ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 08:20

A reszta niby jak? Tej gminy już nic nie podniesienie z kolan. A Girgiel i tak wygra. Solary, docieplenie szkoły. Bramy duże w OSP. Jakieś dróżki pierdoły i ma plebs w kieszeni.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 10:17

Girgiel
Hawrylak
Bracia Pawłowscy
Osuch
Karwański
Szalaty
Kargol
Winnicka

Ci Państwo nie powinni pełnić jakichkolwiek funkcji ,przez nich jesteśmy zadłużeni i mamy najwyższe opłaty w powiecie ,głosowali zgodnie z życzeniem burmistrza za podwyżkami podatków ,opłat za śmieci ,wodę za zadłużaniem gminy ,pamiętaj o tym w najbliższych wyborach ,
Wyjałowienie intelektualne
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 11:16

A kto tam przed myjnią usypuje drogę.Czyżby nowy biznes?
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 11:21

Blondynka zwija asfalt i sypie kamień :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 11:27

Blondynka zwija asfalt i sypie kamień :lol:
Twoja żona?
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 12:36

i co się stanie? zadłużona gmina splajtuje? ??? Ciekawe do kogo się doklei Telatyn czy Rachanie? Kto będzie w stanie spłacić długi nieudaczników ?? A może lepiej podnieść podatki? Ciekawe jak to będzie??? i czy jest znajdzie się jakiś odważny do przejmie i wyprostuje sytuacje finansową gminy Łaszczów???
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 17:26

PSL. Cały PSL. Gdzie nie rządzą to długi. Fajnie nie będzie ale wesoło jak w kajdankach wyprowadzą z urzędu. Niech no tylko się pisowcy w powiecie ogarną.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 18:10

Ja sympatyk PIS pytam , gdzie nasi pisowcy, ze słuchow dochodących wynika, że to dupa i kamieni kupa?!!!-cytując kasyka
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 19:04

A ja jako sympatyk blondynek pytam gdzie się podziała blondynka i kiedy będzie w biedronce???
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 22:11

A ja jako sympatyk blondynek pytam gdzie się podziała blondynka i kiedy będzie w biedronce???
Ty debilu nawiedzony bedziesz miał i blondynkę i biedronkę jak pokażą twojej żonie co tu wypisujesz, a wierz mi , że wszystko na razie idzie pomyślnie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 07:02

Ale to prawdziwa czy tleniona?
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 07:44

Ja sympatyk PIS pytam , gdzie nasi pisowcy, ze słuchow dochodących wynika, że to dupa i kamieni kupa?!!!-cytując kasyka

Działają w podziemiu bo ich burmistrz i PSL prześladuje
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 08:01

Ale to prawdziwa czy tleniona?
Tleniona, powiększony biust, usta, botoks, korekcja zmarszczek, odsysanie tłuszczu, lifting szyi, no i odżywia się wyłącznie sokiem z pokrzywy!!!
Na górę

Postautor: zycliwy » 15 cze 2018, o 08:44

sluchajcie--- mam dobre wiesci---
z wiadomych zródel wiem że BLONDYNKA będzie dzisiaj w Biedronce o godz 19.
Proszę nie dotykajcie jej, nie patrzcie sie w jej stronę, postawcie wysoko kolnierze i udawajcie że jej nie znacie, tzn, zachwujcie się tak jak w filmie Hickoka. Jakby zabrako koszykow to maja z Tomaszowa dowiezć. Pozdrawiam serdecznie, Życzliwy
Na górę

Postautor: Gość » 15 cze 2018, o 09:05

Ale to prawdziwa czy tleniona?
może i tleniona ale fajna :P :P
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”