Radni gminy Tomaszów

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kolon » 24 sie 2018, o 11:05

Widać, to jakaś większa afera. Chciano zrobić interes na gminie. A tak ładnie mówili na zebraniach, tak obiecywali panowie radni Babiarz i Karwan. Wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2018, o 11:30

Tak straszysz wszystkich art. 212 a sama się do niego kwalifikujesz
Na górę

Postautor: tarna » 25 sie 2018, o 08:00

Moim zdaniem kwalifikują się ci, co proponowali transakcję na niekorzyść gminy, czyli radni panowie Karwan i Babiarz. I tu nikt nikogo nie straszy. Prawda w oczy kuje oj kuje.
Na górę

Postautor: prawnik » 25 sie 2018, o 09:06

W opisanym powyzej stanie faktycznym można dopatrywać się:
1. nielegalnego ścięcie drzew bez wymaganego zezwolania,
2. podrzegania do popełanienia przestepstwa przez funkcjonariuszy publicznych poprzez nakłanianie do niekorzystnego gospodarowania mieniem gminym,
3. działania na niekorzyść gminy (intersu publicznego).
Tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2018, o 20:45

O ludzie. ALe się straszycie
Na górę

Postautor: ludd » 27 sie 2018, o 10:08

Ale jaja. Wczoraj na dożynkach gminnych w Łaszczówce pan Piotr Babiarz przewodniczący Rady Gminy obraził pasła PiSu wyrażając swoje niezadowolenie z braku obecnosci jak się wyraził innego posła tj. Platformy Obywatelskiej. Ja byłam w szoku. Na szczęcie został szybko wyprowadzony przez innych radnych. A poza tym incydentem impreza była udana.
Na górę

Postautor: XXL » 27 sie 2018, o 11:28

Powiedział co wiedział a że dokładnie nie wiedział ? Co tam ważne że był na scenie :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: j23 » 27 sie 2018, o 11:32

Czyżby był "pod wplywem"? Ale wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2018, o 12:18

Ale jaja. Wczoraj na dożynkach gminnych w Łaszczówce pan Piotr Babiarz przewodniczący Rady Gminy obraził pasła PiSu wyrażając swoje niezadowolenie z braku obecnosci jak się wyraził innego posła tj. Platformy Obywatelskiej. Ja byłam w szoku. Na szczęcie został szybko wyprowadzony przez innych radnych. A poza tym incydentem impreza była udana.
To PO ma w naszym rejonie posła? Kto to taki ?
Na górę

Postautor: zbycho » 27 sie 2018, o 12:37

Żmijan przecież.
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2018, o 12:38

Byłam i nic takiego nie słyszałam. Przestańcie manipulować faktami. Wyraził się jasno a mianowicie, że nie zaproszono posła Tomasza Zielińskiego i radnych powiatowych. Wstyd !!!!! Za to organizatorzy pokazali klasę kto dokładnie słuchał i obserwował to wie o co chodzi. Wstyd !!!!!
Ale jaja. Wczoraj na dożynkach gminnych w Łaszczówce pan Piotr Babiarz przewodniczący Rady Gminy obraził pasła PiSu wyrażając swoje niezadowolenie z braku obecnosci jak się wyraził innego posła tj. Platformy Obywatelskiej. Ja byłam w szoku. Na szczęcie został szybko wyprowadzony przez innych radnych. A poza tym incydentem impreza była udana.
Na górę

Postautor: dante » 27 sie 2018, o 13:02

Wszyscy radni powiatowi zostali zaproszeni. Radę Powiatu reperezentował pan Andrzej Walczak, był także mieszkaniec miasta pan radny Pitura i pan dyrektor biblioteki. Od pana Zileińskiego nie było nikogo nawet z jego biura. Sejm RP reprezentowała pani Poseł PiS Agata Borowiec. Ja też słyszałem co mówił i chodziło o posła PO. Wstyd. Ale buta. Pan Babiarz wczesniej był związny z PO.
Na górę

Postautor: donald » 27 sie 2018, o 14:37

Dożynki są dla mieszkańców gminy. Nie dla polityków. Wbij sobie to do głowy panie Babiarz. Nie będziemy ci pajacu czapkować. Swoich posłów od platformy sam sobie zapraszaj do domu. Od nas się odp...
Na górę

Postautor: Jurek » 28 sie 2018, o 05:58

Do wszystkich "urzędników" manipulujących faktami i obrzucających błotem :
Wasz czas nadchodzi- to 21paździerka .
Spokojnie do następnej pracy w CV możecie napisać :
- opluję każdą i każdego , oby szefowa/szef byli zadowoleni ze mnie,
- zaprę się samego siebie aby się podlizać,
Pomimo tego ,że jesteście anonimowi wasze zachowanie na jawie was zdradza.

Zastanówcie się , czy naprawdę jesteście tacy źli ? Czy warto tak postępować ?
Tylko prawda wyzwala człowieka.
Na górę

Postautor: antos » 28 sie 2018, o 06:35

To karygodne zachowanie pana radnego Babiarza miało niestety miejsce. Takie są fakty. I nie strasz urzędników bo nie ma ich w tym winy. Dziękuję mieszkańcom Łaszczowki i pani Wójt za piękne dożynki.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”