Czy ktoś widział ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 sty 2018, o 16:21

Uciekł z domu za suką duży czarny Labrador mieszany z bokserem . Pies jest z Jezierni , był widziany ze stadem psów w okolicach przetwórni SVZ w piątek 5-tego stycznia , być może błąka się po Tomaszowie, jest łagodnego usposobienia w przeciwieństwie do wyglądu . Jeżeli ktoś widział prosił bym o kontakt , lub przetrzymanie i telefon, mój numer 603-171-095.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2018, o 13:28

Uciekł z domu za suką duży czarny Labrador mieszany z bokserem . Pies jest z Jezierni , był widziany ze stadem psów w okolicach przetwórni SVZ w piątek 5-tego stycznia , być może błąka się po Tomaszowie, jest łagodnego usposobienia w przeciwieństwie do wyglądu . Jeżeli ktoś widział prosił bym o kontakt , lub przetrzymanie i telefon, mój numer 603-171-095.
https://www.facebook.com/lucjan.herda.3 Udało mi się znaleźć jego zdjęcie .
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2018, o 10:36

Ponawiam !
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 14:17

Uciekł z domu za suką duży czarny Labrador mieszany z bokserem . Pies jest z Jezierni , był widziany ze stadem psów w okolicach przetwórni SVZ w piątek 5-tego stycznia , być może błąka się po Tomaszowie, jest łagodnego usposobienia w przeciwieństwie do wyglądu . Jeżeli ktoś widział prosił bym o kontakt , lub przetrzymanie i telefon, mój numer 603-171-095.
Już się znalazł , był w Suścu, serdeczne podziękowania wszystkim którzy pomogli w poszukiwaniach !
Na górę

Postautor: Gość » 12 sty 2018, o 15:10

Cieszę się bardzo,kiedyś też szukałam psa.....rozumiem
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”