Integracja sensoryczna

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: 12345 » 14 cze 2018, o 14:09

Kto w Tomaszowie prowadzi zajęcia z integracji sensorycznej i jest godny polecenia ???
Na górę

Postautor: aga844 » 14 cze 2018, o 17:01

Ja jezdzilam z dzieckiem do Lublina w Tomaszowie nie ma nikogo godnego polecenia
Na górę

Postautor: adam1410 » 15 cze 2018, o 18:37

Jest gabinet na łaszczowieckiej, chyba 'sloneczko'. Z tego co wiem to tam prowadzone sa zajecia z integracji sensorycznej.
Na górę

Postautor: Xxxoo » 16 cze 2018, o 22:14

Zajecia z integracji prowadzone sa rowniez w OREW kolo parku
Na górę

Postautor: Kodik99 » 17 cze 2018, o 11:18

A kto prowadzi zajęcia w orew i na laszczowieckiej?
Na górę

Postautor: anna1982 » 18 cze 2018, o 09:32

Na łaszczowieckiej jest strona internetowa: https://sloneczkogabinet.wixsite.com/index
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 23:15

Polecam gabinet Sloneczko i Pania Kasie.Bardzo sympatyczna osoba z super podejsciem do dzieci. 😊
Na górę

Postautor: aga844 » 20 cze 2018, o 16:51

ja polecam zdecydowanie lublin, nie wiem czy ktos w tomaszowie jest specjalista od integracji sensorycznej aby prowadzic takie zajecia trzeba być fachowcem u nas w tomaszowie chyba nawet nikt nie posiada uprawnień do prowadzenia takich zajec dlatego ja osobiście zdecydowalam się na lublin
Na górę

Postautor: 12334 » 21 cze 2018, o 12:06

Jeśli terapia integracji sensorycznej polega na układaniu puzzzli no to życzę powodzenia :) P.S Pani Kasia może i miła ale bez uprawnień 😞
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 19:53

Jeśli terapia integracji sensorycznej polega na układaniu puzzzli no to życzę powodzenia :) P.S Pani Kasia może i miła ale bez uprawnień 😞
oj Pani matko, chciałaby Pani coś napisać ale nie wiadomo z której strony ugryźć. Proszę poczytać na czym polega integracja snesoryczna.
pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 24 cze 2018, o 23:10

ja polecam zdecydowanie lublin, nie wiem czy ktos w tomaszowie jest specjalista od integracji sensorycznej aby prowadzic takie zajecia trzeba być fachowcem u nas w tomaszowie chyba nawet nikt nie posiada uprawnień do prowadzenia takich zajec dlatego ja osobiście zdecydowalam się na lublin
Posiada, posiada i to kilka osób tylko trzeba się rozejrzeć za fachowcami, a nie czytać reklamy
Na górę

Postautor: kaj83 » 27 cze 2018, o 21:24

ja polecam zdecydowanie lublin, nie wiem czy ktos w tomaszowie jest specjalista od integracji sensorycznej aby prowadzic takie zajecia trzeba być fachowcem u nas w tomaszowie chyba nawet nikt nie posiada uprawnień do prowadzenia takich zajec dlatego ja osobiście zdecydowalam się na lublin
Posiada, posiada i to kilka osób tylko trzeba się rozejrzeć za fachowcami, a nie czytać reklamy
Kto jest godny polecenia?
Na górę

Postautor: ania1982 » 6 lip 2018, o 07:59

Jeśli terapia integracji sensorycznej polega na układaniu puzzzli no to życzę powodzenia :) P.S Pani Kasia może i miła ale bez uprawnień 😞
Pani Kasia jest w trakcie robienia uprawnień licencjonowanego diagnosty i terapeuty SI. Z tego co wiem to współpracuje z gabinetem SI z Lublina.
Na górę

Postautor: gos123 » 18 lip 2018, o 22:23

Mieć uprawnienia to jedno, a znać się na tym co się robi to drugie :) Pani Kasia jeszcze musi się bardzo dużo nauczyć aby móc się nazwywać terapeutą , bo może dzieciom zaszkodzić 🤦‍♀️
Na górę

Postautor: ania1982 » 19 lip 2018, o 15:08

Mieć uprawnienia to jedno, a znać się na tym co się robi to drugie :) Pani Kasia jeszcze musi się bardzo dużo nauczyć aby móc się nazwywać terapeutą , bo może dzieciom zaszkodzić 🤦‍♀️
Człowiek uczy się całe życie, ale jak było w temacie to powiem, że ją akurat mogę polecić. Oczywiście można jeździć do Lublina czy Rzeszowa, ale sposób prowadzenia zajęć będzie taki sam. Wiem bo jeździliśmy po wielu specjalistach i mogę śmiało polecić panią Kasię. A do tego mój synek nie wyobraża sobie nikogo innego :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”