ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: sadvb » 15 paź 2018, o 21:34

A gdzie towarzysze od picia, jak takiemu pomóc, spał na forum publicznym, forum od tego jest?!
u pana Skorupskiego go tak zalatwili razem pili a pozniej dostal w morde i na ulice wyrzucony policja juz zawiadomiona czyli to celowe bylo zeby upokorzyc
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 21:42

powtórzę
jak by była taka sytuacja pierwszy raz to może i by ktoś uwierzył
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 22:09

powtórzę
jak by była taka sytuacja pierwszy raz to może i by ktoś uwierzył
Normalny człowiek nie łazi nachlany po wiosce, tym bardziej jak się pełni tyle funkcji. Wstyd
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 22:45

Tutaj znamienici ludzie lepsze mają gdzechy na sumieniu... alkoholizm choroba jak każda inna... nie każdy sobie z nią radzi, wielu poprostu umiera. Chcecie zmiany w Łaszczowie i w całej gminie, jest okazja!!! Wczoraj Pan Woch kandydat i Pan kandydat do rady powiatu Piasecki przekonywali do siebie mieszkańców Nadolec. Dało się posłyszeć jedno zdanie na przejściu między blojkami: choć do tych naszych patałachów...
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2018, o 23:51

Ciekawe czy będą chodzić wszędzie czy tylko tak wyrywkowo gdzie wiedzą że ich przyjmą, nie wyśmieją, nie oplują i nie zadadzą żadnego pytania'...., ja mam takie pytanie do p. Wocha, ile na chwile obecną ma pan zadłużenia, skąd ono wynika i ilu osobom zalega pan z bieżącymi płatnościami?????
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 06:20

Pan Woch jest bez szans , jak PIS z Panem Piaseckim wytłumaczy sie z poparcia takiego kombinatora i nieuczciwego człowieka i jeszcze chodzenie z takim kandydatem ,Panie Adamie nie wstyd Panu ? Wie Pan ilu ludzi oszukał Pan Woch ? Ilu ludziom nie zapłacił ? Ile wyroków przegrał ? A myjnia Pana Girgiela kto dał 80 tys. dotacji ?
Na górę

Postautor: 11223344 » 16 paź 2018, o 06:25

Przypominam tak do poduszki

Re: ŁASZCZÓW NEWS !!!
Postautor: Gość » 10 paź 2016, o 09:34

Strach pomyśleć co będzie za 2 lata przy takim rozpasaniu naszych władz, ile jeszcze kredytów dobierzecie żeby utrzymać się na stołkach do końca kadencji? Standardowo 2 mln co pół roku na bieżące rachunki? Przypominam raz jeszcze władza nie dla nauczycieli władza jest dla działaczy. Jędrusina ściągnął do Łaszczowa Mrozików, Straż Graniczną, otworzył szkołę średnią, pobudował chodniki i drogi po wsiach, pięknie zagospodarował park. A co Zrobił Girgiel? Wpuścił kumpli na dyrektorów, Woch-Więcławski dostał zabudowania w leśniczówce, został pralniczym władzy, Straż Graniczna się wyniosła do Lubyczy, Mamy walący się ratusz, popękaną fontannę, nie mamy parku bo burmistrz wiedział najlepiej że trzeba walczyć po sądach warszawskich i przegrał z właścicielami... no i za czasów poprzednika były inwestycje bez kredytów, a teraz są kredyty a nie ma inwestycji, Żart jakiś!!!!
akurat straz graniczna zeezygnowala sama zostawiakac ludzi tu mueszkajacych na lodzie
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 07:22

Pan Woch jest bez szans , jak PIS z Panem Piaseckim wytłumaczy sie z poparcia takiego kombinatora i nieuczciwego człowieka i jeszcze chodzenie z takim kandydatem ,Panie Adamie nie wstyd Panu ? Wie Pan ilu ludzi oszukał Pan Woch ? Ilu ludziom nie zapłacił ? Ile wyroków przegrał ? A myjnia Pana Girgiela kto dał 80 tys. dotacji ?

Żenada i wstyd na ale czy to Pan Piasecki nie był przewodniczącym Rady Gminy jak Pan Woch kupował działkę pod myjnię dla Pana Girgiela ?
Jak wygrywał wszystkie przetargi ? Świetlica w Hopkiem 350000 tysięcy ?
Triumwirat sobie Panowie Girgiel , Woch i Piasecki zaplanowali mając ludzi za idiotów do 21.10 .2018
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 08:05

Łaszczów nie powinien nazywać się Łaszczowem, to miasto bezprawia, obłudy i fałszu!

TO MEKSYK I
Na górę

Postautor: rtf » 16 paź 2018, o 09:27

Opluć,opluć ,opluć to zasada nielicznych chowających się za kurtyną komputera .Panowie P i W odwiedzili mnie w ubiegłym tygodniu,przekonali mnie
argumentami z programu jaki oferują.Nie jestem zwolennikiem chodzenia po domostwach ale teraz po tych wpisach rozumiem tych panów.
Panie W i P oferujecie dobry program .Głosy mojej rodziny są wasze już za to, że nie wyrażacie się negatywnie o waszych przeciwnikach ,a co niektórzy
boją się strasznie zmian jakie proponujecie.Panowie tak trzymajcie.Robią w majtki.Drodzy poprzednicy jeśli macie coś do tych panów,lub na tych panów
to zgłoście to organom ścigania .Jeszcze jedno łączenie tych trzech osób G W P że są razem to porażka myślowa,lub celowe wprowadzenie w błąd użytkowników forum.Panowie W i P macie ogromną szansę przeprowadzenia zmian i nie poddajcie się.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 09:39

Opluć,opluć ,opluć to zasada nielicznych chowających się za kurtyną komputera .Panowie P i W odwiedzili mnie w ubiegłym tygodniu,przekonali mnie
argumentami z programu jaki oferują.Nie jestem zwolennikiem chodzenia po domostwach ale teraz po tych wpisach rozumiem tych panów.
Panie W i P oferujecie dobry program .Głosy mojej rodziny są wasze już za to, że nie wyrażacie się negatywnie o waszych przeciwnikach ,a co niektórzy
boją się strasznie zmian jakie proponujecie.Panowie tak trzymajcie.Robią w majtki.Drodzy poprzednicy jeśli macie coś do tych panów,lub na tych panów
to zgłoście to organom ścigania .Jeszcze jedno łączenie tych trzech osób G W P że są razem to porażka myślowa,lub celowe wprowadzenie w błąd użytkowników forum.Panowie W i P macie ogromną szansę przeprowadzenia zmian i nie poddajcie się.
A jakie to zmiany miałyby być, co Ci Panowie mają w swoim programie? I jeden był blisko trzonu decyzyjnego i drugi był trzonem decyzyjnym i co?? Wtedy się nie udało teraz ma się udać? Doczytali, douczyli się? Czy partia ich wybrała i samą marką partii to ma się udać? Już wystarczy tej błazenady!!! Nauczyciele uczyć dzieci, biznesmeni do robienia interesów, władza to nie sposób na zarabianie pieniędzy, władza to mandat zaufania społecznego!!
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 10:18

tak jest
a fizyczni do pracy fizycznej
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 11:11

I WĘDKAŻE NA RYBY
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 11:17

Księża na księżyc
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2018, o 12:00

Narazie meldują się w Krakowie
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”