Kto na burmistrza ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 5 mar 2018, o 09:01

Co na to sam Pietia , niech się wypowie?
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2018, o 15:34

Wyobrażacie sobie coby to było gdyby Piotrek ich wysadził z siodła? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2018, o 18:13

SKORNIEWSKI NA BURMISTRZA ! NALEZY MU SIE A CO ? NIECH MA !
Na górę

Postautor: pietia » 14 mar 2018, o 11:47

ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej. co zaś do radnych, to wiadomo, że społeczeństwo tomaszowskie, przeze mnie zwane kiedyś hołotą ( i nic się nie zmieniło) znów wybierze takich karierowiczów jak wyżej wymienieni. co do mnie, to nie zabiegam o żadne stanowiska/ jestem bezpartyjny i tak pozostanie. Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby. liczy się kasa, a nie plebs. idąc ulicami Tomaszowa, mojego rodzinnego miasta, obserwuje "mądrych mieszkańców. tomaszowski ludek jak strasznie zdyscyplinowany, podatki lokalne płacą w pośpiechu o z uśmiechem na ustach. ściągalność 100%. i tak się żyję miło i fajnie naszej kochaniutkiej władzy, nikt nie pilnuje, nikt nie weryfikuje ich poczynań i władza górą. zbliżają się wybory samorządowe. będą bardzo ale to bardzo ciekawe. jak wiemy powszechnie liczba mieszkańców wynosi poniżej 20 tyś mieszkańców. zatem według przepisów prawa przyszła "rada mędrców" składać się będzię z 16 radnych. już słychać jak to niektórzy radni z PiS rzucają się sobie do gardła. a to dopiero początek. niektórzy radni tej kadencji nie zadają Panu Burmistrzowi pytań, bo nie potrafią sklecić, jednego konkretnego pytania. cóż się dziwić, jakie społeczeństwo taka rada. niektórzy radni podziękowania za decyzje burmistrza składają z kartki, którą wcześniej sobie przygotowali. tu p[rzoduje Radny Bednarz. kabaret w tym mieście trwał i trwać będzie. a czemu? bo hołota jest niereformowalna i tak już zostanie. radny Skawiński już lata z aparatem i znów szuka głupszych od siebie, aby na niego oddali głos,. machoś już raczej nie wystartuje, ponieważ wie, że elektorat z jego okręku ciut zmądrzał. do mieszkańców tego miasta jak i radnych pasuje jak ulał przysłowie: "koryto się nie zmienie tylko świnie, ale nie było by świń przy korycie gdyby nie barany przy urnach". kto jest świnią a kto baranem? no, chyba nie muszę mówić. ahoj, tomaszowska hołoto.
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2018, o 21:24

Czyli już nie jesteś Napoleonem? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 06:58

Kiedyś naszego Burmistrza nazywał Cesarzem. Dziś sam się tytułuje Carem
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 08:58

ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej. co zaś do radnych, to wiadomo, że społeczeństwo tomaszowskie, przeze mnie zwane kiedyś hołotą ( i nic się nie zmieniło) znów wybierze takich karierowiczów jak wyżej wymienieni. co do mnie, to nie zabiegam o żadne stanowiska/ jestem bezpartyjny i tak pozostanie. Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby. liczy się kasa, a nie plebs. idąc ulicami Tomaszowa, mojego rodzinnego miasta, obserwuje "mądrych mieszkańców. tomaszowski ludek jak strasznie zdyscyplinowany, podatki lokalne płacą w pośpiechu o z uśmiechem na ustach. ściągalność 100%. i tak się żyję miło i fajnie naszej kochaniutkiej władzy, nikt nie pilnuje, nikt nie weryfikuje ich poczynań i władza górą. zbliżają się wybory samorządowe. będą bardzo ale to bardzo ciekawe. jak wiemy powszechnie liczba mieszkańców wynosi poniżej 20 tyś mieszkańców. zatem według przepisów prawa przyszła "rada mędrców" składać się będzię z 16 radnych. już słychać jak to niektórzy radni z PiS rzucają się sobie do gardła. a to dopiero początek. niektórzy radni tej kadencji nie zadają Panu Burmistrzowi pytań, bo nie potrafią sklecić, jednego konkretnego pytania. cóż się dziwić, jakie społeczeństwo taka rada. niektórzy radni podziękowania za decyzje burmistrza składają z kartki, którą wcześniej sobie przygotowali. tu p[rzoduje Radny Bednarz. kabaret w tym mieście trwał i trwać będzie. a czemu? bo hołota jest niereformowalna i tak już zostanie. radny Skawiński już lata z aparatem i znów szuka głupszych od siebie, aby na niego oddali głos,. machoś już raczej nie wystartuje, ponieważ wie, że elektorat z jego okręku ciut zmądrzał. do mieszkańców tego miasta jak i radnych pasuje jak ulał przysłowie: "koryto się nie zmienie tylko świnie, ale nie było by świń przy korycie gdyby nie barany przy urnach". kto jest świnią a kto baranem? no, chyba nie muszę mówić. ahoj, tomaszowska hołoto.

No jak Piotr Car I nie ma zastrzeżeń do obecnego burmistrza to właściwie reelekcję ma w kieszeni.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 12:28

Pietia. Jedyny normalny w tym mieście
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 13:25

Brawo Smerf nie boi się władzy brawoooooo.........
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 14:49

Ciekawe dlaczego nagle Pietia przestał nazywac obecnego Burmistrza Cysarzem i nagle nic do nie ma.
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2018, o 15:01

jak dla mnie obecny Pan Burmistrz, bardzo dobrze wypełnia swoje obowiązki nie widzę potrzeby zmiany
Tak jest. Obecny Pan burmistrz bardzo dobrze wypełnia swoje obowiązki. I Nic to, że są to obowiązki wobec jego partii i partyjnych kolegów.
Przypomnijmy zdarzenie sprzed trzech lat. Zdarzenie z partyjnym kumplem Żukowskiego radnym Buczkiem:
"Poniedziałek, godziny wieczorne, majdan Górny, potoczna nazwa – Zgniła Górka, stłuczka dwóch pojazdów. Jak wskazane pojawia się „sreberko” i… ktoś jeszcze, ojczulek jednego z uczestników. Długo nie trzeba było czekać, przejmuje śledztwo, zaciera slady na jezdni i zostaje upominany przez policjantów. Ale co mu tam będą przeszkadzać, dochodzi do szarpaniny, policjantowi spada czapka, ostatecznie radzą sobie z samozwańczym śledczym który ląduje na dołku. Wcześniej, na pytanie czym przyjechał –stwierdził, że rowerem. Policjant chcąc ugasić zapał śledczego-samozwańca, zapytał: „.. gdzie ten rower..” bo chciał sprawdzić oświetlenie w jednośladzie, ale tu zmiana pojazdu na samochód z kolegą który odjechał. Wypuszczony po przesłuchaniu z tomaszowskiego "dołka", po namyśle w domu wzywa pogotowie bo go głowa boli. Każdego by rozbolała jak by obrażał słownie funkcjonariuszy na służbie, starał się zatrzeć ślady kolizji niekorzystne dla syna, według niego, i szarpał się z policją na służbie.
Na szczęście radiowóz ma kamery i mikrofony i nagrywa wszystko.

Niby typowa sytuacja pieniacza stającego w obronie syna, ale, i tu się sprawa ryła.
KTO ŚMIE MIEĆ INNE ZDANIE, łącznie z policją, OD DZIAŁACZA PIS-u?
Otóż osobnikiem tym okazał się radny miasta Tomaszowa, przepraszam, wiceprzewodniczący rady miasta.

...NIE ZAMIECIECIE TEGO POD DYWAN zbyt wielu świadków było,
https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic ... dny+buczek

I co??? Zamiecione? Zamiecione! Pytanie: do kiedy zamiecione? Nie pora "odmieść"?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2018, o 08:22

ja proponuję Pana Skawińskiego, ewentualnie Machosia, moich ulubieńców. no ewentualnie młody Tereszczuk. i cóż z tego, że Burmistrz zostanie wybrany ten sam. Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej. co zaś do radnych, to wiadomo, że społeczeństwo tomaszowskie, przeze mnie zwane kiedyś hołotą ( i nic się nie zmieniło) znów wybierze takich karierowiczów jak wyżej wymienieni. co do mnie, to nie zabiegam o żadne stanowiska/ jestem bezpartyjny i tak pozostanie. Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby. liczy się kasa, a nie plebs. idąc ulicami Tomaszowa, mojego rodzinnego miasta, obserwuje "mądrych mieszkańców. tomaszowski ludek jak strasznie zdyscyplinowany, podatki lokalne płacą w pośpiechu o z uśmiechem na ustach. ściągalność 100%. i tak się żyję miło i fajnie naszej kochaniutkiej władzy, nikt nie pilnuje, nikt nie weryfikuje ich poczynań i władza górą. zbliżają się wybory samorządowe. będą bardzo ale to bardzo ciekawe. jak wiemy powszechnie liczba mieszkańców wynosi poniżej 20 tyś mieszkańców. zatem według przepisów prawa przyszła "rada mędrców" składać się będzię z 16 radnych. już słychać jak to niektórzy radni z PiS rzucają się sobie do gardła. a to dopiero początek. niektórzy radni tej kadencji nie zadają Panu Burmistrzowi pytań, bo nie potrafią sklecić, jednego konkretnego pytania. cóż się dziwić, jakie społeczeństwo taka rada. niektórzy radni podziękowania za decyzje burmistrza składają z kartki, którą wcześniej sobie przygotowali. tu p[rzoduje Radny Bednarz. kabaret w tym mieście trwał i trwać będzie. a czemu? bo hołota jest niereformowalna i tak już zostanie. radny Skawiński już lata z aparatem i znów szuka głupszych od siebie, aby na niego oddali głos,. machoś już raczej nie wystartuje, ponieważ wie, że elektorat z jego okręku ciut zmądrzał. do mieszkańców tego miasta jak i radnych pasuje jak ulał przysłowie: "koryto się nie zmienie tylko świnie, ale nie było by świń przy korycie gdyby nie barany przy urnach". kto jest świnią a kto baranem? no, chyba nie muszę mówić. ahoj, tomaszowska hołoto.
Mamy w Tomaszowie Cara :P
Na górę

Postautor: barto » 2 sie 2018, o 16:29

[*]A jakie wymagania trzeba spełniać żeby startować na radnego ?
Na górę

Postautor: Barto » 2 sie 2018, o 16:43

I czy można jeszcze zgłaszać kandydaturę ? I gdzie to się trzeba zgłaszać ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 sie 2018, o 23:39

I czy można jeszcze zgłaszać kandydaturę ? I gdzie to się trzeba zgłaszać ?
Petera 2A
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”