Zaproszenie z firmy GOOD LINE ? na pokaz masaży

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: misza » 10 sty 2018, o 09:03

Czy dostał ktoś z was takie zaproszenie bo mi przysłali drugi raz, ostatnio nie byłam bo koleżanka powiedziała, że na siłę kazali im się kłaść na materace każdemu z osobna, bo inaczej prezentu nie dostanie nikt i byli nie przyjemni itd. Jak zapraszają i chcą żeby ktoś przyszedł to nie robi się cyrków, dzwoniąc jeszcze namawiają a potem się dziwią, że ludzie narzekają wiadomo, że każdy idzie żeby wziąć prezent. Tak jak garnki philipiak robią spotkania.
Co tym sądzicie ??
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2018, o 12:04

Ja nie reaguję na takie zaproszenia. Telefonicznie też gnębią , ale zbywam ich wtedy. Są bardzo natrętni , mając na uwadze tylko i wyłącznie swój interes, wykręcony naiwnością ludzką. Trzeba pamiętać, że nic nie jest za darmo !
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 08:53

Jeżeli dostaniecie zaproszenie z GOOD LINE (masaże) i jesteście osobami w wieku do 40 lat to nawet nie idzcie na to, bo dadzą wam tylko badziewiasty odkurzacz samochodowy i skażą wyjść spotkania robią tylko dla osób w wieku 60, 70, lat rencistów żeby ich naciągnąć. UWAGA nie puszczajcie na takie pokazy rodziców w podeszłym wieku, dziadków czy babcie bo żeby się nie okazało, że na ciągnęli na masażer lub tym podobną rzecz na raty za
10 tysiaki, o to im chodzi. A prezent byle jaki to podpucha, w taki sposób się zachęca ludzi a jak wiadomo w tych czasach nie ma nic za darmo! także jest to OSZUSTWO!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 12:01

Iść,poleżeć,pojeść i zadawać pytania :panzielony: prezentu brać nie musowo :lol: dziadków nie brać no chyba,że bez dokumentów 8)
Na górę

Postautor: Gosc874 » 12 sty 2018, o 12:53

A ja tam chodzę! posiedzę parę godzin, posłucham durnot, a prezenty biorę i mam już za darmo opiekacz, wagę, dwa czajniki, i jeszcze parę innych rzeczy!
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 13:44

A ja tam chodzę! posiedzę parę godzin, posłucham durnot, a prezenty biorę i mam już za darmo opiekacz, wagę, dwa czajniki, i jeszcze parę innych rzeczy!
:lol: :lol: :lol:
No i extra.
A dlaczego wypraszają do 30 tki :shock: to dyskryminacja!!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 14:02

Są tacy naiwni i że w wieku 50 + chodzą na te pokazy garnków i cieszą się jakby to była co najmniej wygrana w lotto. A ile już ludzi skrzywdzili tymi naciąganymi kredytami. O tym powinien informować ksiądz podczas ogłoszeń i Policja podczas wizyt że te pokazy to jest naciąganie ludzi :evil:
na wysokie kredyty
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 19:28

Są tacy naiwni i że w wieku 50 + chodzą na te pokazy garnków i cieszą się jakby to była co najmniej wygrana w lotto. A ile już ludzi skrzywdzili tymi naciąganymi kredytami. O tym powinien informować ksiądz podczas ogłoszeń i Policja podczas wizyt że te pokazy to jest naciąganie ludzi :evil:
na wysokie kredyty
Prawda,księźa powini prrzestrzegać.W końcu jak babcia kupi garnki za 10 tys. to potem nie ma leki.
Nie mogę uwiezryć jak to możliwe.Tyle sie o tym mowi w tv radiu a socjotechnika zawraca w głowach.Najgorsze,że celują w starych,bezbronnych ludzi.
Szokiem kest to,że młodzi nic nie potrafią z tym zrobić.
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 21:47

Ktoś był?
Coś dawali za darmo :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2018, o 22:06

Ktoś był?
Coś dawali za darmo :panzielony:
Za darmo to wiesz.... można w zęby dostać....

Do mojego członka rodziny ostatnio dzwonią jakieś szarlatany. Mówią że w Lubaczowie jest do odebrania " nagroda". Najpierw pytali o Genowefę... Później drugi raz dzwonią i mówią że wygrał kamerę samochodowa...A najlepsze jest że nie uczestniczył w zadnym konkursie 🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 09:00

A ja tam chodzę! posiedzę parę godzin, posłucham durnot, a prezenty biorę i mam już za darmo opiekacz, wagę, dwa czajniki, i jeszcze parę innych rzeczy!
No tak tylko Good Line wypraszają osoby w wieku do 40 lat, na odczepnego dadzą byle co i już, oni potrzebują rencistów, oszuści!
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 12:41

JAK MOŻNA DAC SIE WYPROSIĆ :shock:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 13:13

JAK MOŻNA DAC SIE WYPROSIĆ :shock:
Tak powiedział jeden z panów tam obsługujących jak dowiedział się że mamy rocznik 1980 z komputera po danych.
Przepraszamy to spotkanie jest dla osób w wieku 50+ będziecie się państwo tylko nudzić przez trzy godziny, dam państwu upominek samochodowy odkurzacz i dziękuję, nie ma potrzeby żeby państwo tu siedzieli. Dał mi ten upominek i mówię że miały być kamera na zasilanie do samochodu jak na zdjęciu a facet, że dostają tylko te osoby siedzące i wtedy! aha na zachętę dla rencistów, no i wyszliśmy z mężem bo co.
Były tam same starsze osoby zapraszane na krzesło dziadki i babcie dosłownie, młodszym kazali iść do domu jeśli ktoś się trafił, tak robią ludzi w bambuko.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 13:22

JAK MOŻNA DAC SIE WYPROSIĆ :shock:
Tak powiedział jeden z panów tam obsługujących jak dowiedział się że mamy rocznik 1980 z komputera po danych.
Przepraszamy to spotkanie jest dla osób w wieku 50+ będziecie się państwo tylko nudzić przez trzy godziny, dam państwu upominek samochodowy odkurzacz i dziękuję, nie ma potrzeby żeby państwo tu siedzieli. Dał mi ten upominek i mówię że miały być kamera na zasilanie do samochodu jak na zdjęciu a facet, że dostają tylko te osoby siedzące i wtedy! aha na zachętę dla rencistów, no i wyszliśmy z mężem bo co.
Były tam same starsze osoby zapraszane na krzesło dziadki i babcie dosłownie, młodszym kazali iść do domu jeśli ktoś się trafił, tak robią ludzi w bambuko.
ciekawe.Szkoda tylko,że nic nie zrobiliście dla tych "dziadków",mieliście szansę.Mnie nikt nie zaprasza od pewnego czasu :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2018, o 13:33

Nic za darmo nie ma.
Ciekawe czy tych dziadków nie naciagneli na wysokie kredyty?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”