ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 09:11

A ja widziałem jak na głowie wocha wisi girgiel
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 09:43

Pani w swoim programie proponuje wzmocnienie roli sołtysów, pewnie dlatego, że mąż jest sołtysem.Oni obecnie są za bardzo wzmocnieni biorą 8 % prowizji od zebranego podatku i diety za udział w sesjach rady, podczas gdy w Telatynie nie biorą udziału w sesjach a w Tyszowcach w ogóle nie ma sołtysów. Natomiast odnośnie wspierania szkół to już takiego wsparcia jak obecnie to pewnie mieć nie będą, dyrektorzy dodatki jak w Warszawie i nagrody na dzień nauczyciela, chociaż w gminie grosza nie ma. Dlatego Girgiela popierać będą zawsze. Także pani z takim programem nie ma szans.
Na górę

Postautor: rtf » 18 paź 2018, o 10:16

A przedmówca dalej z tym powiązaniem G W .W o ile mi wiadomo nie był i nie jest na etacie w gminie i co on mógł decydować.Tyle co krowa sołtysa.Przepraszam panie W ale taka jest rzeczywistość .Wpienia mnie zwalanie winy na inne osoby , a panowie W i P nie dajcie się.Jesteśmy z wami.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 10:22

A przedmówca dalej z tym powiązaniem G W .W o ile mi wiadomo nie był i nie jest na etacie w gminie i co on mógł decydować.Tyle co krowa sołtysa.Przepraszam panie W ale taka jest rzeczywistość .Wpienia mnie zwalanie winy na inne osoby , a panowie W i P nie dajcie się.Jesteśmy z wami.
A kto płaci składki na G6 ,kto ustala ich wysokość nie masz wiedzy to się nie kompromituj a i ilu Was jest wystarczy na bycie starostą i burmistrzem Dobuźka
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 11:00

Odnośnie programów i obiecanek jak gaz dla Łaszczowa i inne ja nie wierzę. Pan Girgiel gdy po raz pierwszy startował na wójta obiecał kanalizację burzową dla ulicy Kościuszki, mam do dziś tę ulotkę. Minęło 12 lat a woda po dużych deszczach dalej zalewa posesje i stoi na ulicy, że nie można przejść, niszczy też asfalt koło p Bohacza, koło Przedszkola, koło p Typka. Przed tą kadencją obiecał projekt i co i nic. Przepraszam wybudował kanalizację pod siebie, to była jego pierwsza inwestycja, woda która leciała przepustem z ulicy Chopina, na granicy działki szkolnej i p Mikuły została poprowadzona kanałem burzowym na stawy. Dla ulicy Kościuszki przez 12 lat pieniędzy na to nie znaleziono, a można było z Unii załatwić. Więc jak tu wierzyć w obietnice wyborcze?
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 12:27

Sobie zrobił, sobie jest burmistrzem nie wam, sąsiadom Bochacza nie cieknie na posesje, wam będzie ciekło, jak nie pasuje zmieńcie sobie miejsce zamieszkania, bo na zmianę burmistrza nie macie szans, PSL I SKR to coś wi3cej niż człowiek.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 12:38

W tych wyborach ludzie zagłosują na człowieka, nie na partję.Wystarczy tej sekty.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 12:43

Są prawomocne wyroki skazujące Pana Wocha będzie ciekawie jak się dowie góra PIS a się dowie i to lada dzień bo jeden z Łaszczowieckich członków Pis na pewno tego nie odpuści on jak będzie trzeba dotrze do samego Kaczýńskiego a Jarek ich wyleczy .Do dzieła panie s
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 12:44

W tych wyborach ludzie zagłosują na człowieka, nie na partję.Wystarczy tej sekty.
To trzeba było wystawić człowieka na którego można byłoby zagłosować chociaż przy minimum umiejętnosci w samorządzie
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 12:48

W tych wyborach ludzie zagłosują na człowieka, nie na partję.Wystarczy tej sekty.
To trzeba było wystawić człowieka na którego można byłoby zagłosować chociaż przy minimum umiejętnosci w samorządzie
Nie błaznuj a jakieź to trzeba mieć umiejętnośći
Są przepisy wytyczne itp. wystarczy być uczciwym człowiekiem
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 12:53


To trzeba było wystawić człowieka na którego można byłoby zagłosować chociaż przy minimum umiejętnosci w samorządzie
Nie błaznuj a jakieź to trzeba mieć umiejętnośći
Są przepisy wytyczne itp. wystarczy być uczciwym człowiekiem
Ten jak już palnie to palnie
Uczciwy człowiek to najwyżej na tacę może zbierać
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 13:00

Akurat ci od tacy w łaszczowskim kościele to też dobrze pokundleni. :lol: także zważaj na słowa, polityka to wyjątkowa umiejętność..., u nas nie występuje
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 13:10

Bo tutaj jest wszystko odwrotnie. Pod ołtarz pchają się same czarne owce a do polityki barany
I jak jest każdy widzi
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 13:23

Bo tutaj jest wszystko odwrotnie. Pod ołtarz pchają się same czarne owce a do polityki barany
I jak jest każdy widzi
Pierwsi będą ostatnimi ........
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 14:28

Są prawomocne wyroki skazujące Pana Wocha będzie ciekawie jak się dowie góra PIS a się dowie i to lada dzień bo jeden z Łaszczowieckich członków Pis na pewno tego nie odpuści on jak będzie trzeba dotrze do samego Kaczýńskiego a Jarek ich wyleczy .Do dzieła panie s
Nie wiadomo czy z twojej wypowiedzi śmiać się czy płakać 😂 widać kompletny brak informacji
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”