jednokierunkowa Króla Zygmunta, zmiana organizacji ruchu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 21:47

do kierowców, od kilku dni około 200 metrowy odcinek ulicy Króla Zygmunta, na wysokości sklepu Caeerfour jest jednokierunkowy, ruch odbywa się wyłącznie od strony ul. Lwowskiej, mandat za wjazd pod prąd 250 zł i sporo punktów.
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, o 21:51

ale jaja. tak mnie zastanowiło przez chwilę ta zmiana linii do parkowania. wyjechałem na lwowską. tak się kończy jazda na pamięć
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 08:13

Spoko że ktoś napisał, swoją drogą te z miasta nic nie obwieszczali o zmianie ruchu , nawet głupi plakat na sklepie by wystarczył poczta pantoflowa by rozprowadziła informacje, a tak tylko POL i CIA czepie na mandatach... dzięki za cynk
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 12:25

Jeszcze ta tuja, która zasłania część znaku! Tylko czekać jak urośnie i zupełnie nie będzie go widać. Czy tutaj dochodziło do tak dużej ilości słuczek?
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 16:05

wiele osób jedzie do dziś pod prąd, nie robią tego z cwaniactwa ale z nieświadomości i jazda na pamięć, zdziwią się i to nie jeden jak pan władza zatrzyma pod sklepem i zaproponuje 250 zł i 6 punktów.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 16:11

policja nie musi jeździć i szukać wykroczeń, tanim kosztem wystarczy stanąć nawet pieszo i poczekać myślę, że niebawem znajdą się jacyś młodzi i ambitni amatorzy łatwych i szybkich mandatów. Cwaniakowi się uda i nie raz przeskoczy pod zakaz a nie jedna przestraszona, zamotana kobiecina z dzieckiem w foteliku wpadnie i zapłaci.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 18:15

Spoko że ktoś napisał, swoją drogą te z miasta ....
to decyzja powiatu...jakbyś nie wiedział...
Na górę

Postautor: WUJ » 25 kwie 2018, o 19:26

Mieszkańcy TL znowu zostali zaskoczeni przez władze miasta, nawet nikt nie raczył poinformować o zmianie ruchu na tej ulicy. Podobno są plany aby kolejne ulice były jednokierunkowe w TL. Pytam włodarzy miasta, na wniosek których dokonano zmiany, gdzie konsultacje społeczne, gdzie opinia Policji itp. Niech Pan Burmistrz zrobi ulicę przy której mieszka jednokierunkową, a nie utrudnia życie mieszkańcom Króla Zygmunta.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 20:20

Mieszkańcy TL znowu zostali zaskoczeni przez władze miasta, nawet nikt nie raczył poinformować o zmianie ruchu na tej ulicy. Podobno są plany aby kolejne ulice były jednokierunkowe w TL. Pytam włodarzy miasta, na wniosek których dokonano zmiany, gdzie konsultacje społeczne, gdzie opinia Policji itp. Niech Pan Burmistrz zrobi ulicę przy której mieszka jednokierunkową, a nie utrudnia życie mieszkańcom Króla Zygmunta.
dokładnie, mieszkańcy bloków 1 i 5 nie mogą wjeżdżać na parking od strony (byłego basenu) bo odcinek 50 metrów jest jednokierunkowy, muszą jechać na światła przy parku albo nowym kościele, wyjeżdżać na 17-tkę żeby zajechać pod dom, gdzie jakaś logika nie wiem.
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 22:53

Mieszkańcy TL znowu zostali zaskoczeni przez władze miasta, nawet nikt nie raczył poinformować o zmianie ruchu na tej ulicy. Podobno są plany aby kolejne ulice były jednokierunkowe w TL. Pytam włodarzy miasta, na wniosek których dokonano zmiany, gdzie konsultacje społeczne, gdzie opinia Policji itp. Niech Pan Burmistrz zrobi ulicę przy której mieszka jednokierunkową, a nie utrudnia życie mieszkańcom Króla Zygmunta.
dokładnie, mieszkańcy bloków 1 i 5 nie mogą wjeżdżać na parking od strony (byłego basenu) bo odcinek 50 metrów jest jednokierunkowy, muszą jechać na światła przy parku albo nowym kościele, wyjeżdżać na 17-tkę żeby zajechać pod dom, gdzie jakaś logika nie wiem.
A byli za...
Na górę

Postautor: Rozz » 26 kwie 2018, o 12:09

Przejdźcie się spacerem wzdłuż odcinka w "nowej organizacji"
Wyjazdy z posesji są źle oznaczone.
Znak droga jednokierunkowa stoi tylko na początku Króla Zygmunta przy wjeździe od Lwowskiej.
A zakazy zatrzymywania się i postoju do końca tego odcinka po co?
I tak zawsze był problem żeby tu zaparkować więc pytam się PO CO TE ZAKAZY skoro odcinek drogi jest jednokierunkowy??
I gdzie jest informacja o zmianie organizacji ruchu?
Czy przypadkiem administrator drogi nie ma obowiązku poinformowania o takowej zmianie??

Mieszkańców ktoś pytał? To dziwne że nic nie słyszałem...
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2018, o 22:37

a tą tuję to faktycznie niech przytną
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2018, o 11:04

Ale żeby żadnego ostrzeżenia o zmianie organizacji ruchu? :roll:
Na górę

Postautor: erfds » 28 kwie 2018, o 13:53

da mnie jednokierunkowa powinna być Traugutta. Krótka ulica ale przejechać nią, dy np. stoi duży samochód na awaryjnych i rozładowuje towar, kurier itp, to wyglądanie przez okno, by zobaczyć czy coś jedzie. na dodatek taxi. z tej ulicy są 3 wyjazdy i jest bardzo niebezpiecznie.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2018, o 21:43

"da mnie jednokierunkowa powinna być Traugutta. Krótka ulica ale przejechać nią, dy np. stoi duży samochód na awaryjnych i rozładowuje towar, kurier itp, to wyglądanie przez okno, by zobaczyć czy coś jedzie. na dodatek taxi. z tej ulicy są 3 wyjazdy i jest bardzo niebezpiecznie."

Ta ulica ma pieniądze i tam nic nie zrobią.To celowe działanie Burmistrza żeby wszystkie ulice ,gdzie tomaszowskie "barany" pozwolą to zrobić jednokierunkowe. A kto te zmiany zatwierdza burmistrzowi?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”