W Błudku,Błódku,Błutku...może ktoś wie o co w tym chodzi?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:51

Brak kontrargumentów na argumenty i powtarzanie w kółko to samo świadczy o wyjątkowym językowym ubóstwie :lol: :lol: :lol: O braku kultury nie wspomnę. Ale czego tutaj wymagać :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:54

Wyślij CV dziecko.Zajmij się czymś. Dowartościowanie na forum to tylko na krótką metę wystarczy. A jak tak będziesz wymagać bogactwa językowego to dalej chłopa nie znajdziesz. I to forum tylko tobie zostanie.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:59

A ten dalej swoje :lol: Jaka świetna zabawa z poirytowanym maluczkim :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 00:02

A kogo ty dziecko możesz poirytować? :P CV wyślij bo jak Car I będziesz się włóczyć po ulicach Tomaszowa. Mogę się założyć , że to ty pójdziesz spać poirytowana. Bo dobrze wiesz , że CV trzeba wysyłać i spać będziesz sama.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 00:04

Po twojej werbalnej miałkości widzę bezradność :lol: :lol: :lol: Tak mi przykro :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 07:49


Obrazek
To jest tablica informacyjna przy wejściu na teren cmentarza. Jeżeli ktoś zrozumiał z tego tematu tylko tyle, że chodzi o błędy ortograficzne powinien skupic sie na Dolores.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 08:36

Poprawianie oraz uświadamianie tutaj kogokolwiek zacznij od siebie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 08:40

Poprawianie oraz uświadamianie tutaj kogokolwiek zacznij od siebie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak tam Kaśka. Kolejny nudny, bezproduktywny dzień się zaczął? W ogóle nie zrozumiałaś tematu. Wklejanki w Dolores lepiej ci szły.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 08:47

Przespałeś się już? Nie mogłeś spać? A za Kaśkę i kilka innych jeszcze inwektyw już mam Twoje IP :P
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 09:12

Nie strasz bo się ze.rasz :panzielony: Już jestem ciekawy jak będziesz udowadniała, że ci chłopa nie trzeba :P
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 09:15

Chętnie Cię zatem poznam w realu :P
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 09:18

:lol: :lol: :lol: Podejrzewam, że my się już znamy.
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 09:24

W takim razie do zobaczenia :P
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 09:25

Nie trac juz tutaj czasu. Zasuwaj
Na górę

Postautor: Gość » 7 sie 2018, o 09:29

Czasu mam bardzo wiele. A od innych sprawa mam też ludzi :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”