O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Kamux » 23 lis 2017, o 23:43

Kamux sam pomawiasz (...pod Lublinem) później piszesz by skończyć z pomówieniami. Liczysz na wyniki kontroli. Jest już grubo po terminach na ustalenia ich wyników (RIO). Prokurator się nie czepia. Czyli wyniki kontroli nie są zgodne z oczekiwaniami zleceniodawców. A w Lubyczy trwa akcja "sprawdzam" dla PiSu !
Sam w to nie wierze ze ktos cos gdzies. A i mnie to nie obchodzi. Kazdy moze budowac gdzie chce a ja nie wskazywalem na nikogo. Rozliczajmy gospodarzy Naszych i radnych z obietnic i danego slowa a nie plotek forumowych
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2017, o 10:43

Kamux jesteś jednym z kłamców z lubością pokazywanych w TVP Lublin, albo przeczekiwających na urlopach zwolnieniach. Ta Twoja pisanina pachnie schizofrenią. :shock: :oops: :oops: :roll:
Na górę

Postautor: Machnow » 25 lis 2017, o 10:27

My tu gadu gadu a w Żurawcach "latarnie nie świeca". Oszczędzanie sięga zenitu :lol:
Na górę

Postautor: Kamux » 25 lis 2017, o 17:10

Kamux jesteś jednym z kłamców z lubością pokazywanych w TVP Lublin, albo przeczekiwających na urlopach zwolnieniach. Ta Twoja pisanina pachnie schizofrenią. :shock: :oops: :oops: :roll:
Obrazaj dalej. Nie znize sie do Twojego poziomu. Jestem zwyklym obywatelem i mam nauczycieli nie szkoduje. Kazdy moze stracic prace nawet w budzetowce wiec w czym problem. Nowa Pani Dyrektor zrobila porzadki i dzieci moje to widza. Czego chciec wiecej. Za rok wybory, rozliczenia i w wygrana nie liczy juz pewnie sam Leszczynski - wójt bo dla wielu z Nas jest tylko wójtem
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2017, o 03:08

I nadejdzie Lepsze Jutro :P
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2017, o 10:55

Witam, w wirze tych dyskusji może ktoś będzie miał do oddania jakiś małą meblościankę? Mogą być też regały pokojowe, chodzi o wyposażenie świetlicy wiejskiej. Brakuje nam mebelków. Jeśli ktoś ma proszę o wiadomość na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2017, o 23:19

Ten "chory z nienawiści" do korników minister Szyszko, po tym jak dzięki Brukseli przestał wycinać Puszcze Białowieską, nie mając widocznie nic lepszego do roboty, chyba wziął sie za ciecie sosen w lubyckim parku! Czy także lubyczanie mogą liczyć na skuteczną interwencję w tej sprawie Parlamentu Europejskiego?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 05:39

Tam co roku sosny łupią.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 07:22

Może tak trzeba? Nie pomyślałeś o tym?
Na górę

Postautor: Kamux » 27 lis 2017, o 09:05

Oczywiście co by sie nie robiło to źle. Weźcie się za robote na swoim podwórku.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 11:36

Oczywiście co by sie nie robiło to źle. Weźcie się za robote na swoim podwórku.
Wreszcie pozytywny objaw. Kamux nawrócił się na burmistrza. Jest nadzieja, że i na tą diablicę wcieloną w dyrektorke :shock: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 12:47

Oczywiście co by sie nie robiło to źle. Weźcie się za robote na swoim podwórku.
Wreszcie pozytywny objaw. Kamux nawrócił się na burmistrza. Jest nadzieja, że i na tą diablicę wcieloną w dyrektorke :shock: :lol: :lol:
co by nie mówić dobra jest. praktycznie cały świat przeciw niej a się trzyma.mi najbardziej się podobał zarzut, że korzysta z rad starszych pedagogów.a MUSI? :P
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 12:53



Wreszcie pozytywny objaw. Kamux nawrócił się na burmistrza. Jest nadzieja, że i na tą diablicę wcieloną w dyrektorke :shock: :lol: :lol:
co by nie mówić dobra jest. praktycznie cały świat przeciw niej a się trzyma.mi najbardziej się podobał zarzut, że korzysta z rad starszych pedagogów.a MUSI? :P
miało być, że nie korzysta :P

a zarzut jak najbardziej wzięty z innej rzeczywistości chyba. czyli miała dać sobą sterować chyba
Na górę

Postautor: Sokrates » 27 lis 2017, o 14:14



co by nie mówić dobra jest. praktycznie cały świat przeciw niej a się trzyma.mi najbardziej się podobał zarzut, że korzysta z rad starszych pedagogów.a MUSI? :P
miało być, że nie korzysta :P

a zarzut jak najbardziej wzięty z innej rzeczywistości chyba. czyli miała dać sobą sterować chyba
Dobra jest ale w czym?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2017, o 14:25



miało być, że nie korzysta :P

a zarzut jak najbardziej wzięty z innej rzeczywistości chyba. czyli miała dać sobą sterować chyba
Dobra jest ale w czym?
Ze się trzyma mimo takiej totalnej nagonki
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”