O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 sie 2017, o 08:24

Brawo powiat tomaszowski, dostał ponad 30 % dotacji przyznanej województwu. Dostało 25 % gmin województwa z powiatu tomaszowskiego, Lubycza znalazła się wśród 7-ciu z powiatu co nie dostały. Nie można dopatrywać się złej woli Wojewody.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2017, o 09:56

Cóż wielka szkoda, inne gminy pozyskują pieniądze na inwestycje a u nas zero rozwoju. Zaścianek, bezsensowne długi zaciągnięte przez Leszczyńskiego i gmina bez rozwoju, brawo Tomek brawo.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2017, o 13:28

Brawo powiat tomaszowski, dostał ponad 30 % dotacji przyznanej województwu. Dostało 25 % gmin województwa z powiatu tomaszowskiego, Lubycza znalazła się wśród 7-ciu z powiatu co nie dostały. Nie można dopatrywać się złej woli Wojewody.
Po co udzielać dotacji gminie, która tylko się zadłuża??? Nie lepiej przekazać pieniądze samorządom, które dobrze je wykorzystają? Szukanie winy wojewody na siłę w celu dyskredytacji?
Na górę


Postautor: Aniaaaa » 14 sie 2017, o 10:23

jakże podobna sytuacja do naszej.... hmmm Bełżec też pewnie nie będzie chciał nas do siebie!!! hahahahaaa a może Tomek też napisze do szejków i Billa Gates oni mają pieniądze....
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2017, o 11:07

Tam było ponad 400 % rocznych dochodów a tu niecałe 100 %. I tam już 10 miesięcy rządzi komisarz i nie może sobie poradzić z problemem. Jak dopuszczono do takiego zadłużenia. Trzeba posadzić przede wszystkim radnych tej gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2017, o 08:16

czy wojewoda już zrobił pożondek z dyrektorko szkoły w lubyczy!
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2017, o 16:34

czy wojewoda już zrobił pożondek z dyrektorko szkoły w lubyczy!
Ludzie kochani, przecież to woła o pomstę do nieba! Jak już coś piszę i nie jestem pewien, to jest coś takiego jak "Słownik ortograficzny". Zlitujcie się nad czytającymi.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2017, o 16:53

Ja bym zwolnił za to nauczycieli, za co pieniądze brali? Wychowali pokolenie analfabetów. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2017, o 10:34

Ja bym zwolnił za to nauczycieli, za co pieniądze brali? Wychowali pokolenie analfabetów. :panzielony:
Chwała i cześć dyrektorce, że to czyni. Lepiej póżno niż wcale !!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2017, o 10:50

A co tam słychać w szkole? Wiadomo kto będzie dyrektorem?
Na górę

Postautor: troll » 18 sie 2017, o 11:39

W szkole bz. Za to ból pały w Lublinie. Kto po awanturze w Lubyczy będzie wojewodą? :shock: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Master » 18 sie 2017, o 14:24

W szkole bz. Za to ból pały w Lublinie. Kto po awanturze w Lubyczy będzie wojewodą? :shock: :lol: :lol:
Jaki bul.Ten błąd specjalnie zrobiłem. Ból toraczej w szkole. Nauczyciele pozwalniani a teraz dali zapotrzebowanie do zatrudniaka że potrzebują nauczycieli a tak krzyczeli że to wina reformy iz nauczyciele są zwalniani.Jaja jak u byka w PURe.
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2017, o 15:05

W szkole bz. Za to ból pały w Lublinie. Kto po awanturze w Lubyczy będzie wojewodą? :shock: :lol: :lol:
Jaki bul.Ten błąd specjalnie zrobiłem. Ból toraczej w szkole. Nauczyciele pozwalniani a teraz dali zapotrzebowanie do zatrudniaka że potrzebują nauczycieli a tak krzyczeli że to wina reformy iz nauczyciele są zwalniani.Jaja jak u byka w PURe.
jakie zapotrzebowanie dali, gdzie
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2017, o 15:36

Brawo powiat tomaszowski, dostał ponad 30 % dotacji przyznanej województwu. Dostało 25 % gmin województwa z powiatu tomaszowskiego, Lubycza znalazła się wśród 7-ciu z powiatu co nie dostały. Nie można dopatrywać się złej woli Wojewody.
skończyło się poparcie z Łosińca i bida
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”