Radni

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: AMA » 18 sty 2018, o 08:13

Czy ktoś się orientuje w temacie.
Radny z TL (miasto) prowadzi działalność gospodarczą i świadczy usługi na rzecz PGKiM ( .............. Z dniem 5 lipca 1994 roku Przedsiębiorstwo przekształcone zostało w jednoosobową spółkę skarbu gminy, której jedynym właścicielem jest Gmina Miejska Tomaszów Lub. Ustawową funkcję właściciela pełni Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski, który poprzez Radę Nadzorczą sprawuje nadzór i kontrolę nad działalnością Spółki ...................), czyli świadczy odpłatne usługi na rzecz Gmina Miejskiej Tomaszów Lub. Czy to jest zgodne z prawem????
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 09:09

Moim zdaniem jest zgodne z prawem. Radny nie może prowadzić działalności z wykorzystaniem majątku gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 17:23

Jeżeli radny jest Prawy i Sprawiedliwy to może.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2018, o 20:11

Jeżeli radny jest Prawy i Sprawiedliwy to może.
Gdybyś nie był głupi to by coś do ciebie dotarło.Przepisy uchwalano gdy PIS jeszcze nie istniało. Działalność z wykorzystaniem mienia gminy zabroniona.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 17:01

Przeciez jego prawda nigdy nie interesowała. Aby dopdlic PIS
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2018, o 13:12

Zauważcie jaka siła umysłów jest pośród naszych radnych, jeden mądrzejszy od drugiego, a jacy inteligentni.
Na górę

Postautor: JMazur » 23 sty 2018, o 21:42

Szanowny Panie - Tak orientuję sie w temacie - Ja jako Radny Józef Mazur obecnie prowadzę działalność gospodarczą w zakresie projektowania , nadzoru w branży instalacje sanitarne i gazowe i świadczę usługi projektowe w miarę posiadanych mocy też dla PGKiM w Tomaszowie Lubelskim . Przed rozpoczęciem usługi dla PGKiM zwróciłem się do Radcy Prawnego Urzedu Miasta , czy jako Radny takie usługi mogę świadczyć - ( usług dla Urzędu Miasta w okresie radnego nie wykonywałem i nie wykonuję ) . Obecnie w styczniu 2018 otrzymałem zapytanie ofertowe na projektowanie na 2018 r. Ofertę złożyłem w terminie 15.01.2018 r. , o wyniku jeszcze nie zostałem poinformowany .

z poważaniem J. Mazur
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2018, o 16:55

Oby nie korzystać z majątku gminy
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2018, o 08:22

oj szuka sensacji. a jak nie ma to ją tworzy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”