Gdzie najbliżej studia z dietetyki?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Doneczka » 12 kwie 2017, o 18:36

Moja siostra uczy się w Warszawie - szkoła Mydłowskiej. Jeśli chcesz to mogę się dowiedzieć więcej szczegółów, ale wiem, że kiedy szukała dla siebie odpowiedniego miejsca, to przerobiła mnóstwo uczelni w krótkim czasie. W sensie - wszystkie odwiedziła, porównała programy, kadrę... radzę tak samo szukać.
Na górę

Postautor: Doneczka » 15 kwie 2017, o 21:21

Tak z grubsza - ma dużo nauki, ale jest bardzo zadowolona, bo tam uczą ludzie mający pojęcie o temacie, a nie osoby przypadkowe. Ma dużo zajęć praktycznych, planuje rozpocząć jakieś praktyki na własną rękę. Jej pasowała również lokalizacja, ale to nie był kluczowy czynnik. Jeśli masz jeszcze jakieś inne pytania to mogę się dowiedzieć, jak wygląda sytuacja.
Na górę

Postautor: Doneczka » 19 kwie 2017, o 18:25

Prawidłowy kierunek. Pogadaj ze studentami na miejscu - po tym już można naprawdę wiele wywnioskować. Na bank ktoś z uczelni też odpowiednie na twoje pytania - ogólnie na pewno sobie poradzisz. Widać po twoim podejściu że raczej dojrzale patrzysz na wybór miejsca do nauki zawodu.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2017, o 12:31

Skończ już tę reklamę szkoły.To się robi żenujące.
Na górę

Postautor: Gość » 20 kwie 2017, o 12:42

Poczytałam z ciekawości PRAWDZIWE opinie o tej uczelni i są zdecydowanie negatywne.Reklama szeptana jest mało wiarygodna.
Na górę

Postautor: Doneczka » 21 kwie 2017, o 17:30

Przecież logiczne, że studenci są na fejsie ;-) Pod względem poziomu nauczania raczej lepszego miejsca pod dietetyke nie znajdziesz. Idąc dalej - radzę pójść w kierunku podyplomówki. U nich masz np. dietetykę sportową, która jest mega na czasie i po prostu daje potencjał.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”