PO w TL

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 08:31

Mam pytanie - czy w naszym miescie są jakieś inne partie oprócz PiS?
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 08:56

Tylko PiS!!! I ok
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 14:10

PiS forever and ever!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 14:15

Obrazek


Kukiz15, Wolność albo Ruch Narodowy :P
Na górę

Postautor: Gość » 23 lip 2018, o 14:28

Wystarczyło podnieść kwoty zasiłków rodzinnych np. o 300%. Zero nowych papierów, szkoleń pracowników i kosztów zakupu programów komputerowych. Osoba zarabia 1500 zł na tzw rękę. Durga 3000 zł. Obie biorą te same 500 zł. Normalne? dla mnie nie.

Brawo za walke z mafią paliwowa i vatowską. Minus za branie nagród, wmawianie, że uległość w sprawie noweli o IPN to zwycięstwo, ślepe wspieranie naszego sąsiada, obrażenie sie na sąsiada z ogromnym rynkiem zbytu podczas gdy Trump sie z nim spotyka
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2018, o 10:45

Plus za odwagę walki z sądami.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 12:26

Duży plus za skuteczną walkę z mafią vatowską
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 12:33

Duży minus za sugerowanie , że protesty rolników są inspirowane przez Rosję a polskie MSZ dotuje produkcję mali i sera na Ukrainie czyli tworzy konkurencję dla polskich rolników
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 18:23

Plus za odwagę walki z sądami.
Plus za dewastowanie państwa prawa - plus za dewastowanie trójpodziału władzy. Plus za ordynarne deptanie Konstytucji. Plus za nagrody dla członków rządu. Plus za w ogóle Koryto +/bo nam sie należało/ :twisted: :twisted: :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 25 lip 2018, o 18:42

mam wykrztałcenie niepełne podstawowe , wierzę w ksiedza i w pis . Pokazuje mi kto wróg a kto pszyjaciel , muwi jak rzyć i myśli za mnie bo ja nie lubię myśleć , niech żondzi 100 lat
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 07:30

Te bzdety i wypierdy wybory zweryfikują.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2018, o 08:53

Narastające wrzenie wśród rolników i aktywność Michała Kołodziejczaka mogą okazać się niezwykle groźne dla partii rządzącej. Tym bardziej, że demaskują PiS jako część tej samej pookrągłostołowej elity, od której tak mocno odcina się Jarosław Kaczyńscy i jego akolici. Elity, które wyżej cenią sobie swoje ideologiczne dogmaty niż realne interesy obywateli. Próby dezawuowania Kołodziejczaka przez pisowskich polityków zgraną metodą „na ruskiego agenta” tylko to potwierdzają.
https://kresy.pl/publicystyka/potrzebuj ... -ludowego/
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 23:53

mam wykrztałcenie niepełne podstawowe , wierzę w ksiedza i w pis . Pokazuje mi kto wróg a kto pszyjaciel , muwi jak rzyć i myśli za mnie bo ja nie lubię myśleć , niech żondzi 100 lat
Tak właśnie myślałem żeś debil bez wykształcenia. wyborca PO?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2018, o 07:50

Gorzej, to jakiś angor.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2018, o 10:25

A kto to angor?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”