ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 22:13

Ja od obornika,, nie cierpie trepow,,,,szczegolnie starych.OLA<OLA<OLA!!!! i to pisanie na kompie....
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 22:15

żenada, z czym to do ludzi.................
Ja już się boję lodówkę otwierać, żeby mi żadna ola nie wyskoczyła :lol:
co jak co, ale jeść trzeba, a czytać tej żałosnej kampanii na forum nie muszę :lol:
udała wam się ta komedia.....
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 22:24

Ja,od obornika,,,,Zebys wiedzial,siedzi w lodowce......i robi robote.......czas, Kochany,czas....
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 22:28

Szulc czy Dynia??? Ktory bardziej potrzebuje wskoczyć na miejsce Mirka, komu tam w straży PSL nie pomaga??
Żonka teraz do rady idzie, od kogo nie wiem, ale przy taśmie robi tam gdzie ta Ola, pewnie od niej, ktoby ją więcej chciał???
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 22:31

Jeśli chodzi o wakacje Tymbla, ma prawo jezdzić gdzie chce, kiedychce i z kim chce.., pokazał podczas swojej pracy zawodowej kim jest i zyskał grono ludzi którzy go uważają, rozumieją i są zadowoleni ze znajomości z nim. Niestety nie mogę zrozumieć dlaczego taki naprawdę fajny człowiek ma w swoim otoczeniu oliwkowe zasłony, emerytowaną księgową z mleczarni... przejęcie władzy samow sobie to pikuś... tutaj rozkazy nie wchodzą w grę.... jedtem ciekaw czy pan T. Po przegranej pierwszej turze, zamieniłby emeryturę na posadę sekretarza, pewnie o wiele niższą niżemerytura, ale z konkretnymi zadaniami.....
Bo widzisz jakby ci dorosłe życie pokazało o co chodzi w polityce to byś wiedział. Polityka to jest tylko kasa, a chęć zrobienia czegoś to slogan
Wszyscy kandydaci lecą na łatwiznę i na kasę- nie dając z siebie nic kompletnie. Nie potrafiąc dobrać ludzi, a sukces to są ludzie, a nie poszczególna jednostka.. W ostatnich wyborach na tym poległa p. Borkowska, że zaprosiła do współpracy nieodpowiednich ludzi, 2 raz z rzędu polegnie p. Tymbel. Już nie wspomnę jakim wysiłkiem przy doborze reprezentantów mieszkańców wykazała się ola
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 22:42

Ja,od obornika,a kto prosi o pomoc M.....z Nabroza????
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 22:47

Jeśli chodzi o wakacje Tymbla, ma prawo jezdzić gdzie chce, kiedychce i z kim chce.., pokazał podczas swojej pracy zawodowej kim jest i zyskał grono ludzi którzy go uważają, rozumieją i są zadowoleni ze znajomości z nim. Niestety nie mogę zrozumieć dlaczego taki naprawdę fajny człowiek ma w swoim otoczeniu oliwkowe zasłony, emerytowaną księgową z mleczarni... przejęcie władzy samow sobie to pikuś... tutaj rozkazy nie wchodzą w grę.... jedtem ciekaw czy pan T. Po przegranej pierwszej turze, zamieniłby emeryturę na posadę sekretarza, pewnie o wiele niższą niżemerytura, ale z konkretnymi zadaniami.....
Franek to w ogóle olał sprawę. Jak można nie wystawić kandydata w okręgu , w którym się mieszka- żenada
Rozumiem, że chłop tyra za granicą, że ma na utrzymaniu całą rodzinę, ale jeśli są deklaracje, że chce się coś zmienić to należy zacząć od najbliższego otoczenia. Tutaj jest dużo do zrobienia, mieszkańcy to wiedzą, ale widocznie nie kandydat.....
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 23:04

No to ostaje Woch. ? Nasza przyszłość, widać po rozbudowach w zakupionej szkółce leśnej ze szkołą i starym blokiem nauczycieli... Boże żeby temu proboszczowi nie trzeba było cegieł'
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 23:16

Pan Woch nie ma szans
Zostanie p. Girgiel z naciskiem na zmianę radnych
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 23:33

Znowu? A czyj to nacisk?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2018, o 23:59

A po której stronue są Braccia, bo straszna cisza w szkołach i o szkołach..., jaki pomysł ma pan Girgiel na szkołę w NBroźu?? Jedna z braci czuje się zdradzana, a druga...sama
Na górę

Postautor: rybak » 23 wrz 2018, o 00:38

Prawda wygląda tak, fikcyjna wojna pomiędzy Girgielem a Wochem a pani Pietrasz ma tylko rozbić głosy Wochowi by Girgiel rządził dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 07:09

Prawda wygląda tak, fikcyjna wojna pomiędzy Girgielem a Wochem a pani Pietrasz ma tylko rozbić głosy Wochowi by Girgiel rządził dalej.
To zupełnie jak cztery lata temu Borkowska, też była przez nich podstawioba do rozbicia głosów. Coś wam się upośledziło z tym oddawaniem głosó. Każdy jest samodzielnym obywstelem i sam decyduje, nie ma żadnego oddawania, przekazywania czy dawsnia. Nie róbcie z ludzi idiotów takimi jacy dami jesteście
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 09:22

wreszcie jedna mądra odpowiedź w sprawie tak zwanego przekazywania głosów
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2018, o 10:26

Pan Cezary Girgiel – Burmistrz – odniesie się do dwóch kolejnych
uchwał, które mają na celu podniesienie atrakcyjności terenów wraz z
budynkami po zlikwidowanych szkołach w Podlodowie i Pukarzowie, a
które to planujemy przeznaczyć je do sprzedaży. Konieczne są w tym
przypadku zmiany „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania
przestrzennego” oraz zmiany w miejscowym planie zagospodarowania
przestrzennego. Oprócz tego w miejscowym planie zagospodarowania
przestrzennego proponujemy zmiany dotyczące przeznaczenia terenów:
byłego młyna w Czerkasach, tam mieszkańcy chcą urządzenia placu zabaw
dla dzieci, wydzielimy 3 – 4 ary a resztę przeznaczymy do sprzedaży, z
terenów po byłym PKP wydzielimy część terenu na przejście dla pieszych,
pozostały teren przeznaczymy do sprzedaży.

Fragment protokołu z sesji RM w Łaszczowie z dnia 16 grudnia 2016r.
Tekst wyłowiony z datą jak wyżej, takie działania ma lokalna mafia reprywatyzacyjna. Widzicie że te działania idą od góry???
To jest [***]...ństwo
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”