ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 13 lut 2018, o 07:16

Ot k.urw.a gość napisał tak z serca a tu go już wszyscy je.bią. nie dziwta się do mnie też jak rodzinka przyjedzie to ach och jak tu sielankowo macie. I co nie wkur.wią Cię? Dobra szuflę w łapy i odśnieżać bo te dziady z gzuku nadają się do noszenia ulotek wyborczych.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2018, o 07:28

Ot k.urw.a gość napisał tak z serca a tu go już wszyscy je.bią. nie dziwta się do mnie też jak rodzinka przyjedzie to ach och jak tu sielankowo macie. I co nie wkur.wią Cię? Dobra szuflę w łapy i odśnieżać bo te dziady z gzuku nadają się do noszenia ulotek wyborczych.
Pierdol się ,najpierw kawa ,sam odśnieżaj
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2018, o 08:05

Skończyłem podstawówkę w Łaszczowie, później uczyłem się w innym mieście, ale wciąż tu powracam i obserwuję. Na pewno nie jest idealnie, ale wydaje mi się że nie jest tak źle jak piszą w 90% wcześniej. Wszystko jest na jakimś poziomie, Łaszczów się wyróżnia w wielu miejscach, choć i tak nie powinno tak być ( choćby zatrudnianie przybyszów do Korony którzy o wiele za dużo zarabiają, a mogliby młodzi z gminy występować), Oczywiście LO w Łaszczowie powinno przejść wielkie zmiany, żeby jeszcze mogło funkcjonować. Podstawówka i końcówka gimnazjum też sobie poradzi. Nauczyciele powinni się wziąć w garść i zacząć uczyć, a nie patrzeć na wypłaty. Służba zdrowia jeszcze żyje, ale kto wie cokolwiek to musi wiedzieć, że też muszą wejść zmiany, bo tak dłużej być nie może. Ale jak patrzę na resztę to na prawdę nie jest źle. Będąc w Łaszczowie wszystko można kupić, załatwić w urzędach i obejrzeć dobrey mecz ( pisałem wyżej). Być może potrzebne są zmiany, ale uważam, że jak nie będzie gorzej, to tylko musi być lepiej. Mogę się wgłębiać w to co inni piszą, że to gmina do turystyki, czy gospodarki, ale sami przyznajcie że tak do końca nie jest. Oczywiście są perpekstywy gminy, np. w latach 90 tych był pomysł na założenie uzdrowiska i adaptacji pałacu i stawów, ale to raczej teraz są mrzonki. Jak ktoś wyżej napisał tu są ludzie którzy wszyscy wszystkim zazdroszczą, więc raczej w internecie dobrze nie może być. Ja mimo wszystko uważam, że nie jest tak źle i nie chcę tu wchodzić w imienne sprawy. Jeśli będzie nowy gospodarz, to oby zrobił więcej, a jeśli będzie ten sam (nie wiem czy staruje) to oby nic nie zepsuł, a naprawił. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.
Podstawówka sobie poradzi ? Już tam się zamontowała świta rodu Bed-sorów, to i sobie poradzi. Nierobka sorka, zarobiona i narzekająca na marne wynagrodzenie.., a może dyrektor gimnazjum, który czeka aż pani T. odejdzie żeby zająć jej miejsce, bo toż to jego szkoła, jak sam mówi głośno!! Nauczyciele?? To bezgłowie powinno nie mieć możliwości kontaktu z dziećmi! Dla czego? Dlatego że dzieci traktują jak motłoch, a rodziców jak głupków.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2018, o 10:01

Ot k.urw.a gość napisał tak z serca a tu go już wszyscy je.bią. nie dziwta się do mnie też jak rodzinka przyjedzie to ach och jak tu sielankowo macie. I co nie wkur.wią Cię? Dobra szuflę w łapy i odśnieżać bo te dziady z gzuku nadają się do noszenia ulotek wyborczych.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2018, o 10:07

Znowu frustrat targany za uszy albo wyrzucony ze szkoły daje popisy swojej erudycji. Wrzuć na luz i poszedł do mrozika doły robić 😂😂😂. A my sobie w ciepłym pokoju nauczycielskim kawę gorącą że śmietanką wypijemy.
Na górę

Postautor: Konrad B » 13 lut 2018, o 12:48

Nie udzielam się na tym forum.., proszę mnie nie mieszać w tutejsze spory i nie używać moich danych osobowych. Dzięki tym o których tu piszą nie pracuję już w szkole, a bardzo sobie chwalę pracę tę którą wykonuję aktualnie, Sztuką jest się przekwalifikować i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy.. Pozdrawiam wszystkich tych co mnie pamiętają.
Na górę

Postautor: kibic » 13 lut 2018, o 16:23

ladnie ktos pisze w samych superlatywach o naszej miejscowosci jesli tu nie mieszka a tu panuje wyniislosc ktorzy sa u wladzy i uwiklani sa w zwiazek z wladza maluczcy tu sie nie licza widac to na kazdym kroku zadbajmy aby to srodowisko nie zylo nienawiscia stworzona przez chore uklady
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2018, o 18:22

nowość na forum, oficjalny wpis podpisany prawie, nieźle się dzieje jestem za podpisywaniem swoich wypowiedzi.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2018, o 18:25

Nie udzielam się na tym forum.., proszę mnie nie mieszać w tutejsze spory i nie używać moich danych osobowych. Dzięki tym o których tu piszą nie pracuję już w szkole, a bardzo sobie chwalę pracę tę którą wykonuję aktualnie, Sztuką jest się przekwalifikować i czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy.. Pozdrawiam wszystkich tych co mnie pamiętają.
A kto ty jesteś? Bo jakoś nie widzę twoich danych osobowych i nie kojarzę. Może bierzesz zabardzo personalnie te wpisy do siebie i swojej osoby. Daj na luz. Niektórych tu jadą z nazwiska i nic nie odszczekuja się.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2018, o 07:40

Panie Girgiel pakuj się i wypad z Łaszczowa
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2018, o 08:14

Jesteśmy bardzo bogatą gminą.., inaczej ci co tak kurczowo trzymają się swoich bardzo wysokich pensji tak by nie ujadali .. co cztery lata jest taki rok lęku bo wybory i czarek musi wygrać , bo przyjdzie ktoś konkretny nie z układu i powygania, poustawia w szeregu, gęby po zamyka. A to nieuniknione, bo całe życie nie da rady się ślizgać po stołkach i nic nie robić! A co gorsze szkodzić otoczeniu..
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2018, o 09:36

Szadkowski zniszczył Jędrusine i namaścił Girgiela i teraz mamy to co mamy.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2018, o 18:44

na jesieni będzie lepiej
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2018, o 19:00

:lol: 😂😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 15 lut 2018, o 07:38

Panie Girgiel pakuj się i wypad z Łaszczowa
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”