Kto na burmistrza ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 11:20

Wybory tuż tuż, mamy jakiś kandydatów czy standardowo zaklepane stanowisko ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 12:10

Cytując klasyka:" gdyby wybory miały coś zmienić, już dawno by ich zakazano". 8)
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 12:38

Wybory tuż tuż, mamy jakiś kandydatów czy standardowo zaklepane stanowisko ?
Ty kandyduj
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 12:59

Jak zwykle głupie odpowiedzi
I dlatego w tym kraju nic się nie zmienia bo takie tłoki się trafiają
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 13:33

Zostały ogłoszone wybory samorządowe? Zgodnie z kalendarzem wyborczym nazwiska sie pojawią. A dziś chcesz nazwiska żeby po nich sobie pojeździć.Skoro nazywa ludzi tłokami to sam zacznij od podania nazwiska kandydata na którego oddałbyś głos. Tak sie zaczyna dyskusję . A ty chcesz sobie bekę zrobić
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 14:06

Jak zwykle głupie odpowiedzi
I dlatego w tym kraju nic się nie zmienia bo takie tłoki się trafiają
Głupie pytanie głupia odpowiedź .
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 16:34

Jak zwykle głupie odpowiedzi
I dlatego w tym kraju nic się nie zmienia bo takie tłoki się trafiają
Głupie pytanie głupia odpowiedź .
Durne ludzie to durne odpowiedzi , no tak zapomniałem że to Debilów a nie Tomaszów, sorki
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 16:40



Głupie pytanie głupia odpowiedź .
Durne ludzie to durne odpowiedzi , no tak zapomniałem że to Debilów a nie Tomaszów, sorki
chciałeś sensację z nudów? a ty jakie proponujesz nazwisko? co to znaczy zaklepany urząd? wybory są fałszowane? startuj zamiast gnić przed kompem
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 17:04

jak dla mnie obecny Pan Burmistrz, bardzo dobrze wypełnia swoje obowiązki nie widzę potrzeby zmiany
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 20:11

Ja widzę potrzebę zmiany, ponieważ obecny burmistrz, wg. mojego zdania jest figurantem, który uprawia politykę, dba o dobro partii którwej jest szefem i nie wiele ma z miastem wspólnego poza tym. Najlepszy moim zdaniem na burmistrza byłby S. M. Porządny, mądry i nie polityk. Dość już polityków!
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2018, o 20:19

S.M. ? Spółdzielnia Mieszkaniowa? :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2018, o 11:40

Kandydować może każdy. Wygra kandydat PIS. Taki klimat
Na górę

Postautor: Hoper » 4 mar 2018, o 13:12

Tylko Piotrek
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2018, o 13:15

Tylko Piotrek
Masz rację. Stwórzmy mu komitet wyborczy. Ale juz na wstepie głosy wyborców korzystających z MOPS i forumowiczów mamy stracone :roll:


"Tomaszowska rogacizna i hołota już się produkuje. bydło tomaszowkskie, ja ma daleko w dupie wasze opinie. zasrani bohaterowie, którzy potrafią tylko na forum ujadać i plotkować. hołota tomaszowska, skaza na mapie Polski. większość z was ma nierówno pod sufitem i leczycie się psychiatrycznie. zajmujcie się sobą bydło, niereformowalna hołoto. mało, ze was olewa rada miasta, gdzie siedzą tacy sami mędrcy jak większość tu piszących. nie macie własnych problemów, tylko zajmowanie się moją osobą. mnie utrzymuje MOPS? większość bydła korzysta z pomocy, zasrani bogacze. powybijać hołotę. defekt mózgowy? uuuuuuu. długo by nie trzeba było szukać w tym mieście takich defektów, mnie na wymioty zbiera, kiedy przyglądam sie codziennie tomaszowskiej szumowinie, ktora zgrywa mocarzy tylko na tym rynsztokowym forum."

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 7&start=30
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2018, o 20:41

Piotruś na burmistrza to dobry pomysł. W końcu by im wygarnął wszystko
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”