Pijana młodzież nawet w święta, alkoholizm ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 kwie 2017, o 10:00

Ostatni weekend ma sporo do życzenia
Niedziela, wiadomo kościół, wszyscy wystrojeni grzeczni mało co na ołtarz nie wlezą
A potem wieczorem dosłownie pijaństwo i śpiewy do białego rana
Pomijając fakt że od poniedziałku do niedzieli, tydzień w tydzień, jakby to niczego innego nie umiało
Też byłem młody i lubiłem się zabawić ale nie żeby codziennie zaliczać chodnik,
ta nasza "młodzież" (i tu spory sarkazm) niczym nie rożni się od meneli tomaszowskich.
No ale do rzeczy, o co mi chodzi
Pijańskie śpiewy nad ranem jeszcze da rade przeżyć bo popełznie to dalej.
Problemem jest jak chce się wyjść we wtorek do sklepu a klatka cała zarzygana
Bo od niedzieli to był jeszcze poniedziałek żeby to posprzątać
I kochana sąsiadka ucieka przed wzrokiem bo wie że córeczka poszalała
Czy naprawdę nawet w takie ważne święta nasze pociechy muszą szaleć zarzygani po cały mieście ???
W ciągu roku jest tylko parę świąt, może tak warto na chociaż te parę dni w roku odstawić wódkę ???
Na górę

Postautor: Zagloba » 20 kwie 2017, o 12:00

U nas na wsi, młodzież kupuje alkohol, jedzenie i idzie na ognisko z dala od zabudowań. Mają taką miejscówkę pod lasem.
A potem cały tydzień spokoju do najbliższego weekendu.
Na górę

Postautor: mareky » 20 kwie 2017, o 13:24

Inny sort :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2017, o 14:46

Ja sobie w poniedziałek wstaje rano by sobie wypić na balkonie kawe i zapalić papieroska (a niestety na parteże mieszkam) i już mam odpalić malborasa aż tu dochodzi do mnie odór rzygów i to żeby nie skłamać, no może metr ode mnie
I to żebym mieszkała na jakimś osiedlu gdzie same marginesy społeczne mieszkanią to nie gdzie tam, wizawi kościół i takie numery w tym miejscu
No rozumiem te gówniarskie wybryki wywracania koszy na śmiecie, bo pjane młode to durne nie wie co robi
Ale drodzy rodzice weźcie te swoje bachory na łańcuchu kolczastym najlepiej trzymajcie jak wychować nie umiecie
Na górę

Postautor: Gość » 24 kwie 2017, o 12:58

Jak młodzież , to zwykła hołotna, pól mózgi, postawisz takiemu piwo a on zrobi co chcesz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2017, o 11:32

Rodzice alkoholicy to i dzieciaki alkoholicy, niestety, tu tylko patologia taka, albo mają za dużo pieniędzy albo za mało
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2017, o 17:42

Przede wszystkim nikt nie zwraca uwagi na nastolatków, a gimnazjaliści, przykładowo, wzięli już się na sposób, kolegują się z 18-latkami, po czym wchodzą grupowo do baru a jeden tylko ma tam 18 lat ukończone i kelnerka nie pyta o dowody reszty. I potem opowiadają jak to udało im się wykręcić w trąbę nauczycieli i inne tematy, tylko nie zauważyli że dwa stoliki dalej akurat siedzą nauczyciele z tej szkoły, ups :lol:
I potem nie miłe sytuacje w szkołach a rodzice mają pretensje potem że nie, to nie mój syn, przecież nie ma ukończonych 18 lat i takie ble ble ble
Na górę

Postautor: Gość » 25 kwie 2017, o 19:47

Przede wszystkim nikt nie zwraca uwagi na nastolatków, a gimnazjaliści, przykładowo, wzięli już się na sposób, kolegują się z 18-latkami, po czym wchodzą grupowo do baru a jeden tylko ma tam 18 lat ukończone i kelnerka nie pyta o dowody reszty. I potem opowiadają jak to udało im się wykręcić w trąbę nauczycieli i inne tematy, tylko nie zauważyli że dwa stoliki dalej akurat siedzą nauczyciele z tej szkoły, ups :lol:
I potem nie miłe sytuacje w szkołach a rodzice mają pretensje potem że nie, to nie mój syn, przecież nie ma ukończonych 18 lat i takie ble ble ble
Pokaż mi przepis który zakazuje spożywania alkoholu poniżej 18 roku życia.
W prawie polskim nie jest to nie jest to czyn karalny dla samego nieletniego.
Prawo mówi jedynie odpowiedzialności osób pełnoletnich za demoralizacje nieletnich (nie we wszystkich przypadkach), a także sprzedawanie alkoholu nieletnim.
Młodzież pijąca piwo w barze pod opieką osób dorosłych nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
Jeśli natomiast wezwiesz policje poinformuje ona o takim fakcie rodziców nieletnich i na tym sprawa się zakończy.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2017, o 16:08

Pokaż mi przepis który zakazuje spożywania alkoholu poniżej 18 roku życia.
W prawie polskim nie jest to nie jest to czyn karalny dla samego nieletniego.
Prawo mówi jedynie odpowiedzialności osób pełnoletnich za demoralizacje nieletnich (nie we wszystkich przypadkach), a także sprzedawanie alkoholu nieletnim.
Młodzież pijąca piwo w barze pod opieką osób dorosłych nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
Jeśli natomiast wezwiesz policje poinformuje ona o takim fakcie rodziców nieletnich i na tym sprawa się zakończy.
[/quote]

przepis ???
jak gówniarz lat 14 wjeżdża pijany w przystanek gdzie jest 4 osoby i wszystkie giną na to qurwa też ci przepis potrzebny ?
a zresztą po co wam przepisy jak i tak ich nie przestrzegacie :lol:
i po drugie primo znajdź sobie "przepis" że rozpijanie nieletnich przez np 18-latków jest karalne mistrzu 8)
co do wezwania policji to ciekawe kto sie w takie pierdoły bawi, jest takie przysłowie
nie moje pchły nie będe sie drapał
a że dzieciarnia nawalona zapewne wróci w workach do domu, co mi do tego, moje to
jak durni rodzice że dają wszystkiego spróbować to niech pretensje do siebie mają albo, po rpostu, bo tylko to umieją robić, zrobią sobie następną pijaczyne :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2017, o 16:58

Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2017, o 20:16

przepis ???
jak gówniarz lat 14 wjeżdża pijany w przystanek gdzie jest 4 osoby i wszystkie giną na to qurwa też ci przepis potrzebny ?
a zresztą po co wam przepisy jak i tak ich nie przestrzegacie :lol:
i po drugie primo znajdź sobie "przepis" że rozpijanie nieletnich przez np 18-latków jest karalne mistrzu 8)
co do wezwania policji to ciekawe kto sie w takie pierdoły bawi, jest takie przysłowie
nie moje pchły nie będe sie drapał
a że dzieciarnia nawalona zapewne wróci w workach do domu, co mi do tego, moje to
jak durni rodzice że dają wszystkiego spróbować to niech pretensje do siebie mają albo, po rpostu, bo tylko to umieją robić, zrobią sobie następną pijaczyne
Witaj śmierdzący trollu, nieumiejacy nawet cytatu poprawnie na forum uwzglednic - po tym zawsze Cie rozpoznaje.

Nie ma czegos takiego jak "rozpijanie" tylko demoralizacja. A podaniu 2 piw nieletniemu to do demoralizacji daleko.

Z poczatku Twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac ze osoba pełnoletnia to juz może po alkoholu w te 4 osoby wjechać... Co ma piernik do wiatraka? To nawalonemu 18-latkowi wolno priwadzic auto bo moze pic alkohol?
Wez się lepiej wogole nie odzywaj bos glupi jak but choć to obraza dla butow.
No to to juz jest majstersztyk! :lol: :lol: :lol:
Czytałeś wogole te przepisy?
Jestem dokładnie to o czym pisałem wcześniej i nie ma nic o o spożywaniu alkoholu przez nieletnich, bo jak przeciez wyzej napisalem polskie prawo tego nie reguluje.
Na górę

Postautor: Gość » 26 kwie 2017, o 23:00

No to to juz jest majstersztyk! :lol: :lol: :lol:
Czytałeś wogole te przepisy?
Jestem dokładnie to o czym pisałem wcześniej i nie ma nic o o spożywaniu alkoholu przez nieletnich, bo jak przeciez wyzej napisalem polskie prawo tego nie reguluje.
[/quote]

a jak Twoje polskie prawo zabije kogoś to jak to regulujesz ?
jak Twój bachor postanowił sie najebać i przy tym zabija ludzi to co im powiesz ?
co ?
"och młody to mu wolno"
nie
powinni Cie ukrzyżować bo nie debil jesteś tylko psychopata
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2017, o 09:15

a jak Twoje polskie prawo zabije kogoś to jak to regulujesz ?
jak Twój bachor postanowił sie najebać i przy tym zabija ludzi to co im powiesz ?
co ?
"och młody to mu wolno"
nie
powinni Cie ukrzyżować bo nie debil jesteś tylko psychopata
Co to za bełkot...?
Masz przynajmniej pojęcia jak działa prawo? Bo piszesz jakby gp nie bylo wogole.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2017, o 15:18

Teraz na szczęście zaostrzyli prawo i jak gówniarz (niepełnoletni to ma jeszcze bardziej przesrane) zatrzymany pod wpływem od razu do ciupy i nie ma że boli, minimum dwa lata na dzień dobry, skończy sie rumakowanie, jedyny problem to taki że zabraknie miejsc w więzieniach bo skala pijaków małych jest przeogromna :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2017, o 15:39

Teraz na szczęście zaostrzyli prawo i jak gówniarz (niepełnoletni to ma jeszcze bardziej przesrane) zatrzymany pod wpływem od razu do ciupy i nie ma że boli, minimum dwa lata na dzień dobry, skończy sie rumakowanie, jedyny problem to taki że zabraknie miejsc w więzieniach bo skala pijaków małych jest przeogromna :lol:
Od kiedy to nieletniego można w Polsce przez normalnie postepowanie wsadzic do ciupy? O poprawczak trudno dla nieletniego jesli nie jest to recydywa a o więzieniu zapomnij... Ciebie to prawa chyba ktoś uczyl po podstawowym wykształceniu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”