Po co nam basen

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Polka34 » 12 kwie 2018, o 05:56

Po co w tej miescinie basen.na co to komu.kiedys byl dla Ukraińców a teraz będzie dla....
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 08:37

Jak to po co? Przecież obietnica basenu już raz pomogła wygrać wybory na burmistrza :lol: :lol:
Nie pamiętasz? :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 11:16

Po to żeby się kąpać koniec tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 19:50

wykąpie się w domu na basen pójdę popływać
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 20:27

wykąpie się w domu na basen pójdę popływać
Pójdziesz popływać jak władzę w Tomaszowie zmienisz. Obecna basen obiecuje tylko po to, by wybory samorządowe wygrać. Tak było wcześniej, tak będzie i teraz :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 12 kwie 2018, o 20:46

po co moherom basen ? Chyba że szpitalny no i koniecznie kaczka , z a tego burmistrz się wywiązał .
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 08:52

Jak mało wam potrzeba do życia.... Już to widzę jak tłumy ludzi siedzi nad sadzawką 50m na 20m i się cisną a mamusie nie patrząc na swoje pociechy będą zbyt zajęte opalaniem się bo przecież jest ratownik i on ma dopilnować.Mają wam zrobić zalew niedaleko ulicy majdańskiej,z tego co wiem projekt już jest w przeciwieństwie do projektu basenu i jest na ten cel zagospodarowane miejsce na działkach.Zalew jaki jest w projekcie będzie atrakcją regionu niż ten cały wasz zasr.any basen powstaną nowe miejsca pracy w sezonie,ruszy hotelarstwo,sprzedaż w mieście itd itp.Zimą macie antka można tam popływać ale nie...za mało... bo gdzież Tomaszów nie może mieć basenu... przecież to nie wyobrażalne,gdzież to tak można żyć nie mając gdzie jaj moczyć :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 08:58

Jak mało wam potrzeba do życia.... Już to widzę jak tłumy ludzi siedzi nad sadzawką 50m na 20m i się cisną a mamusie nie patrząc na swoje pociechy będą zbyt zajęte opalaniem się bo przecież jest ratownik i on ma dopilnować.Mają wam zrobić zalew niedaleko ulicy majdańskiej,z tego co wiem projekt już jest w przeciwieństwie do projektu basenu i jest na ten cel zagospodarowane miejsce na działkach.Zalew jaki jest w projekcie będzie atrakcją regionu niż ten cały wasz zasr.any basen powstaną nowe miejsca pracy w sezonie,ruszy hotelarstwo,sprzedaż w mieście itd itp.Zimą macie antka można tam popływać ale nie...za mało... bo gdzież Tomaszów nie może mieć basenu... przecież to nie wyobrażalne,gdzież to tak można żyć nie mając gdzie jaj moczyć :lol:
z tym opalaniem chodziło i o odkryty basen jak by ktoś nie zakumał 8)
Na górę

Postautor: Maciejj » 13 kwie 2018, o 10:30

Po co nam biblioteka? Po co nam kino? Po co nam szpital???

Najważniejsze do do autora tego tematu: Polka34 Po co Ci internet skoro i tak zadajesz takie pytania???
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 10:52

lepiej wybudować ze 3 kościoły i 10 kapliczek , naród mamy święty i wierzący , buk mieszka w kościele , im więcej kościołów tym więcej buka
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2018, o 11:43

Po ce? może po to żeby nie jeździć do Horyńca, Chełma czy Zamościa. Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy pewnie na basenie byli jeszcze przy Króla Zygmunta.
Na górę

Postautor: Hyter » 15 kwie 2018, o 21:54

Dla ruchu i zdrowia
Na górę

Postautor: Gość » 15 kwie 2018, o 22:29

bedzie bedzie basen :) są przynajmniej pierwsze optymistyczne zapędy w postaci przetargu
(dla osób niewtajemniczonych projekt na basen jest od dawien dawna)
https://umtomaszowlubelski.bip.lubelski ... y&p2=56260

ciekawe czy nie skonczy się jak w przypadku Zielonego rynku na dwóch przetargach unieważnionych....
Na górę

Postautor: Gość » 16 kwie 2018, o 08:32

Jak to po co basen?Żeby wygrać wybory :lol:, a że miasto w nim się utopi to już inna bajka,ale kogo to interesuje.Wygrać wybory Wygrać wybory Wygrać wybory to jest jedyna słuszna myśl :oops:
Na górę

Postautor: tutejszy » 16 kwie 2018, o 14:27

Basen to świetna rzeczy bez dwóch zdań, mniejsze miejscowości niż nasze miasto posiadają Baseny kryte i otwarte w sezonie letnim,
i nikt nie pier doli głupot w stylu po co basen, ja rozumiem ktoś nie umie pływać bo nie. To może się w końcu nauczy jak będzie miał gdzie:)
Jakoś tam się utrzymują te baseny, kwestia zarządzania!

Mi jest osobiście wstyd za tych tępych mieszkańców którym basen (którego nie ma) przeszkadza. Wstyd mi jest jeszcze za to że do tej pory nie mamy krytej pływalni. Jak najszybciej powinna być jeszcze pływalnia otwarta na powietrzu , może być MADKI nie kąpały dzieci w fontannie w PARKU.
To forum czytają ludzie z całej polski (czasem google pomoże), rzucanie gnojem na miasto i ludzi w TL jest antyspołeczne i powinno być karane z paragrafu, tym wszystkim co nie podoba się to że będzie basen , proponuje złożyć petycję z Imienia i Nazwiska do Burmistrza , a Burmistrzowi proponuję
umieszczenie tej listy w tablicy w wejściu głównym powstałego Basenu. Nie jestem żadnym partyjniakiem tylko mieszkańcem tego miasta, tak jeszcze nie wyjechałem jak inni i nie jestem moherem, tylko zwykłym obywatelem .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”