O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 maja 2017, o 10:31

szybko rosną w siłę w niespełna trzy tygodnie, zarejestrowano 250 klubów zrzeszających 2500 młodych działaczy, Posłowie z Kukiz 15 w regionach pomagają obrobić to prawnie,ona dzień dzisiejszy jest ich już ponad 500 klubów, tworzy się wielka oddolna ogólnopolska młoda struktura która już sięga do każdego powiatu i zaczyna wkraczać do gmin, do wyborów samorządowych na jesieni w 2018 będzie już dobrze rozwinięta. Lokalni decydenci i inni nie mają nawet świadomości tego co się dzieje i często nie wiedzą, że już mają zarejestrowanych młodych Kukizowych u siebie i to w tym wszystkim jest najlepsze, najgorszy przeciwnik to ten którego nie widać a jest, Pozdrawiam młodych Kukizowych, do przodu i jechać z cwaniakami.
Na górę

Postautor: prorok » 8 maja 2017, o 10:47

Niedosypiający Gostku lepiej działać bez pośredników i zapisać się do PiS-u. Choć w perspektywie czasowej jest obojętne czy wyjedziesz na Syberię jako zapłata za dostarczoną ropę i gaz jako PiS-owiec, PO-wiec czy Kukizowiec, jako realny towar wymienny. Jeśli taka perspektywa jest powodem niedosypiania to współczuję.
nie mam zamiaru nigdzie wyjeżdżać, po poziomie wpisu u Pana zauważam skrajny przyrost frustracji, czym jest spowodowana nie wiem, interesuje mnie jedynie klub młodych nic więcej, jeśli nie ma Pan w przedstawionym temacie konkretnej wiedzy, dyskusja z Panem jak dla mnie jest zbędna.
Gostku, kto Cię będzie pytał czy chcesz wyjechać, wystarczy być na liście organizacji, które doprowadzą kraj do ruiny by wyjechać w bydlęcych wagonach by tam rąbać tajgę, fedrować węgiel i uran za michę byle jakiej strawy.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2017, o 10:49

myślę, że coś takiego w Lubyczy powstanie tym bardziej, że do założenia wystarczą jedynie trzy osoby i prywatny adres może być nawet u siebie w domu nie musowo prosić o jakieś lokale władzy czy inne takie https://klubymlodych.pl/ zakładasz, organizujesz i działasz nic więcej, takich klubów w Polsce jest już kilkaset i każdego dnia przybywa kilkadziesiąt nowych, rosną jak grzyby po deszczu.
już są dwa w tym jeden poza terenem miasta, ale to nie temat na ten wątek który skrupulatnie śledzony jest przez miejscowych starych wyjadaczy a Im to do niczego nie jest potrzebne im mniej wiedzą tym lepiej śpią, dla zainteresowanych przyłączeniem się do klubu nie jest problemem, młodzi o tym rozmawiają i wiedzą co, gdzie i jak.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2017, o 10:56


nie mam zamiaru nigdzie wyjeżdżać, po poziomie wpisu u Pana zauważam skrajny przyrost frustracji, czym jest spowodowana nie wiem, interesuje mnie jedynie klub młodych nic więcej, jeśli nie ma Pan w przedstawionym temacie konkretnej wiedzy, dyskusja z Panem jak dla mnie jest zbędna.
Gostku, kto Cię będzie pytał czy chcesz wyjechać, wystarczy być na liście organizacji, które doprowadzą kraj do ruiny by wyjechać w bydlęcych wagonach by tam rąbać tajgę, fedrować węgiel i uran za michę byle jakiej strawy.
a Pan porannej porcji leków przypadkiem przyjąć nie zapomniał, skrajne stany lękowe i jakieś urojenia to objaw poważnych zaburzeń, przyjmowania leków trzeba pilnować o ile była wizyta u lekarz który te leki przypisał, najgorzej nie konsultować tego ze specjalistą i udawać, że wszystko gra takie coś jest tragiczne w skutkach, rodzina cierpi, znajomi i sąsiedzi też.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2017, o 12:11

Gostku, kto Cię będzie pytał czy chcesz wyjechać, wystarczy być na liście organizacji, które doprowadzą kraj do ruiny by wyjechać w bydlęcych wagonach by tam rąbać tajgę, fedrować węgiel i uran za michę byle jakiej strawy.
a Pan porannej porcji leków przypadkiem przyjąć nie zapomniał, skrajne stany lękowe i jakieś urojenia to objaw poważnych zaburzeń, przyjmowania leków trzeba pilnować o ile była wizyta u lekarz który te leki przypisał, najgorzej nie konsultować tego ze specjalistą i udawać, że wszystko gra takie coś jest tragiczne w skutkach, rodzina cierpi, znajomi i sąsiedzi też.
:lol: :lol: :lol: może Pan a może Pani
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2017, o 07:28

Widzę po wpisach, że ten wątek "schodzi na psy". Wzajemne obrażanie się, dogryzanie ... To nie ma nic wspólnego z konstrukcyjną krytyką.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2017, o 08:31

Czyści ona - wyczyszczą i ją. Taka kolej rzeczy. Wybory tuż, tuż
Wybory dopiero jesienią 2018 roku a dyrektorka p.B.Ziembińska ( o ile się orientuję) ma dwie nominacje dyrektorskie. Jedną,pozwalającą pełnić obowiązki do dnia 30 czerwca 2017 roku i drugą, dającą pełnię władzy wynikającą z wygranego konkursu w 2015 roku do dnia 31 sierpnia 2020 roku. Ma wybór - zgadnijcie którą nominację wybierze ?
Podobno wybrała tą drugą, którą zaakceptował Burmistrz nie czekając na tzw rozpierduchę 1 lipca 2017r. Dzięki temu wojewoda i kuratorka mogą spać spokojniej.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2017, o 08:45

Dajcie już spokój dyrektorce. Przecież to można dostać depresji czytając tyle złośliwości na swój tema.
Na górę

Postautor: Solokija » 9 maja 2017, o 13:19

Chciałbym się zapytać władz Lubyczy Królewskiej co się dzieje ze ściekami z oczyszczalni? Rzeka Lubyczanka śmierdzi na całym odcinku od oczyszczalni aż do rzeki Sołokiji. Próbki wody zostały pobrane do przebadania. Jeżeli proceder spuszczania ścieków do rzeki będzie się powtarzał zostanie zawiadomione Ministerstwo Środowiska a sprawa zostanie nagłośniona nie tylko na tym forum.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2017, o 21:42

Pzw straż ochrony wód. Zalatwi wszystko. Telefon na stronie pzw okreg Zamość. Media Cię nie obchodzą.
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2017, o 15:16

myślę, że coś takiego w Lubyczy powstanie tym bardziej, że do założenia wystarczą jedynie trzy osoby i prywatny adres może być nawet u siebie w domu nie musowo prosić o jakieś lokale władzy czy inne takie https://klubymlodych.pl/ zakładasz, organizujesz i działasz nic więcej, takich klubów w Polsce jest już kilkaset i każdego dnia przybywa kilkadziesiąt nowych, rosną jak grzyby po deszczu.
już są dwa w tym jeden poza terenem miasta, ale to nie temat na ten wątek który skrupulatnie śledzony jest przez miejscowych starych wyjadaczy a Im to do niczego nie jest potrzebne im mniej wiedzą tym lepiej śpią, dla zainteresowanych przyłączeniem się do klubu nie jest problemem, młodzi o tym rozmawiają i wiedzą co, gdzie i jak.
ten drugi poza miastem nawet większy i bardziej aktywny jak ten w mieście
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2017, o 21:46

Pytanie do Pana Burmistrza i całej władzy w naszej Gminie....
Z jakiego budżetu opłacane jest dbanie o porządek w Lubyczy. Sprzątanie , koszenie itp?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2017, o 21:59

Oczywiście z podatków zebranych od mieszkańców - pytanie retoryczne było
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2017, o 18:57

Oczywiście z podatków zebranych od mieszkańców - pytanie retoryczne było
To teraz takie pytanie, skoro to z podatków mieszkańców to czy tylko w Lubyczy ludzie je płacą? Dlaczego pan burmistrz nie wynajmie tej samej firmy co kosi trawę w lubyczy by robiła to w innych sołectwach? tam ludzie mogą to robić społecznie a w lubyczy tak się nie da?
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2017, o 21:26

Sami tak ich nauczyliśmy, na moje ostatnie protesty w tej sprawie w gminie powiedziano że tak jest już dawno i tak jest przyjęte. Cza by było zostawić w cholere i niech zarasta, a wtedy do gazety jak pan dba o swoją gmine!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”