ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 10:48

Pierdu, pierdu smrodek idzie, burmistrz Girgiel ma tyle wspólnego z wsią ile z uczciwością, Tak nieuczciwego nauczyciela, dyrektora szkoły, na stołek burmistrza, wcześniej wójta wypromował pan Szatkowski, bo miał konflikt z Jędrusiną... Szybko Girgiel poczuł się pewnie, zwąchał się z Wochem, z Kociołkem, z Kowalczykiem, i gmina popadła w milionowe długi. Zaczęły się interesy, sprowadzane rozbitych mercedesów w kontenerach z USA, Syn zajął się przerzutem narkotyków.. TEN BURMISTRZ JEST PRZYKŁADEM MANIPULACJI I OSZUSTWA. Całe Tyszowce się śmieją jak mechanicy klepali fury na sprzedarz dla łaszczowskiej władzy... A to tylko namiastka tego co sprzeniewierzył.
Prawda trafia do ludzi zawsze...
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 13:10

Jesteście prywstną gminą
Na górę

Postautor: Ringo » 23 wrz 2018, o 14:18

Szulc czy Dynia??? Ktory bardziej potrzebuje wskoczyć na miejsce Mirka, komu tam w straży PSL nie pomaga??
Żonka teraz do rady idzie, od kogo nie wiem, ale przy taśmie robi tam gdzie ta Ola, pewnie od niej, ktoby ją więcej chciał???
Na Czerkasach są dwie panie ktore się tak samo nazywają. I to nie żonka do rady tylko ta druga. Nie ta od tasmy tylko ta ze sklepu! Czlowieku orientuj się zanim napiszesz
Na górę

Postautor: tak » 23 wrz 2018, o 16:01

Wielka obłuda i chamstwo mieszać ludzi któż y nic nie mają wspólnego z waszą brudną polityką jak możecie spojrzeć komuś w oczy ale wy nie macie wstydu nie mówiąc o honorze ale taki jest Łaszczów vs mi ze jestem jego mieszkańcem
Na górę

Postautor: tak » 23 wrz 2018, o 16:01

Wielka obłuda i chamstwo mieszać ludzi któż y nic nie mają wspólnego z waszą brudną polityką jak możecie spojrzeć komuś w oczy ale wy nie macie wstydu nie mówiąc o honorze ale taki jest Łaszczów vs mi ze jestem jego mieszkańcem
Na górę

Postautor: tak » 23 wrz 2018, o 16:01

Wielka obłuda i chamstwo mieszać ludzi któż y nic nie mają wspólnego z waszą brudną polityką jak możecie spojrzeć komuś w oczy ale wy nie macie wstydu nie mówiąc o honorze ale taki jest Łaszczów vs mi ze jestem jego mieszkańcem
Na górę

Postautor: tak » 23 wrz 2018, o 16:06

Przepraszam za wpis wstyd ze jestem jego mieszkańcem tak miało być napisane
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 16:33

Przywrócimy porządek, to nie będzie łatwe, ale damy radę...
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 18:22

Gówno dacie radę,czepiacie się normalnych ludzi którzy nie mają nic wspólnego z polityką. Za co żeście się czepiali blondynki????
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 18:49

A MOŻE BY STARTOWAŁA ======TO TRZEBA BYŁÓ TAK NA WSZELKI WYPADEK ŚWINIE PODKŁADAĆ
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 22:23

Tak sobie myślę co ten forumowy bajkopisarz dzisiaj taki uśpiony, myślę niedziela to czas dla rodziny, a ten stronkę na fb konstruuje :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 22:37

Co te gówniarze we łbach mają to ja nie wiem
Hasła z dupy wzięte
Kampania na necie i na fb
Czy ta polityka z żądzy kasy na serio musi być dnem?
Kiedyś to był prestiż i powaga , a teraz gówno jak wiejska potańcówka
Na górę

Postautor: fredek » 23 wrz 2018, o 22:53

PO CO TE NERWY!!! WEŹ POZITIVUM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 05:22

Co te gówniarze we łbach mają to ja nie wiem
Hasła z dupy wzięte
Kampania na necie i na fb
Czy ta polityka z żądzy kasy na serio musi być dnem?
Kiedyś to był prestiż i powaga , a teraz gówno jak wiejska potańcówka
Poprzeczka postawiona wysoko .... nie ma co bluzgać, zakładać chłopaki profile.
Na górę

Postautor: Gość » 24 wrz 2018, o 07:13

Burmistrz z Wochem na jedną kupkę naskładali tyle mamony że spokojnie 3/4 zadłużenia gminy by mogli pokryć., począwszy od zakupu tego gospodarstwa w Dobuźku... od tego się zaczął cały układ
Oni razem!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”