Kto zasługuje na miano Wójta Gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: kali » 9 lut 2018, o 07:44

A może by tak zgasić choinkę na Urzędzie Gminy, ludzie jadąc busem śmieją się i robią zdjęcia…, to tak ma wyglądać promocja gminy, ciekawe!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2018, o 19:43

LIST OTWARTY

W związku z tym, że na sercu leży nam dobro naszej wspólnej „Małej Ojczyzny”, pragniemy zwrócić się do Was, współmieszkańców, z prośbą o rozważny i przemyślany wybór osoby, od której w dużej mierze zależeć będzie przyszłość i rozwój Gminy Krynice. Postawa aktywnego uczestnictwa w życiu społecznym i publiczny powinna cechować kandydata na przedstawiciela sprawującego władzę. Wiele takich możliwości dały przemiany po roku 1989 pozwalając obywatelom na samodzielne wpływanie na rozwiązywanie problemów społecznych poprzez zrzeszanie się i współdziałanie na rzecz własnej społeczności niezależnie od opcji politycznej czy zajmowanego stanowiska. Jedynym wyznacznikiem dla tych osób powinien być wspólny cel i chęć współdziałania Wielkim smutkiem, a zarazem niepokojem napawa nas świadomość, że w większości przypadków kandydaci na Wójta Gminy Krynice nie korzystają w pełni z otrzymanych możliwości, uzależniając swoją aktywność w rozwiązywaniu kwestii społecznych od objęcia stanowiska. Świadomi znaczenia aktywnego działania warunkującego rozwój społeczno-ekonomiczny naszego regionu, mamy prawo, a wręcz obowiązek oczekiwać od kandydatów na tak ważne stanowisko aktywnego działania w sferze publicznej nieuzależnionego od kalendarza wyborczego.

Obserwując dotychczasowe działania obecnego Wójta Gminy Krynice Janusza Bałabucha z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że doskonale rozumie potrzebę budowania komunikacji i tworzenia nieformalnego forum porozumienia wokół spraw istotnych dla społeczności lokalnej w myśl zasady, że nawet najsprawniej funkcjonujący samorząd nie zawsze może samodzielnie rozwiązać problemy, wobec których staje. W konsekwencji przywiązuje duże znaczenie do współpracy z lokalnymi partnerami, organizacjami pozarządowymi, sektorem prywatnym, a także zachęca mieszkańców do udziału we wspólnych przedsięwzięciach. Ponadto czynnie uczestniczy w życiu społecznym nie tylko na szczeblu gminnym, ale również powiatu m.in. przynależąc do stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Roztocze Tomaszowskie.

Szanowni Państwo dokonując wyboru, Wójta Gminy Krynice, wybierzcie kandydata, który pamięta, że to nie równe drogi decydują o rozwoju regionu, lecz ludzie go zamieszkujący. Kandydata, który dba o to, by mieszkańcom żyło się w gminie dobrze i wygodnie. A takimi jest z pewnością wspierany przez nas kandydat Pan Janusz Bałabuch.


Społeczny Ruch Poparcia
Wójta Gminy Krynice Piotra Saputy
Na górę

Postautor: Gość » 9 lut 2018, o 22:21

Brawo SRPPS
Na górę

Postautor: Hela » 3 cze 2018, o 15:43

Obecny wójt? Egoista i egocentryk. Nie liczy się z innymi ludźmi. Zimny i wyrachowany. Chętnie przy okazji wyjazdu w delegację załatwi jakąś swoją prywatną sprawę. Absolutnie pozbawiony empatii. Chcecie serio na niego głosować??? :lol:
Na górę

Postautor: Ggggg » 8 cze 2018, o 22:34

Przystojny :lol: :roll: :|
Na górę

Postautor: blondi » 12 cze 2018, o 22:48

Wyrachowany do granic możliwości. Liczą się tylko jego "interesy".
Na górę

Postautor: LUx » 18 cze 2018, o 03:18

Zgadzam się! Totalnie wyrachowany!!! Interesowny!!! Dość się już nachapał!! A zrobił? To chyba tylko jedno wielkie G. :lol:
Na górę

Postautor: migosc » 24 cze 2018, o 17:43

Pieprzyc Bałabucha!
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2018, o 22:48

Drodzy Kryniczanie
Wójta wybieramy!
Nie patrzcie na śliczne oczka
Tylko na działanie!!!
Na górę

Postautor: rammi » 9 lip 2018, o 22:22

Pieprzyc Bałabucha!
No wiesz. :roll: Ty z jakieś parady równości jesteś?
Na górę

Postautor: Jeremiah » 11 lip 2018, o 20:51

Tylko Pan Bałabuch
Na górę

Postautor: piasek » 24 lip 2018, o 00:27

:lol:
Pieprzyc Bałabucha!
No wiesz. :roll: Ty z jakieś parady równości jesteś?
Nie z parady tylko z parafii :lol: hahaha
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”