Busy Convoy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ina » 12 sty 2018, o 12:46

Uwaga na kursy Convoy z Zamościa do Tomaszowa!!! Chamstwo w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie! W rozkładzie jest że kursuje Lwowską do przetwórni a potem okazuje się że nie dość że na Armii Krajowej trzeba czekać 15 minut na przesiadkę, to jeszcze dojedziemy tylko pod szpital, bo ten bus jedzie do Suśca. W dodatku kierowca z "zamojskiego" busa pytany przy wsiadaniu potwierdzał że dojadę na koniec Tomaszowa, a ten drugi z bezczelnym uśmiechem odpowiedział "to kolega panią oszukał"!!! Nie dość że bilety mają 2 razy droższe niż BIG BUS, to jeszcze w żywe oczy oszukują i kpią z ludzi!!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 23:34

Uwaga na kursy Convoy z Zamościa do Tomaszowa!!! Chamstwo w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie! W rozkładzie jest że kursuje Lwowską do przetwórni a potem okazuje się że nie dość że na Armii Krajowej trzeba czekać 15 minut na przesiadkę, to jeszcze dojedziemy tylko pod szpital, bo ten bus jedzie do Suśca. W dodatku kierowca z "zamojskiego" busa pytany przy wsiadaniu potwierdzał że dojadę na koniec Tomaszowa, a ten drugi z bezczelnym uśmiechem odpowiedział "to kolega panią oszukał"!!! Nie dość że bilety mają 2 razy droższe niż BIG BUS, to jeszcze w żywe oczy oszukują i kpią z ludzi!!!
Ano a Big Bus to jeździ za pół darmo i pełen luksus, tak, tak oczywiście...
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2018, o 00:23

W sensie Big Bus ok, czy kicha? Sprecyzuj!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2018, o 08:35

Lepiej taniej jechać Big Busem niż Convoyem Przybysz iż tak nie wygra z Neciem Warszawę już zakończył mimo tych nowych busów co zakupił ludzie do tej Wawy i tak woleli jeździć tym Big Busem .
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2018, o 15:04

Lepiej taniej jechać Big Busem niż Convoyem Przybysz iż tak nie wygra z Neciem Warszawę już zakończył mimo tych nowych busów co zakupił ludzie do tej Wawy i tak woleli jeździć tym Big Busem .
Nie woleli tylko nie wiedzieli. Kumpel jeździł tylko i wyłącznie Convoyem bo zawsze miejsce wolne, bez tłoku i pośpiechu. Brak dobrej reklamy.

Tu gdzieś jest temat rzeka o syfie w Big Busie na przełomie kilkunastu lat. Nagle coś się zmieniło? Wątpliwe.
Na górę

Postautor: justine » 16 sty 2018, o 09:30

Lepiej taniej jechać Big Busem niż Convoyem Przybysz iż tak nie wygra z Neciem Warszawę już zakończył mimo tych nowych busów co zakupił ludzie do tej Wawy i tak woleli jeździć tym Big Busem .
Nie woleli tylko nie wiedzieli. Kumpel jeździł tylko i wyłącznie Convoyem bo zawsze miejsce wolne, bez tłoku i pośpiechu. Brak dobrej reklamy.

Tu gdzieś jest temat rzeka o syfie w Big Busie na przełomie kilkunastu lat. Nagle coś się zmieniło? Wątpliwe.
Jak ktoś chce jeździć luksusowo i elegancko to dzwoni po taksówkę!!! Dla mnie rachunek jest prosty: cena biletu Tomaszów - Zamość w convoy-u 8zł, w BIG-BUSIE 4zł, a różnicy w warunkach jazdy specjalnej nie zauważyłam.
Na górę

Postautor: emila » 16 sty 2018, o 09:42

Lepiej taniej jechać Big Busem niż Convoyem Przybysz iż tak nie wygra z Neciem Warszawę już zakończył mimo tych nowych busów co zakupił ludzie do tej Wawy i tak woleli jeździć tym Big Busem .
Nie woleli tylko nie wiedzieli. Kumpel jeździł tylko i wyłącznie Convoyem bo zawsze miejsce wolne, bez tłoku i pośpiechu. Brak dobrej reklamy.

Tu gdzieś jest temat rzeka o syfie w Big Busie na przełomie kilkunastu lat. Nagle coś się zmieniło? Wątpliwe.
Syf to jest w Convoyu! w Big busie przynajmniej na głowę nie kapie, a tam się zdarzyło. A że kierowcy z Convoya są chamscy to fakt. Kiedyś zwróciłam jednemu uwagę żeby w trakcie jazdy nie rozmawiał przez komórkę, to usłyszałam że jak mi się nie podoba, to mogę wysiąść!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 09:55



Nie woleli tylko nie wiedzieli. Kumpel jeździł tylko i wyłącznie Convoyem bo zawsze miejsce wolne, bez tłoku i pośpiechu. Brak dobrej reklamy.

Tu gdzieś jest temat rzeka o syfie w Big Busie na przełomie kilkunastu lat. Nagle coś się zmieniło? Wątpliwe.
Syf to jest w Convoyu! w Big busie przynajmniej na głowę nie kapie, a tam się zdarzyło. A że kierowcy z Convoya są chamscy to fakt. Kiedyś zwróciłam jednemu uwagę żeby w trakcie jazdy nie rozmawiał przez komórkę, to usłyszałam że jak mi się nie podoba, to mogę wysiąść!
Takie zachowanie zwykle bylo wizytówka kierowców BB.
Na górę

Postautor: Lolek » 18 sty 2018, o 22:23

Jak sie nie oodoba to piechotą
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 09:06



Nie woleli tylko nie wiedzieli. Kumpel jeździł tylko i wyłącznie Convoyem bo zawsze miejsce wolne, bez tłoku i pośpiechu. Brak dobrej reklamy.

Tu gdzieś jest temat rzeka o syfie w Big Busie na przełomie kilkunastu lat. Nagle coś się zmieniło? Wątpliwe.
Jak ktoś chce jeździć luksusowo i elegancko to dzwoni po taksówkę!!! Dla mnie rachunek jest prosty: cena biletu Tomaszów - Zamość w convoy-u 8zł, w BIG-BUSIE 4zł, a różnicy w warunkach jazdy specjalnej nie zauważyłam.

Święta racja normalny człowiek nawet chwilkę poczeka i wybierze tańszą opcję.
Na górę

Postautor: emila » 19 sty 2018, o 09:20



Syf to jest w Convoyu! w Big busie przynajmniej na głowę nie kapie, a tam się zdarzyło. A że kierowcy z Convoya są chamscy to fakt. Kiedyś zwróciłam jednemu uwagę żeby w trakcie jazdy nie rozmawiał przez komórkę, to usłyszałam że jak mi się nie podoba, to mogę wysiąść!
Takie zachowanie zwykle bylo wizytówka kierowców BB.
BigBusem jeżdżę od niedawna i nie wiem jak było wcześniej, ale do tej pory nie spotkałam się tam z jakimiś niegrzecznymi odzywkami czy zachowaniami kierowców tak jak w Convoyu.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 10:25

Jak sie nie oodoba to piechotą
ODEZWAŁ SIĘ KIEROWCA Z CONVOYA?!
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2018, o 22:48

Jak zakończył skoro mam bilet na 00.15 do Warszawy? :P
Na górę

Postautor: Soooooka » 20 sty 2018, o 09:38

BIG BUS TO DZIADOSTWO NIGDY WIECEJ NIE BEDE JEZDZILA TYM SYYFEM. KIEROWCY DUZO BY PISAC JEST TAM TAKI MALY KRASNAL Z BEMBENEM.NA BRZUCHU _ idiota!!!!! WOLE ZAPLACIC.WIECEJ NIZ WSIASC DO BB. SYF, MALARIA, PCHLY I WSZY!!!!! PYTANIE DLACZEGO URZAD MARSZALKOWSKI W LUBINIE ZEZWALA NA JAZDE TYM CZYMS. DNO!!!! STANOWCZO ODRADZAM BB
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2018, o 16:12

Big Bus Rules!!!!!!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”