakłamanie.nie rozumiem takiego zachowania. Jak można być tak nieludzkim, zwieżęta się godniej zachowują!
"Zeierzęta" tołmanie, gdzie Ty do szkoły chodziłeś, kto Cię oryografii uczył???
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 20:41

Jechałem o 16 i te chorągiewki stoją jedna koło drugiej jak na drogę krzyżową :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 21:02

Dziś zrana widziałem jak mieszkańcy Łaszczowa w okolicu ul. Lwowskiej zrywali plakaty kandydatki, a stelaże wyrzucali do rowów, w biały dzień, a obok wisi pan do powiatu z PiSu, protegowany z PiSu na burmistrza, to żarty jakieś? Nie pasuje mi zgłaszać na policję, ale uważam że tak dalej być nie może, fałsz króluje, ludzie mądrzy chodzą ze spuszczonymi głowami....
Fałsz, podłość, nieuczciwość i zakłamanie.nie rozumiem takiego zachowania. Jak można być tak nieludzkim, zwieżęta się godniej zachowują!
Zwierzęta pisze się przez rz baranie !
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 21:10



Fałsz, podłość, nieuczciwość i zakłamanie.nie rozumiem takiego zachowania. Jak można być tak nieludzkim, zwieżęta się godniej zachowują!
"Zeierzęta" tołmanie, gdzie Ty do szkoły chodziłeś, kto Cię oryografii uczył???
Tołman tołmana poucza. Przeczytaj co Ty napisałeś. Samozaoranie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 paź 2018, o 21:29

Nerwy na bok, albo zmienicie teraz burmistrza, albo będziecie płacić co miesiąc 100 zł za śmieci, już mają plany wodę gminną sprywatyzować..., a z tej kobiety zrobili jołopa że widzi szansę na renegocjację umów z wykonawcami... pomyślcie kto waszym oprawcą jest a kto może być wybawicielem i pomysłem na przyszłość
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”