Gdzie można kupić dobry styropian?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc34 » 24 sie 2016, o 09:26

WITAM
Tak jak w temacie, gdzie w Tomaszowie można kupić dobry styropian i jaki polecenie?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2016, o 19:13

gosc34 pisze:WITAM
Tak jak w temacie, gdzie w Tomaszowie można kupić dobry styropian i jaki polecenie?


Styropian Knauf w Mrówce. Nie kupuj żadnych NTB i innych g....
Na górę

Postautor: gosc34 » 24 sie 2016, o 20:34

Właśnie słyszałem że jest bardzo dobry
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2016, o 08:48

my też ocieplaliśmy knaufem polecam, jest twardy nie łamie się i nie kruszy
Na górę

Postautor: gosccc » 25 sie 2016, o 18:36

Zakup dokonany, wybór padł na styropian Knauf wraz z całym systemem kleje i tynk silikonowy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2016, o 20:30

No to teraz "sprubój" zobaczysz jakie to gowno.
Dostaniesz sraczki i zatwardzenia na raz
i potem odbioja siem piórami.....
Na górę

Postautor: goscii » 25 sie 2016, o 21:09

Już dziś na jednej ścianie okleili, mimo iż majstrowie namawiali mnie na zakup innego styropianu i systemu to po dniu pracy na moim stwierdzili że jest super
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2016, o 17:19

Nie znam tego styropianu. Docieplam budynki Termoorganiką. Kiedyś ten styropian był dobry, ale dzisiaj to lipa. Polecam go z przyzwyczajenia kilentom. Muszę spróbować tego Knaufa.
Na górę

Postautor: goscc » 27 sie 2016, o 10:46

Używałem kilka razy styropianu Knauf na podłogę, mogę stwierdzić że jest jednym z najlepszych na rynku pod względem parametrów i twardości a do tego ceną nie przewyższa tych pozostałych.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2016, o 14:25

goscc pisze:Używałem kilka razy styropianu Knauf na podłogę, mogę stwierdzić że jest jednym z najlepszych na rynku pod względem parametrów i twardości a do tego ceną nie przewyższa tych pozostałych.


Niestety większość firm produkujących styropiany oszukuje. Za nim dociepliłem dom dużo na ten temat czytałem, rozmawiałem z fachowcami w tej dziedzinie i jest chyba tylko 2 firmy w Polsce, które produkują prawdziwy styropian. Jedną z tych firm jest Knauf. Reszta to produkty styropianopodobne...
Na górę

Postautor: goscc » 28 sie 2016, o 14:47

Najważniejsza w styropianie jest jego gęstość a co się z tym wiąże to jego waga. Najlepszym sposobem oceny jakości jest poprostu jego wrażenie. Większość producentów produkuje styropian z 1/3 dobrego komponenu a reszta to zmielony odpad styropianu czyli śmieci a proporcja powinna być odwrotna.
Na górę

Postautor: gosccc » 29 sie 2016, o 19:23

Ocieplenie elewacji i posadzki robi się na długie lata , dlatego warto wziąć pod uwagę dobre materiały. Ewentualny remont po krótkim czasie może być bardzo kosztowny.
Na górę

Postautor: goscc » 3 wrz 2016, o 20:13

Szkłem się tyłka nie podetrze
Na górę

Postautor: gossccc » 7 wrz 2016, o 21:23

Właśnie dziś mogę się pochwalić skończoną. elegacją na styropianie, klejach i tynkach, wyszło świetnie. Podczas prac przy układaniu kostki ściany zapaprały się błotem, wystarczył szlauf i lśniął jak nowe.
Na górę

Postautor: grzesioo » 23 wrz 2016, o 21:20

Czym ociepliłes że tak lśni?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”