Tom -net internet

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 paź 2016, o 09:52

Witam czy wy też macie problemy z internetem z Tom-netu ciagle jakieś problemy, jak nie jakieś naprawy wtedy nie ma wcale internetu to znowu zasieg jest ale strony się namolnie nie otwierają wczoraj było dobrze dzisiaj znowu problem z otwieraniem stron czekam i czekam a jak jest to zacina się szok. O co to chodzi z tym tom netem jak tak dalej bedzie to rezygnuję bo to nie pierwszy raz i nie od dziś szwankują.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2016, o 10:48

Światłowód koło Tarnawatki, na łąkach im zamókł ! Będą osuszać po deszczach ! Mają słabej jakości kable, tylko pojedyńcza izolacja, dlatego tak się dzieje.
Na górę

Postautor: dfghjk » 4 paź 2016, o 11:37

to chyba , żart ?
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2016, o 12:50

Gość pisze:Światłowód koło Tarnawatki, na łąkach im zamókł ! Będą osuszać po deszczach ! Mają słabej jakości kable, tylko pojedyńcza izolacja, dlatego tak się dzieje.

Pewnie żart bo taka pogoda ma być do końca tygodnia wiec ...... ??
kurcze im się ciągle coś dzieje.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2016, o 13:31

Gość pisze:
Gość pisze:Światłowód koło Tarnawatki, na łąkach im zamókł ! Będą osuszać po deszczach ! Mają słabej jakości kable, tylko pojedyńcza izolacja, dlatego tak się dzieje.

Pewnie żart bo taka pogoda ma być do końca tygodnia wiec ...... ??
kurcze im się ciągle coś dzieje.

Będą osuszać po deszczach !!! Czyli PO Deszczach ! A czy to będzie w tym czy następnym tygodniu to zależy od tego kiedy przestanie padać ! Nikt nie będzie odkopywał i izolował kabla w czasie deszczu, to chyba logiczne !!! ???
Na górę

Postautor: gosc4 » 4 paź 2016, o 19:56

Co wy macie z tym internetem w tom-necie ja mam ten internet od dwóch lat i nie miałem nigdy problemów raz tylko zawiesił mi się router i raz była awaria na trasie Zamość Tomaszów Lub. przerwali kabel koparką. Mam komp. stacjonarny i laptopa i nic się nie dzieje. Mieszkam w centrum Tomaszowa Lub.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2016, o 21:02

Gość pisze:Światłowód koło Tarnawatki, na łąkach im zamókł ! Będą osuszać po deszczach ! Mają słabej jakości kable, tylko pojedyńcza izolacja, dlatego tak się dzieje.


W okolicach Tarnawatki Tom-net póki co nie posiada światłowodów, więc nie ma co zamakać.
Powinieneś zająć się zawodowym pisaniem bajek, bo jak widać ludzie wieżą w to co piszesz.
Napisz wszystkim jak się osusza światłowody bo nigdy nie widziałem jak to się robi.
Jest do tego jakaś specjalna suszarka światłowodowa ?
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2016, o 07:46

Gość pisze:
Gość pisze:Światłowód koło Tarnawatki, na łąkach im zamókł ! Będą osuszać po deszczach ! Mają słabej jakości kable, tylko pojedyńcza izolacja, dlatego tak się dzieje.


W okolicach Tarnawatki Tom-net póki co nie posiada światłowodów, więc nie ma co zamakać.
Powinieneś zająć się zawodowym pisaniem bajek, bo jak widać ludzie wieżą w to co piszesz.
Napisz wszystkim jak się osusza światłowody bo nigdy nie widziałem jak to się robi.
Jest do tego jakaś specjalna suszarka światłowodowa ?

Nie jest potrzebna suszarka. Suszy się od wewnątrz puszczając naprzemienne gorące światło: podczerwień i wysokoenergetyczne fale elektromagnetyczne - promienie gamma.
Ludzie, czy wy już naprawdę sarkazmu nie dostrzegacie? Odrobinę dystansu.
Na górę

Postautor: ZZtop » 5 paź 2016, o 08:50

Gość pisze:
Gość pisze:
W okolicach Tarnawatki Tom-net póki co nie posiada światłowodów, więc nie ma co zamakać.
Powinieneś zająć się zawodowym pisaniem bajek, bo jak widać ludzie wieżą w to co piszesz.
Napisz wszystkim jak się osusza światłowody bo nigdy nie widziałem jak to się robi.



Wieża radości!!! Wiara - to jest to, w co wierzą ludzie! :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 5 paź 2016, o 12:42

Ludzie lubią bajki i w nie wierzą, prawda czy nie wystarczy nagadać tak żeby osoba w to uwierzyła i jest git, ale w bajki wierzą tylko nie inteligentni albo mniej inteligentni :)
Na górę

Postautor: Fredzel » 13 lut 2018, o 20:54

Elegancko, neta wywala co 5 minut nic na kompie zrobić się nie da ani filmu ani nic, dzisiaj LM i też na to wychodzi że nic z tego nie będzie, weźcie to ogarnijcie bo krew człowieka zalewa, nie pozdrawiam i siema
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”