Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: powwyb » 27 sie 2018, o 10:44

Czy już są znani kandydaci na wójta w Belżcu? To prawda ze obecny nie startuje bo klopoty ze zdrowiem i swojego człowieka wystawia?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2018, o 11:19

To ponury żart,On by jeszcze niejednego wójta zakasal,zdrowie ma jak młodziak,na zawody jeździ,na pielgrzymce był piechotą, codziennie chodzi po kilkanaście kilometrów,ale to chyba ludzie z Bełżca widzą,to poco te plotki??
Na górę

Postautor: Lolek » 27 sie 2018, o 11:56

O masz. No sam już niewiem czy on jest taki ok może i dla swoich znajomych tak ,no ale najgorszy napewno nie jest .Zawsze może być gorszy☺️☺️☺️☺️
Na górę

Postautor: bel321 » 27 sie 2018, o 15:13

To ponury żart,On by jeszcze niejednego wójta zakasal,zdrowie ma jak młodziak,na zawody jeździ,na pielgrzymce był piechotą, codziennie chodzi po kilkanaście kilometrów,ale to chyba ludzie z Bełżca widzą,to poco te plotki??
na pielgrzymke to on tylko wychodzi piechota, pozniej go przywoza sluzbwym autem na dni belzca i odwoza. senatorium dziala cuda. ale juz niedlugo pewnie odpocznie troche
Na górę

Postautor: jarek » 27 sie 2018, o 20:35

ida wybory i zaczyna sie szczucie na wojta (wiadomo przez kogo :lol: ) prawda jest taka nie ma i nie bedzie lepszgo od obecnego
Na górę

Postautor: Haja » 27 sie 2018, o 21:41

Stwierdzenie ze ,, zdrowie ma jak mlodziak " no to wystrzeliles, zanim coś napiszesz to się zastanów bo wiadomo kto to pisał
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2018, o 22:38

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CYWKA Zarejestrowany DZM-6043-112/18
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNY BEŁŻEC Zarejestrowany DZM-6043-108/18
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA Zarejestrowany DZM-6043-109/18

https://wybory2018.pkw.gov.pl/pl/delega ... amosciu-ii
Na górę

Postautor: Piko » 28 sie 2018, o 06:23

Masz racje takiego wójta nie było i nie będzie mistrza fałszu i obłudy
Na górę

Postautor: Gość » 12 wrz 2018, o 19:39

Ilu w końcu jest kandydatów pewnych?
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2018, o 06:26

Pewny jest tylko obecny wójt i on wygra. Nie MA INNEJ OPCJI.
Na górę

Postautor: Jajo » 13 wrz 2018, o 12:05

Nie ma to jak pycha
Na górę

Postautor: Lolek » 13 wrz 2018, o 20:55

To nie PYCHA. Proszę wskazać kontrkandydata.
Na górę

Postautor: Leon » 13 wrz 2018, o 21:36

coś w tym jest, co ludzie mówią, bo słyszałem od pewnej osoby wysoko postawionej w PSL, że mają go już dosyć i jeśli wygra w Bełżcu, to jego ostatnia kadencja. Podobno komuś podpadł. Zaraz pewnie wyleje się na mnie wiadro pomyj, że jestem od kogoś i takie tam. Ale piszę, co ludzie mówią "na mieście". bez powodu tak się nie dzieje widocznie.
Na górę

Postautor: Gość » 13 wrz 2018, o 21:58

Wiadomo kim jesteś i powiesz każde świństwo żeby tylko pogrążyć wójta, ale to nieprawda i każdy o tym wie. Wójt jest lubiany i nikt go nie ma dość.
Na górę

Postautor: Marian74 » 13 wrz 2018, o 22:31

"Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu..." przypomina mi się fragment z filmu "Miś" ;) Panie Wójcie proszę iść spać, bo jutro wstanie Pan z podkrążonymi oczami. No chyba, że to któryś z klakierów z zieloną koniczynką w marynarce tak Pana zachwala na tym forum;) Nasz wójt jest najlepszy i najładniejszy w całym powiecie i ba, nawet w województwie, normalnie, drugiego takiego wspaniałego nie ma nigdzie;) A ci zawistni ludzie, co go obrzucają błotem to nie mają serca. Jak można tak mówić o naszym wójcie;) no normalnie, jakbym widział film Bareji;) ehh, aż się uśmiałem.Chyba to już koniec tej kariery...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”