O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 08:36

"A gdyby tu było nagle przedszkole w przyszłości i wasz synek mały przechodził w przyszłości, którego jeszcze nie macie? "
Na górę

Postautor: Alamala » 19 paź 2018, o 09:31

Na 14 godzin przed końcem ciszy wyborczej ataki na najmocniejszego kandydata Marka Luszczyńskiego to norma do przyzwyczajenia. Jego Postęp w rozmowie, dykcji, podejściu do spraw jest ogromny. Juz nie mogę się doczekać jak wygra i w końcu ktoś zacznie nas słuchać i pomagać. Panie Marku powodzenia !!! Liczymy na Pana i głosujemy całą ulicą
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 09:39

Na 14 godzin przed końcem ciszy wyborczej ataki na najmocniejszego kandydata Marka Luszczyńskiego to norma do przyzwyczajenia. Jego Postęp w rozmowie, dykcji, podejściu do spraw jest ogromny. Juz nie mogę się doczekać jak wygra i w końcu ktoś zacznie nas słuchać i pomagać. Panie Marku powodzenia !!! Liczymy na Pana i głosujemy całą ulicą
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 09:57

Na 14 godzin przed końcem ciszy wyborczej ataki na najmocniejszego kandydata Marka Luszczyńskiego to norma do przyzwyczajenia. Jego Postęp w rozmowie, dykcji, podejściu do spraw jest ogromny. Juz nie mogę się doczekać jak wygra i w końcu ktoś zacznie nas słuchać i pomagać. Panie Marku powodzenia !!! Liczymy na Pana i głosujemy całą ulicą
Zaklinanie rzeczywistości trwa w najlepsze. O jakich to postępach mówimy? W dykcji? :lol:

Samo słowo postęp może mieć też różne konotacje, np. ze słowem ustęp :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 10:09

Czy dziś odbędzie się planowane spotkanie obecnego Pana Burmistrza z wyborcami w Lubyczy Królewskiej? Jeśli tak, to o której godzinie?
Na górę

Postautor: Toon » 19 paź 2018, o 10:11

Zaklinanie rzeczywistości trwa w najlepsze. O jakich to postępach mówimy? W dykcji? :lol:

Samo słowo postęp może mieć też różne konotacje, np. ze słowem ustęp :lol:
[/quote]

DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ KAMPANII. Ostatnia szansa aby zaprezentował się AS dykcji, gramatyczności i logiczności wypowiedzi, który pierwszy raz tymi talentami błysnął 8 lat temu "jak wszyscy wiemy" - "oczywiście".
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 10:44

Zaklinanie rzeczywistości trwa w najlepsze. O jakich to postępach mówimy? W dykcji? :lol:

Samo słowo postęp może mieć też różne konotacje, np. ze słowem ustęp :lol:
DZISIAJ OSTATNI DZIEŃ KAMPANII. Ostatnia szansa aby zaprezentował się AS dykcji, gramatyczności i logiczności wypowiedzi, który pierwszy raz tymi talentami błysnął 8 lat temu "jak wszyscy wiemy" - "oczywiście".
[/quote]

Nie musi się prezentować. W kwestiach, o których piszesz kandydata z PiS bije na łeb i na szyję. To tak jakby porównywać syrenkę do mercedesa :lol:
Zresztą pozostali kandydaci są w tym zdecydowanie lepsi od tego, który reprezentuje obecną władzę centralną. Wśród nich zdecydowanie najwyżej jest pan Piotrek. I żeby nie było, że to moje zdanie, to zdanie wielu wyborców. Bardzo wielu. A czy warto zaklinać rzeczywistość? Pewnie tak. Wierzyć warto :P
Na górę

Postautor: Dag » 19 paź 2018, o 11:04

Byłem na spotkaniu Pana Marka wczoraj żadnych problemów z dykcją z wyrażaniem się publicznie nie stwierdziłem że nie miele co mu ślina na język przyniesie może i lepiej. Nie byłem jakimś jego fanem poszedłem się przekonać czy jest tak jak mówią ludzie i byłem zaskoczony. Dalej dajcie się podpuszczać i rozsiewajcie plotki a będzie jak jest. Żeby było tak jak było co?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 12:06

A czy pewien chiński żołnierzyk nie miał czasem zatrzymanego prawka po jeździe na podwójnym gazie?
Zgadnijcie który to.
Za rozwiązanie zagadki chętnie postawię browca.
Przepraszam najmocniej, a co Pan ma na myśli? Kto miał niby to zatrzymane prawko? I kto jechał na podwójnym gazie? Czy to jakieś oszczerstwa, czy też prawda? Jeśli to oszczerstwa, to wypadałoby przeprosić, jeśli zaś prawda, to kogo ma Pan na myśli?
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 13:16

Może ma ktoś kontakt do znanego wodzireja vel SARNA? Podobno robi dobre imprezy, a dzisiaj piątunio :)
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 14:29

Czy dzisiaj jest spotkanie Pana Burmistrza w LK. Jeżeli tak to o której.
Na górę

Postautor: Piotr s » 19 paź 2018, o 14:54

Podobno dzisiaj w Lubycz na spotkaniu z obecnie panującym burmistrzem będzie degustacja białego musujacego .Czy to prawda? może coś kto wie?
Na górę

Postautor: oko 18 » 19 paź 2018, o 15:34

To jest to spotkanie dzisiaj w Lubyczy z burmistrzem czy nie. Ludzie wiecie coś. Dajcie znać
Na górę

Postautor: egon » 19 paź 2018, o 17:55

A czy pewien chiński żołnierzyk nie miał czasem zatrzymanego prawka po jeździe na podwójnym gazie?
Zgadnijcie który to.
Za rozwiązanie zagadki chętnie postawię browca.

Przepraszam najmocniej, a co Pan ma na myśli? Kto miał niby to zatrzymane prawko? I kto jechał na podwójnym gazie? Czy to jakieś oszczerstwa, czy też prawda? Jeśli to oszczerstwa, to wypadałoby przeprosić, jeśli zaś prawda, to kogo ma Pan na myśli?

Kombinuj dalej.
Podpowiedź: pewien chiński żołnierzyk.
Na górę

Postautor: fajfus » 19 paź 2018, o 18:05

Poeto gdzie jesteś? Tak mi ciebie dziś brak.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”