wypozyczalnia samochodow

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: ingalo » 1 gru 2015, o 21:53

Tak, no właściwie to Rogóźno
Na górę

Postautor: Gość » 6 gru 2015, o 22:33

BUS z kierowcą lub bez 9 osób . Cena od 150 zł za dzień bez limitu km. Sprinter lub mniejszy Trafic, vivaro . mail cieniu-82@o2.pl lub virginia-travel.pl Tomaszów
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2015, o 14:01

mi czasami trzeba busa dla zespołu w soboty to gdzie w TL?
Na górę

Postautor: qqq » 8 gru 2015, o 14:07

Gość pisze:mi czasami trzeba busa dla zespołu w soboty to gdzie w TL?


Józefowska 109, Wynajem busów.
Na górę

Postautor: doros » 9 wrz 2016, o 08:23

Trochę w drugą stronę, ale kiedy organizowaliśmy transport gości weselnych z Wawy do Tomaszowa, to braliśmy busa od Dar-trans na ponad 20 osób. Naprawdę spisali się znakomicie. Przede wszystkim całość załatwiona punktualnie, zero opóźnień, auto w doskonałym stanie, bez rozwalonych siedzeń. Niby dojazd bez komplikacji to podstawa, ale jednak odległość była przecież znaczna.
Na górę

Postautor: GOSC21 » 23 mar 2017, o 13:39

Zdecydowanie polecam wypożyczalnię AIR BUS, operują na terenie województwa lubelskiego, zamość lublin tomaszów i okolice
ceny dostosowane do długości i odległości, nawet od 129zł brutto za busa 9os. w zależności od długości wynajmu
Właściciele tłumaczą co i jak, samochody czyste, sprawne i zadbane.
Braliśmy na wyjazd do Chorwacji na 10dni,
Mam nr tel 692 772 404
Na górę

Postautor: kodzik » 27 cze 2017, o 08:03

Dar-trans zdecydowanie polecam, mają porządne auta, ale przede wszystkim cały proces realizowany jest profesjonalnie. Nie ma co ukrywać - flotę mają porządną, za każdym razem odbieramy auto w bardzo dobrym stanie. Oczywiste, że przebiegi są duże, ale też nie wymagajmy cudów. Najważniejsze, że auto sprawne i działające bez zarzutów. To podstawa.
Na górę

Postautor: moskit » 26 paź 2017, o 10:38

Dar-trans faktycznie polecam. Bardzo dobre parametry, niezawodność, porządne auta.
Przynajmniej z mojego doświadczenia - nie ma się czego czepiać. Działają pierwsza klasa, niezawodnie.
Oczywiście wiele zależy od danego przypadku, oczekiwań, ale ogólnie - dobre auta, solidni kierowcy i zero problemów.
Jest kogo polecać.
Na górę

Postautor: rentcars » 28 paź 2017, o 15:37

To jest wpis wypożyczalni samochodów.

Od niedawna mamy możliwość wydawania samochodów w Tomaszowie Lubelskim i ceny nie są wygórowane. Zresztą o cenach nie będę pisał bo je można sprawdzić na stronie www.rentcars.pl.

Ważne jest, żeby wpisać dokładny termin wynajmu, bo cena w dużej mierze zależy od długości najmu. Przy wynajmie miesięcznym ceny mogą być nawet w granicach 50 zł za dobę.

Zapraszam do rezerwacji na stronie lub telefonicznie.

Pozdrawiamy wszystkich, którzy korzystają z naszej wypożyczalni od kilku lat i naszymi samochodami odwiedzają Roztocze.
Na górę

Postautor: siwa3 » 23 lut 2018, o 21:35

Samochód zastępczy warto brać z EuCOcar. Po wypadu płac za to ubezpieczyciel sprawcy. Działają w całym kraju i się naprawdę sprawdzają.
Na górę

Postautor: dari76 » 26 lut 2018, o 19:01

W Zamościu jest wypożyczalnia Panek http://ipanek.pl , tam z pewnością wypożyczysz auto i to na jaki tylko chcesz okres. Auta są nowe, zadbane i możesz odebrać oraz odstawić w każdym miejscu. Wiele razy korzystałam z usług wypożyczalni, ale ta jest najlepsza :)
Na górę

Postautor: fabio » 14 mar 2018, o 09:33

Wypożyczalnia samochodów CAR-RENTAL.PL ma punkt obsługi w Zamościu. Zdarzyło mi się wypożyczyć busa 9 os. i powiem Ci, że całkiem nowa sztuka (w ubiegłym roku). Ubezpieczenie OC i AC. Żadnych przekrętów i kruczków w regulaminie - nie lubię czytać regulaminów, ale w tym przypadku rozsądek wygrał :) Tamtego busa brałem akurat z ich oddziału wypożyczalni aut w Lublinie:
https://car-rental.pl/kontakt/wypozycza ... ow-lublin/
Na górę

Postautor: S R » 10 maja 2018, o 08:43

Jest w Tomaszowie wypożyczalnia Rentcars. Znalazłam w internecie. Z wyszukiwarką -podaje cenę i dostępne samochody. Można zamówić samochód pod dom.
Na górę

Postautor: remek54 » 31 maja 2018, o 14:33

Tak jak ktoś wspominał w Zamościu jest Panek. Korzystałem z ich usług i auto dostarczają w wybrane przez Ciebie miejsce i w wybranym przez siebie można też odstawić. Samochody są super.
Na górę

Postautor: Kamil W » 7 sie 2018, o 16:27

Polecam fastrental.pl/kontakt szybko sprawnie płatność kartą nie koniecznie kredytową i gotówką nowe auta, tania wypożyczalnia samochodów aut...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”