O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 16:17

sceny i komentarze jak z filmu U Pana Boga w Ogródku https://www.youtube.com/watch?v=c-ABBt8nUhQ
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 19:19

Ludzie, odczepcie się! Każdemu jeżdżącemu może się to przydarzyć. Dobrze, że nic złego nie stało się kierowcy. Nie cieszcie się z czyjegoś kłopotu, bo zło wraca do nienawistników.
Szok jakie w Lubyczy panuje przyzwolenie na jazdę po alkoholu. Ja proponuję aby Komendant PP w Tomaszowie Lub. zainteresował się problemem i może troszkę więcej patroli z alkomatami wysłał w tamte tereny bo widać że Posterunek w Lubyczy nie radzi sobie z problemem.
Ha ha... przecierz on jest na ty z komendantem. Co swoich bedzie kontrolował? Tak zwykłego szaraka już by zajebali paragrafami, a jemu pomroczność jasna przysługuje albo zatrucie opryskami.
Na górę

Postautor: luda » 25 kwie 2018, o 19:47



Szok jakie w Lubyczy panuje przyzwolenie na jazdę po alkoholu. Ja proponuję aby Komendant PP w Tomaszowie Lub. zainteresował się problemem i może troszkę więcej patroli z alkomatami wysłał w tamte tereny bo widać że Posterunek w Lubyczy nie radzi sobie z problemem.
Ha ha... przecierz on jest na ty z komendantem. Co swoich bedzie kontrolował? Tak zwykłego szaraka już by zajebali paragrafami, a jemu pomroczność jasna przysługuje albo zatrucie opryskami.
Co za on? Jesteś na ty? Skończ już zionąć tym jadem. Boli, że w gazecie pomyłka? Boli... Ale na szczęście prawda zwycięża i karmy brak! http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... ziomu.html
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 20:31



Ha ha... przecierz on jest na ty z komendantem. Co swoich bedzie kontrolował? Tak zwykłego szaraka już by zajebali paragrafami, a jemu pomroczność jasna przysługuje albo zatrucie opryskami.
Co za on? Jesteś na ty? Skończ już zionąć tym jadem. Boli, że w gazecie pomyłka? Boli... Ale na szczęście prawda zwycięża i karmy brak! http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... ziomu.html
Oj to dopiero karmy poczatek...
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2018, o 20:39



Co za on? Jesteś na ty? Skończ już zionąć tym jadem. Boli, że w gazecie pomyłka? Boli... Ale na szczęście prawda zwycięża i karmy brak! http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... ziomu.html
Oj to dopiero karmy poczatek...
przecierz ten artykuł to nieomal pochlebstwo dla burmistrza. Notabene napisany przez kuleżanke tego ONEGO :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2018, o 07:28

Kto ma księdza w rodzinie ten nie zginie
Na górę

Postautor: Gola » 26 kwie 2018, o 07:33

:lol:
Kto ma księdza w rodzinie ten nie zginie
http://lublin.wyborcza.pl/lublin/7,4872 ... rects=true
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2018, o 07:50

"Tomasz Leszczyński, burmistrz Lubyczy Królewskiej(woj. lubelskie) jechał pijany autem po drodze krajowej. Miał wypadek." cytat. GW Lublin.

GW też nie oszczędza Tomcia.
Na górę

Postautor: Aniaa » 26 kwie 2018, o 11:09



Oj to dopiero karmy poczatek...
przecierz ten artykuł to nieomal pochlebstwo dla burmistrza. Notabene napisany przez kuleżanke tego ONEGO :lol:
jeśli to tygodnik zamojski podał to możliwe że nie przemnożyli miligramów/ litr razy 2.1 .... takie źródło... taka gazeta...
Na górę

Postautor: Matka » 26 kwie 2018, o 11:58

A mnie zastanawia co innego: jeden narzeka, że teraz w gminie nastanie PiS, drugi upatruje w nich ratunku (sądy itd.). A może to ta sama osoba, tylko w zeznaniach się mota? To chcecie tego PiSu, żeby Wam pijanych burmistrzów skazywał, czy nie, bo się boicie, że może w końcu będzie przeprowadzone wielkie sprzątanie w UG?
Na górę

Postautor: Rxw » 26 kwie 2018, o 12:45

Tomek pójdzie z gminy, to polecą że stołeczków w gminie i opiece :idea:
Na górę

Postautor: Kikimiki » 26 kwie 2018, o 12:52

Tyle kontroli w UG, donosow od lilku lat i nic.... a teraz Burmistrz sam dal prezent oponentom =) ciekawe co na sesji
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2018, o 13:47

Ostatnio chyba nie bierze udziału w sesjach główny informator. Nie wiadomo co się w gminie dzieje. Co prawda teoretycznie każdy może pójść na sesję, a w praktyce jest różnie.
Może zatem ktoś napisze:
- co z remontem drogi powiatowej?
- co z zatrudnieniem w szkole?
- co z błąkającymi się psami?
Na górę

Postautor: Mar » 26 kwie 2018, o 14:50


Tu nie chodzi o bicie piany tylko o to że jechał po spożyciu alkoholu. Czy tam była sarna czy słoń to jest bez różnicy. Pomodl się za siebie,skoro dajesz przyzwolenie na jazdę po spożyciu alkoholu.
Czy autor wcześniejszego posta daje przyzwolenie z na jazdę po spożyciu alkoholu? Pomyśl, przeczytaj ze zrozumieniem, a potem się wypowiadaj, bo nie jesteś tutaj anonimowy.
Człowieku ja nawet nie chcę być anonimowy Ja nawet nie mieszkam w waszym województwie. Tylko raz byłem w waszym niby mieście. Od czwartakow można się bardzo dużo dowiedzieć. Takiego nepotyzmu jak w waszej miejscowości nie ma chyba w całej Polsce. Więc dalej jezdzijcie po spożyciu alkoholu a później pryskajcie.......pola.
Na górę

Postautor: tata » 26 kwie 2018, o 19:27



Czy autor wcześniejszego posta daje przyzwolenie z na jazdę po spożyciu alkoholu? Pomyśl, przeczytaj ze zrozumieniem, a potem się wypowiadaj, bo nie jesteś tutaj anonimowy.
Człowieku ja nawet nie chcę być anonimowy Ja nawet nie mieszkam w waszym województwie. Tylko raz byłem w waszym niby mieście. Od czwartakow można się bardzo dużo dowiedzieć. Takiego nepotyzmu jak w waszej miejscowości nie ma chyba w całej Polsce. Więc dalej jezdzijcie po spożyciu alkoholu a później pryskajcie.......pola.
Jeżeli nie chcesz być anonimowy, to dlaczego nie podałeś swoich danych? Chyba nie wiesz co to anonimowy :)! Przyjechałeś z innego województwa do naszego miasta aby porozmawiać z czwartakami (cyt.)? Po co ci to? Może po to, żeby "postawili"? :lol: A może po to, żeby wysłać pozyskaną informację do GW :cry: . Zajmij się problemami w "swoim" województwie, mieście (podwórku) i zostaw w spokoju burmistrza, urzędników
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”