Chce utylizować pisiorów. Czy to choroba psychiczna zwalnia go od odpowiedzialności za słowa?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 20:17

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

viewtopic.php?f=17&t=17863&start=15
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 20:32

Cwaniak. gdy się zrobi gorąco wyciągnie żółte papiery
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 20:53

Cwaniak. gdy się zrobi gorąco wyciągnie żółte papiery
no widzisz gównozjadzie , trzeba umieć mówić i pisać tak , byś się zagotował i nie ponieść odpowiedzialności i to się nazywa mądrość , a ty debilku prosty umyśle do cepa musisz się kształcić by ociągnąć to co ja . Dla wiedzy byś sie poduczył wysyłam linka https://pl.wikipedia.org/wiki/Utylizacja , jak widzisz , widzę w was surowiec wtórny . gotujesz się ? i słusznie ,gniew złym doradcą . umysł masz do przetworzenia
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 20:58

Ty jesteś chory psychicznie. Jak to niby mądrość wynika z tych słów?

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

Ty na tym poziomie chcesz prowadzić dyskusję? Zgrywasz antyfaszystę a przecież ten tekst wyżej to faszyzm w czystej postaci. Tak chcesz się pozbyć przeciwników politycznych?
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 21:16

Typowy antyfaszysta :P

Zaczął kulturalnie od „a ty jesteś kur… faszysta!” Potem widocznie mocno zdenerwowany odpowiedzią adwersarzy machał rękami i zirytował się na osobę robiącą jemu zdjęcia.

Rzekł niczym osoba kochająca wolność słowa: „Spierd… z aparatem, spierd… faszysto jeden!”.

http://wolnosc24.pl/2017/05/26/wsciekly ... cow-video/

A na końcu nasz antyfaszysta napisze, że jest kulturalny bo nie używa wulgarnego słowa dupa. Zamiast tego jest ciągle o sraniu czy puszczaniu bączków.
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 21:24

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

to znaczy co chcesz robić? spalić, przerobić,zmielić?
Na górę

Postautor: Gość » 4 wrz 2017, o 21:35

A najlepsze, że straszył tutaj Brejvikiem. Faszystami.Ze Polska brunatnieje. A sam chce ludzi utylizować .
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2017, o 05:18

Cwaniak. gdy się zrobi gorąco wyciągnie żółte papiery
no widzisz gównozjadzie , trzeba umieć mówić i pisać tak , byś się zagotował i nie ponieść odpowiedzialności i to się nazywa mądrość , a ty debilku prosty umyśle do cepa musisz się kształcić by ociągnąć to co ja . Dla wiedzy byś sie poduczył wysyłam linka https://pl.wikipedia.org/wiki/Utylizacja , jak widzisz , widzę w was surowiec wtórny . gotujesz się ? i słusznie ,gniew złym doradcą . umysł masz do przetworzenia

No naprawdę jak ty wiele w życiu osiągnąłeś :P brawo ty .To niżej to już wszystko czy stać ciebie na więcej?

... tępa zakuta, zdebilała, zidiociała, skretyniała łajzo z zalagrowanymi gaciami i dziurawymi zębami w pryszczatym i zaplutym ryju."
"trzeba lepszego dowodu na zdebilenie, zbydlęcenie, schamienie i zidiocenie tego naszego miłośnika PiSu? "

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"


do tego walka z blokersem poprzez puszczanie bączków i nazwanie ludzi bawiących się na stadionie obszczymurami bo chyba nie chcesz wmówić że dla jednego urządzili pokaz sztucznych ogni :P

czy ty przypadkiem nie pobierasz renty ze względu na chorobę psychiczną?
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2017, o 05:36

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

viewtopic.php?f=17&t=17863&start=15

od takiej nienawiści to już chyba niedaleko do tego co zrobił Cyba. teksty o utylizacji ludzi pisze ktoś to tutaj wiecznie straszy Brejvikiem,faszystami i brunatną zarazą
Na górę

Postautor: Gość » 5 wrz 2017, o 07:55

"każdy pisior kojarzy mi się z gównem , tzn czymś bez wartości a raczej śmieciem zalegającym i należałoby go zutylizować"

viewtopic.php?f=17&t=17863&start=15

od takiej nienawiści to już chyba niedaleko do tego co zrobił Cyba. teksty o utylizacji ludzi pisze ktoś to tutaj wiecznie straszy Brejvikiem,faszystami i brunatną zarazą
Forumowy Brejvik i Cyba w jednym
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2017, o 08:48

W mieście w którym ponad 54% wyborców zagłosowało na PIS tak napdlac na ta partie to trzeba mieć bardzo mocne papiery :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2017, o 09:34

Kochani niech na Was zstąpi opamiętanie, jakaś dziwna wojna zawładnęła Waszymi mózgami, sercami i duszami lepiej pomódlcie się jedni za drugich o łaskę mądrości i opamiętania, Polakami jesteście jednym żywym Narodem.
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2017, o 09:39

posłuchajcie jedni i drudzy może już wystarczy i czas pomyśleć nad tym co ważniejsze od polityki https://www.youtube.com/watch?v=WypJWzHTDhE
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2017, o 09:46

Ci którzy w głowach Waszych sieją nienawiść i nastawiają przeciwko sobie, jak nie opamiętają się w nie ugaszonym ogniu piekła płonąć będą.
Na górę

Postautor: Gość » 6 wrz 2017, o 10:21

Ci którzy w głowach Waszych sieją nienawiść i nastawiają przeciwko sobie, jak nie opamiętają się w nie ugaszonym ogniu piekła płonąć będą.
Modlitwy nic nie pomagają. On musi skorzystać z pomocy psychiatry :roll: Utylizować ludzi czyli osiągnąć z nich jakiś produkt. No tak pisze
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”