Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 17 cze 2018, o 09:58

brak wzajemnego szacunku i poglądów
Na górę

Postautor: jkar » 17 cze 2018, o 13:22

z reguły jest szacunek gdy na niego zasłuży, radziłbym gospodarzowi gdy będzie wybierał się na promocję do Rabinówki oby popatrzył co leży od kilku lat przy drodze w burtach:kable, butelki, puszki, prezerwatywy i wiele innych rzeczy a dzieci chodzą i na to patrzą.Pytam czy to nowy sposób na dobre wychowanie młodzieży. Czy Wójt nie dysponuje odpowiednimi służbami oby zrobić z tym porządek, może przynajmniej teraz przed wyborami słupki poparcia wzrosną i przyjemnie będzie przejść, nie pisze tego złośliwie tylko dla wspólnego dobra
Na górę

Postautor: alla » 17 cze 2018, o 15:36

Ostatnio sprzątali może miesiąc temu między innymi na Majdanku ale jest wiadomo mi że takie sprzątanie było w całej gminie . Sprzątano nie tylko na drogach gminnych ale cóż z tego jak jadąc do pracy widzę znowu śmieci po rowach a przecież śmieci co miesiąc od dajemy i płacimy. Pani wójt dba o naszą gminę ale w tym przypadku to daremna praca . I naprawdę nie wieżę że akurat o Rabinówce zapomnieli.
Na górę

Postautor: alek12 » 17 cze 2018, o 23:06

Potwierdzam, sam widziałem jak w tym roku gmina sprzątała pobocza w Rabinówce, wiec coś nietrafione te oskarżenia.
No, ale jak się nie ma innych argumentów to i butelka w rowie drogi powiatowej może być :)
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 00:19

Sam cHAm podrzuca śmieci w rowach a następnie szuka jeleni do sprzątania. Jedno w tym jest być może pozytywne że nie pali ich w piecu. Brawo Rabinówkanin. :oops:
Na górę

Postautor: jkar » 18 cze 2018, o 10:21

weź się do roboty a nie obrażaj zwierząt, jeleń jest inteligentnym zwierzęciem tylko nie wiem czy to zrozumiesz.Specjalnie sprawdziłem dzisiaj te burty i o ile tak ma wyglądać rządzenie jak to sprzątanie gdzie od trzech lat zalegają te same śmieci to radzę się zastanowić wyborcom
Na górę

Postautor: XXL » 18 cze 2018, o 12:03

Ludzie sami śmiecicie a sprzątać każecie Gminie. Jakby każdy posprzątał po sobie to takiego bałaganu by nie było. Dzieci z przedszkola już mają taką wiedzę że po sobie się sprząta. Niestety śmieci są wszędzie tam gdzie są ludzie. Zwierzaki (łosie) nie wyrzucają butelek. Jak widzicie brudasa co wyrzuca śmieci reagujcie. Może takie coś nie wie że są śmietniki ?
Na górę

Postautor: kotek1 » 20 cze 2018, o 17:17

Ciągle są usuwane posty dotyczące wyboru dyrektora szkoły w Majdanie Górnym. Dlaczego? Przypomnę, że konkurs na dyrektora wygrała żona radnego gminy Tomaszów Lubelski, pana Ryszarda Wawrzusiszyna.
Na górę

Postautor: jkar » 20 cze 2018, o 19:41

zauważyłem to, chyba maja coś do ukrycia myślę że wyborcy przy urnach z tego rozliczą władzę natomiast admin zachował się jak by żył w mienionej epoce i nie wiedział że już w przedszkolu uczą dzieci,, ręka rękę myje,, dla higieny osobistej i nie tylko. Może teraz zrozumie i nie będzie kasował chyba że chce jeszcze bardziej nagłośnić temat
Na górę

Postautor: jork » 20 cze 2018, o 22:30

I w jakim kraju my żyjemy
Na górę

Postautor: OOO » 20 cze 2018, o 22:41

I w jakim kraju my żyjemy
W kraju ,m którym rządzi PIS zapisz się a zobaczysz co możesz :lol: :shock: :twisted:
Na górę

Postautor: szok » 20 cze 2018, o 22:46

I w jakim kraju my żyjemy[/qię uote]
W kraju ,m którym rządzi PIS zapisz się a zobaczysz co możesz :lol: :shock: :twisted:
A TAK MOŻNA ? ... :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 23:08

Popatrz na instytucje którymi zarządza miasto. Nie ma tam miejsca dla PSL, PO, SLD itp. Na co czekasz zapisuj sie a bedziesz mierny bierny ale wierny 8)
Na górę

Postautor: HOO » 20 cze 2018, o 23:27

Popatrz na instytucje którymi zarządza miasto. Nie ma tam miejsca dla PSL, PO, SLD itp. Na co czekasz zapisuj sie a bedziesz mierny bierny ale wierny 8)
I dyrekor W szkole MG?
Na górę

Postautor: lilik » 22 cze 2018, o 16:49

A czy ktoś może mi powiedzieć co było na sesji,czy to prawda że Pani wójt nie dostała absolutorium
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”