O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: mem » 17 paź 2018, o 21:31

pierdu pierdu..... i tak benek wygra....
Na górę

Postautor: Maniolo » 17 paź 2018, o 21:42



dlaczego prawie każdy z kandydatów w ulotkach, na spotkaniach chwali sie ze jest z Lubyczy. Znowu czeka nas 5 lat kadencji inwestycji tylko miasto a reszta to jakiś ochłap dla Sołectw.
Jeśli tak ma wyglądać przyszłość to Pan Łuszczyński Marek ma mój głos, bo po spotkaniach wnioskuje że tylko on podzieli sprawiedliwie i rozwiąże problemy zgłaszane od 8 lat
A czytałeś ulotkę pama Marka? Lubycza , Siedliska i nic więcej .....
bo ten kandydat Pan Marek Łuszczyński słucha mieszkanców czego potrzebują nie narzuca swoje wizje.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2018, o 21:45

Rośnie napiecie rośnie :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Lubycza » 17 paź 2018, o 21:53

pierdu pierdu..... i tak benek wygra....
Na razie benek PRZEGRAŁ 🚗😉.
I się odwołał ( bo przecież to nie on ,, zawinił").
Jutro w Tomaszowie rozprawa ....( z odwołania).
Ciekawe czy się w piątek pochwali wynikiem na spotkaniu wyborczym....😜
Na górę

Postautor: mem » 17 paź 2018, o 22:10

haha, jedyne co jest pewne w piątek w lubyczy to ŚWIĘTO DYSZLA .... po inszemu BAZAREK .... a Benek tak czy siak namaszczony zostanie ponownie bo łebski chłopak jest i wykiwa was wszystkich i zostaniecie z ręką w rozporku bo głowe to trzeba mieć na karku, powodzenia
Na górę

Postautor: Lubycza » 17 paź 2018, o 22:19

haha, jedyne co jest pewne w piątek w lubyczy to ŚWIĘTO DYSZLA .... po inszemu BAZAREK .... a Benek tak czy siak namaszczony zostanie ponownie bo łebski chłopak jest i wykiwa was wszystkich i zostaniecie z ręką w rozporku bo głowe to trzeba mieć na karku, powodzenia
Łebski , łebski - to fakt 😜
Tyle przekrętów narobić i tyle ludzi w to zaangażować ....to rzeczywiście ma głowę .Ale nie na karku...😜
Na górę

Postautor: mem » 17 paź 2018, o 22:26

pożywiom uwidim....tak czy siak Benek wygra
Na górę

Postautor: Lubycza » 17 paź 2018, o 22:38

pożywiom uwidim....tak czy siak Benek wygra
Wygra jutro powiadasz? :lol:
A Sędzia o tym wie, że ma wygrać?..no no no :roll:

http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,4872 ... rects=true
Na górę

Postautor: Kikimiki » 17 paź 2018, o 22:59

Ciekawe co z sarną. Podobno od pewnej ilości wypitego widzi się już łosie.
Na górę

Postautor: Ciota » 17 paź 2018, o 23:47

Wy wszyscy tacy porządni nikt po piwku nie jechał wstyt razem pracować koledzy razem zwalczalismy komunę i dzisiaj skaczemy sobie do gardła i jak do tej pory bylam za PISem tak się zawiodłam bo ten skrót nie pasuje to ma być prawo i sprawiedliwość ? WSTYD
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 06:13

Ciekawe dlaczego niektórzy kandydaci nie odwiedzają sołectw? Duma czy uprzedzenie?
Na górę

Postautor: Kamux » 18 paź 2018, o 06:29

Wy wszyscy tacy porządni nikt po piwku nie jechał wstyt
No właśnie wstyd. Naucz sie pisowni języka polskiego.
Na górę

Postautor: Ciota » 18 paź 2018, o 07:30

Ja jestem tylko po podstawowym wykształceniu i nie patrzę na pisownię ,ale zrozumiałeś co piszę , a tu sama mądrość i co wyprawia po wyższym wykształceniu i też piszą nie stworzone rzeczy zacznij od siebie madry czlowieku .
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2018, o 07:37

Ja jestem tylko po podstawowym wykształceniu i nie patrzę na pisownię ,ale zrozumiałeś co piszę , a tu sama mądrość i co wyprawia po wyższym wykształceniu i też piszą nie stworzone rzeczy zacznij od siebie madry czlowieku .
Ja nie jechałem po piwku i też wykształcenia nie mam. Co innego ryzykować na własny rachunek i brać za to odpowiedzialność a co innego jazda po .... I narażać inne osoby na krzuede. Nie usprawiedliwiają bo nie ma czego i kogo.
Na górę

Postautor: Yanko » 18 paź 2018, o 08:40

Nawet te olbrzymie banery i nowoczesny folder nie są atrakcją wyborczą kandydata który doprowadził gminę do przepaści finansowej a epizod z sarna dopełnił arogancje i hamstwo obecnego wlodarza.Co tu usprawniedliwiac? Gdzie p Grad i armia radnych poplecznikow? oposcili Tomka.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”