Potykacz reklamowy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 10:22

Witam, czy posiada ktoś na stanie i nie potrzebny do sprzedania potykacz reklamowy używany aluminiowy bądź metalowy w rozsądnej cenie, wiem że na internecie są ale... jeśli tak to proszę o podanie numeru tel. lub emaila. Z góry dziękuję.
Za zbędne i złośliwe komentarze nie związane z tematem dzięki.
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 12:45

Mam używany metalowy
Ile jesteś w stanie zapłacić bo za pół darmo to też nie licz ?
Na górę

Postautor: Gość » 14 cze 2018, o 12:58

Mam używany metalowy
Ile jesteś w stanie zapłacić bo za pół darmo to też nie licz ?
Dałem za niego 450 zł u zyrtofa (literówka specjalnie popełniona gdyż nie wolno publicznie wpisywać nazw firm)
moja cena to to 100-150 zł,
poniżej stówy - zapomnij
jest masywna, blokada by się pod wiatr nie składała
jesli pasuje ci cena to się tu odezwij podam meila
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 08:14

Jak chcesz najtańszym kosztem potykacz reklamowy to idź na pocztę, kup sobie metrowe pudełko, kosztuje koło 10 złotych, naklej co tam chciałeś, znajdź duży kamień i wsadź do pudełka by ci "potykacza" nie zdmuchnęło :lol: 8)
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 10:51

Jak chcesz najtańszym kosztem potykacz reklamowy to idź na pocztę, kup sobie metrowe pudełko, kosztuje koło 10 złotych, naklej co tam chciałeś, znajdź duży kamień i wsadź do pudełka by ci "potykacza" nie zdmuchnęło :lol: 8)
Smiejesz się w własnej głupoty 8)
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 14:21

Naucz się pisać bo jak takie literówki walniesz na potykaczu reklamowym to nikt nie zrozumie o co ci chodzi :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 cze 2018, o 17:12

Witam, czy posiada ktoś na stanie i nie potrzebny do sprzedania potykacz reklamowy używany aluminiowy bądź metalowy w rozsądnej cenie, wiem że na internecie są ale... jeśli tak to proszę o podanie numeru tel. lub emaila. Z góry dziękuję.
Za zbędne i złośliwe komentarze nie związane z tematem dzięki.
To po co koleś dupę zawracasz ?
Co, pewnie sobie popatrzyłeś ceny na tablicy i myślisz że ktoś ci po takiej cenie sprzeda ? :lol:
Chcesz tanio to idź do jakiegoś menela, daj mu na flaszkę a on ci ze szrotu coś tam wciągnie
Jak ktoś dał 5 stów to chyba nie myślisz że sprzeda ci za 50 złotych :lol:
Ech te wasze zaściankowe myślenie
Na górę

Postautor: Janon » 18 cze 2018, o 17:49

Nie ten dzial po pierwsze a po drugie na uj tak komentujecie? Ktos chce poszukac taniej to co wam do tego...
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 12:14

Sie nauczyli po tych biedrach latać i innych molochach po 5,5 zł i myślą że tak wszędzie za bezcen będą ludzie sprzedawać 8) :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 cze 2018, o 22:04

Filozofów to nie brakuje z odpowiedziami nie na temat 😄 chociaż to norma na tym forum 😄
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2018, o 08:23

O co tu właściwie chodzi ?
Jakiś koleś na forum chciał kupić używany potykacz, jak się okazało najlepiej za darmo i jeszcze podwieź pod drzwi
Po pierwsze to nie miejsce na zakupy, w necie jest tyle ofert że nie ma potrzeby śmieciowe tematy zakładać
Po drugie, no facet skapitulował bo myślał że będzie taniej niż w necie
Tak właściwie jak sobie porównujesz ceny w necie a potem masz szok w realu to spie... do internetu i dupy nie zawracaj
Po trzecie, wydaje mi się że wątek zakończony więc nie ma sensu go dalej komentować
Więc może admin, który tak lubi kasować tematy, niech go po prostu usunie
Chociaż raz niech się do czegoś przyda i skasuje właściwy niepotrzebny wątek 8)
Na górę

Postautor: Gość » 21 cze 2018, o 06:47

Takie to wszystko bogate podobno a nawet na reklamę ich nie stać :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”