Przygotowanie do ślubu kościelnego

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Asia3456 » 29 lip 2017, o 14:41

Wie ktoś może, który z księży w starym kościółku będzie dobry w pomocy do przygotowania do ślubu. Zależy mi, żeby był kompetentny, ponieważ sytuacja jest nieco skomplikowana. Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lip 2017, o 19:47

Wie ktoś może, który z księży w starym kościółku będzie dobry w pomocy do przygotowania do ślubu. Zależy mi, żeby był kompetentny, ponieważ sytuacja jest nieco skomplikowana. Będę wdzięczna za jakąkolwiek podpowiedź.
cerenonia slubu jest tradycyjna i kazdy ksiadz jest kompetentny , chyba ,ze zalezy ci na wielkim szoł i pokazaniu sie ludziom a tak wnioskuje-a moze tak skromnos ,ktora sama sie promuje
Na górę

Postautor: Gość » 1 sie 2017, o 10:34

Śluby i wesela powinny być kameralne.Najbliźsza rodzina i najblisi kumple v& przyjaciólki i przyjaciele.Fajne miejsce i ładny kościół.Wbrew pozorom ksiądz też jest waźny bo smuny i depresyjny ślub to koszmar we wspomnieniach na lata.Lepiej wcześniej. Pogadać z księdzem.W miastach jest wybór,na wsi to czasem jeden wielki " siurprajs " :lol: i wszystko zaleźy od humoru i zdrowia proboszcza.Są tacy co mają księdza w rodzie albo w gronie przyjaciół i wtedy taki ślub jest najfajniejszy.

No i organista!!! Musi teź być oddany sprawie.
Powodzenia
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2017, o 17:03

A co jesli narzeczony jest musli a trzeba w ciazy lezec np w szpitalu caly czas?Madrale
Na górę

Postautor: Gość » 4 sie 2017, o 18:05

A co jesli narzeczony jest musli a trzeba w ciazy lezec np w szpitalu caly czas?Madrale
To niestety wszystko komplikuje :roll: trzeba liczyć na swoje :idea: szczęście.Byle dziecko było zdrowe :?:
Na górę

Postautor: AnnaGora » 5 sie 2017, o 11:36

Apropos organista... Który będzie w Tomaszowie najlepszy? 😊
Na górę

Postautor: Gość » 5 sie 2017, o 11:41

Apropos organista... Który będzie w Tomaszowie najlepszy? 😊
Organista w tej sytuacji moźe uratować imprezę lub ten waźny moment.Warto zainwestować nawet z Gościa z Zamościa!
Odwróci uwagę.
Na górę

Postautor: Tomek84 » 7 sie 2017, o 22:20

Po co wołać organistę z Zamościa i płacić dwa razy więcej. w sobotę(tj. 5 sierpnia) o 17-tej byłem na ślubie mojego kumpla Tomka u św Józefa, grał jakiś koleś z ojca pio i śpiewała jakaś panna.... Ciary były i choć ksiądz nudził wzruszyłem się jak nigdy....
Na górę

Postautor: Elka 732 » 8 sie 2017, o 11:02

Coś w tym jest!
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2017, o 13:31

Po co wołać organistę z Zamościa i płacić dwa razy więcej. w sobotę(tj. 5 sierpnia) o 17-tej byłem na ślubie mojego kumpla Tomka u św Józefa, grał jakiś koleś z ojca pio i śpiewała jakaś panna.... Ciary były i choć ksiądz nudził wzruszyłem się jak nigdy....
hm...trzeba posłuchać.
byleby nie fagot ani obój bo smutny.
a cena jak to cena jest do negocjacji przeciez.Osobiście preferuje spiew koloraturowy,tylko skad wziąc takiego organistę?
Na górę

Postautor: AnnaGora » 8 sie 2017, o 17:17

A ten z ojca pio młody czy stary
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2017, o 17:52

A ten z ojca pio młody czy stary
głos,głos jest najważniejszy
Na górę

Postautor: Elka 732 » 8 sie 2017, o 20:20

No tak głos jest bardzo ważny ale jak sama nazwa wskazuje organista, czyli umiejętność grania na organach. Jak jedno i drugie razem dobrze brzmi to jest spoko i przyjemnie się słucha.
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2017, o 22:31

No tak głos jest bardzo ważny ale jak sama nazwa wskazuje organista, czyli umiejętność grania na organach. Jak jedno i drugie razem dobrze brzmi to jest spoko i przyjemnie się słucha.


Słusznie.
Pamietam organistę ze starego Koscioła.Był super zwłaszcza,gdy chciał sie popisać.
Na górę

Postautor: Elka 732 » 9 sie 2017, o 08:35

To prawda. Kiedyś organista w starym grał inaczej niż śpiewał, albo szybciej niż wierni albo później, i wymyślał jakieś ozdobniki na koniec, żeby tylko nie zgrać się z ludem i żeby wyszło, że tylko on potrafi.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”