Komuniści ubecy wsrod nas

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Komuch » 3 gru 2017, o 20:24

Dlaczego w urzedach sadach i innych panstwowych jednostkach sa ciagle koledzy z prl-u? Czy nie mozna ich wyplewic?
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 20:34

Dlaczego w urzedach sadach i innych panstwowych jednostkach sa ciagle koledzy z prl-u? Czy nie mozna ich wyplewic?
Łech, łech...
Najpierw niech opublikują listę 3,5 mln członków PZPR. Pewnie sami sędziowie :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 20:45

Efekt Okrągłego Stołu. Skoro sie dogadali a SLD 2 razy rządziło i miało przez 10 lat swojego prezydenta to trudno rozliczać
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 21:05

Dlaczego w urzedach sadach i innych panstwowych jednostkach sa ciagle koledzy z prl-u? Czy nie mozna ich wyplewic?
ty się urodziłes w kapitalizmie lub królestwie . Masz wykształcenie w szkołach angielskich lub szwajcarskich , jadłeś chleb z królewskiego stołu itd . Wy bezmózgie matoły , jołopy i półwariaci ! komunaw/g was ( to był socjalizm ) skończyła sie 28 lat temu kogo ty szukasz by winić za swe nieszczęśliwe życie ? Nie chciało się uczyć to masz co masz , czyli niewiele i brak ,nie umiesz byc zaradnym to nie szukaj winnego obok lecz popatrz w lustro na tą bezmyślną gębe którą zobaczysz i zadaj pytanie : czy ten człekopodobny wart lepszego życie ?
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 21:25

I znowu ktoś pomylił działy na forum... Czy wy k.... czytać nie potraficie?
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 21:54

Dlaczego w urzedach sadach i innych panstwowych jednostkach sa ciagle koledzy z prl-u? Czy nie mozna ich wyplewic?
ty się urodziłes w kapitalizmie lub królestwie . Masz wykształcenie w szkołach angielskich lub szwajcarskich , jadłeś chleb z królewskiego stołu itd . Wy bezmózgie matoły , jołopy i półwariaci ! komunaw/g was ( to był socjalizm ) skończyła sie 28 lat temu kogo ty szukasz by winić za swe nieszczęśliwe życie ? Nie chciało się uczyć to masz co masz , czyli niewiele i brak ,nie umiesz byc zaradnym to nie szukaj winnego obok lecz popatrz w lustro na tą bezmyślną gębe którą zobaczysz i zadaj pytanie : czy ten człekopodobny wart lepszego życie ?
W najwyższym ulokalnym urzędzie pojawia się absolwent elitarnych szkół angielskich ( Eton) kolega książąt Williama i Harry'ego, który zaliczył MIT ( Massachusset Institute of Technology) w kierunku nanotechnologia oraz Berkeley ( zarządzanie wiekimi korporacjami). Zna angielski, chiński ( kantoński i seczuański) tłumaczy sanskryt.
Wita go absolwent lokalnej Siorbony z wykształcenia historyk z wyroczni gwiazd poseł i wojewoda, . Szerokim gestem zaprasza na pokoje "będzie nam miło pracować" :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 21:56



ty się urodziłes w kapitalizmie lub królestwie . Masz wykształcenie w szkołach angielskich lub szwajcarskich , jadłeś chleb z królewskiego stołu itd . Wy bezmózgie matoły , jołopy i półwariaci ! komunaw/g was ( to był socjalizm ) skończyła sie 28 lat temu kogo ty szukasz by winić za swe nieszczęśliwe życie ? Nie chciało się uczyć to masz co masz , czyli niewiele i brak ,nie umiesz byc zaradnym to nie szukaj winnego obok lecz popatrz w lustro na tą bezmyślną gębe którą zobaczysz i zadaj pytanie : czy ten człekopodobny wart lepszego życie ?
W najwyższym ulokalnym urzędzie pojawia się absolwent elitarnych szkół angielskich ( Eton) kolega książąt Williama i Harry'ego, który zaliczył MIT ( Massachusset Institute of Technology) w kierunku nanotechnologia oraz Berkeley ( zarządzanie wiekimi korporacjami). Zna angielski, chiński ( kantoński i seczuański) tłumaczy sanskryt.
Wita go absolwent lokalnej Siorbony z wykształcenia historyk z wyroczni gwiazd poseł i wojewoda, . Szerokim gestem zaprasza na pokoje "będzie nam miło pracować" :lol:
Kaśka w każdym temacie zabierasz głos, tylko jak do tej pory nic mądrego nie piszesz???
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 22:05

Po pierwsze - nie w każdym temacie zabieram głos. Po drugie - jeśli nie mam nic do powiedzenia/napisania to się nie odzywam. Szkoda,że niektóre osoby tego nie potrafią zrozumieć. Widocznie moje komentarze nie są Ci na rękę, bohaterze :lol: Ale jakoś nie bardzo mnie to rusza :panzielony:
Na górę

Postautor: amen » 3 gru 2017, o 22:08

kaśka to facet , transeksualista , siedzi przed kompem w spódnicy , może to ksiądz ? Po słownictwie widać że facet , 1% daje że jednak kobieta ale wredota niesamowita i nieokrzesana wieśniara , która zawitała do miasta ( może do szkół ?)
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 22:16

:lol: :lol: :lol: amen, lecz się człowieczku. Jestem kobietą, nie jestem transeksualistą, nie siedzę w spódnicy przed kompem, nie jestem księdzem, nie jestem wredna ani nieokrzesana, hahaha! Zawitałam do miasta? Taaa... z większego chwilowo do miasteczka. Ale Ty jesteś idiotą :lol: Nie potrafisz prowadzić dyskusji na poziomie, więc napiszę w Twoim "stylu" - zamknij gębę :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 22:48

Faktycznie wszędzie KAŚKA 788 ona chyba nie ma nic do roboty?
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 22:50

Haha! Ale komuś nie pasuje moja obecność na forum :lol: Wiesz,że mnie to wcale nie interesuje? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 22:53

Ty nas też mało interesujesz a zwłaszcza te bzdury, które wypisujesz!
Na górę

Postautor: Kasia788 » 3 gru 2017, o 23:00

"nas"??? To Ty masz takie rozdwojenie jaźni,że wypowiadasz się o sobie w liczbie mnogiej? :lol: W takim razie ilu do "was" psychiatrów trzeba wysłać? :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2017, o 23:05

Widać, że masz problem z czytaniem... Zresztą pisanie też kiepsko ci idzie!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”