ortopeda

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: monika10 » 29 lis 2014, o 13:37

Witam,potrzebuje informacji czy w Tomaszowie lub w Zamosciu mozna sie dostac szybko do ortopedy? Wiecie moze kto przyjmuje prywatnie? Dzieki za podpowiedzi,pozdrawiam
Na górę

Postautor: gabdan » 29 lis 2014, o 14:23

Ja skorzystałąm z wizyty prywatnej u Dr Marka Maryńczaka. Można było też na NFZ. Ale ja nie mogłam długo czekać bo byłam po instensywnej sterydoterapii lekiem na przytycie w chorobie nowotworowej. Podczas drugiej wizyty kontrolnej zostałam bardzo skrzyczana przez Pana Doktora.
Ja zrobiłam tak. Poszłam na wizytę do dr Maryńczaka, wymusiłam wypisanie skierowania na zabiegi fizykoterapeutyczne. Zabiegi mam wykonywane przez Pana Bartka ale nie są one na NFZ. Pan Bartek za każdym razem dopytywał się czy ból stóp już minął czy nie. W dalszym ciągu zgłaszałam ból, więc Pan Bartek kazał mi umówić się na wizytę do Pana Profesora Tomasza Karskiego. Ten rozpoznał przyczyny bólu i dał 3 serię zabiegów po których jest poprawa.
Albo Mirosław Brzyski.
Na górę

Postautor: monika10 » 29 lis 2014, o 16:19

Dziekuje bardzo za szybką odpowiedz ale gdzie Ci doktorzy przyjmuja
Na górę

Postautor: gabdan » 29 lis 2014, o 18:49

Przyjmują w Tomaszowie Lubelskim - tylko musisz zadzwonić:
ul. Petera 1
tel.: (84) 664- 33- 15.
Możesz na NFZ lub prywatnie.

Przyjmują też w Zamościu:
ul. Ciepła 10
tel.: (84) 638- 06- 38

i drugi:
ul. Kilińskiego 4
tel.: (84) 638- 15- 88.

To jest NZOZ Ortopedia Zamojska.

Moja sąsiadka uczęszczała na zabiegi do Tomaszowa Lub. na terenie szpitala ale zrobili jej tak że nie czuje palców, a jak jest zmiana pogody to az popłakuje bo taki ból ma ręki. Miała wybity bark bo spadła ze schodów na klatce w naszym bloku. Ja ją tez od czasu do czasu odwiedzam, ale teraz mam infekcję więc wolę się wykurować, bo jak na razie to nawet ze swoim pierwszym psem w życiu yorkiem nie mogę wyjść od tygodnia na dwór.

A czy może też masz bóle stóp? Bo ja miałam pierwszą serię: wirówka i diadynamik.
Druga seria od razu po pierwszej: wirówka, diadynamik, pole magnetyczne, laser (na te 2 ostatnie przekonałam lekarza, wydarł się na mnie i kazał mi szukać innego specjalisty). Ale przyniosły pozytywne skutki- ból był mniejszy.
Trzecia seria po przerwie dwutygodniowej: wirówka, termoterapia lampą sollux, laser (zlecone przez prof. Tomasza Karskiego plus 100 razy pompek do ściany na stojąco, 60 x skłony). Ból się podział, a jak nawraca to masażer wodny włączam i przestaje.

I bierz Łaszczów bo naprawdę warto. Pan Bartek wykonuje zabiegi na Chopina 8 tam gdzie Domagała. Jest taki mniejszy budynek jak wjeżdżasz i tam jest właśnie budynek ośrodka fizjoterapii. Sam zlecił mi rtg i usg stóp bo już ból był nie do wytrzymania, a Maryńczak tylko kazał zgiąć i wyprostować stope i uznał że to nic mi nie dolega. Natomiast Karski znalazł wady i to z tego mam bóle stóp i częściowo tez po sterydoterapii.

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2014, o 10:41

Jeżeli chodzi o ortopedę dziecięcego, to słyszałem, że do Tomaszowa zaczął przyjeżdżać ortopeda dziecięcy z Dziecięcego Szpitala Klinicznego z Lublina. Przyjmuje prawdopodobnie raz w miesiącu na ul. Sienkiewicza w przychodni Okulistyki.
Na górę

Postautor: gabdan » 30 lis 2014, o 14:50

Niestety tego nie wiem co się tyczy ortopedy z DSK z Lublina (też tam byłam leczona) co przyjmuje w Tomaszowie Lubelskim.
Ja polecam jednak NZOZ Ortopedię w Tomaszowie. Zadzwon i się umów.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2014, o 12:07

Tak, od października przyjeżdża ortopeda dziecięcy z DSK z Lublina, ostatnio przyjmował w sobotę 29 listopada, a teraz ma być chyba 29 grudnia. Przyjmuje w nowej przychodni Okulistyki na ul. Sienkiewicza.
Na górę

Postautor: gabdan » 1 gru 2014, o 14:36

Warto pójść na wizytę do ortopedy NZOZ Ortopedia Zamojska. W Tomaszowie przyjmują na NFZ i prywatnie- ja czekałam tydzień.
Na górę

Postautor: pacjent » 4 mar 2015, o 11:08

Pana Maryńczaka nikomu nie polecam ... zarozumiały lekarz z wiedzą z czasów PRL-u i niechętny do pomocy ... jeśli ktoś chce jeszcze pochodzić to odradzam. Strata czasu, nerwów i pieniędzy.
Na górę

Postautor: zzzz » 4 mar 2015, o 15:39

Chirurg ortopeda Konrad Słynarski Szpital LEKMED Warszawa ul. Kartezjusza 2 tel 509 809 345. podobno najlepszy w kraju leczy schorzenia i urazy kolan, bioder, stawu skokowego, łokcia i inne. Przeprowadza "trudne" operacje, oglądałam kilka dni temu program w TV, gdzie pokazywali przypadek młodego człowieka po 3 operacjach kolana w jakichś szpitalach i nadal nie mógł chodzić, tylko o kulach, nadal cierpiał i miał zdeformowane operacjami kolano, ten lekarz przeprowadził operację i pacjent po miesiącu chodził normalnie i wszystko było w porządku. O tym lekarzu można wiele dowiedzieć się w internecie. Nie wiem czy pokazaną w TV operację przeprowadzał na NFZ, czy prywatnie, ale ludzie mają różne problemy i szukają porad, choćby jakiegoś nazwiska.... Widziałam program więc napisałam, może ta informacja komuś się przyda, pozdrawiam.
Na górę

Postautor: lau311 » 4 sie 2015, o 00:07

Najlepiej pojechać tutaj http://forus.co do ortopedy. Nie wierze tym niby specjalistom z Tomaszowa i Zamościa. Nie ma u nas nikogo dobrego. Jeśli macie jakiś poważny problem, to lepiej udać się do Warszawy. Tam na pewno postawią trafną diagnozę.
Na górę

Postautor: Moli 555 » 19 maja 2017, o 09:09

Przyjmują w Tomaszowie Lubelskim - tylko musisz zadzwonić:
ul. Petera 1
tel.: (84) 664- 33- 15.
Możesz na NFZ lub prywatnie.

Przyjmują też w Zamościu:
ul. Ciepła 10
tel.: (84) 638- 06- 38

i drugi:
ul. Kilińskiego 4
tel.: (84) 638- 15- 88.

To jest NZOZ Ortopedia Zamojska.

Moja sąsiadka uczęszczała na zabiegi do Tomaszowa Lub. na terenie szpitala ale zrobili jej tak że nie czuje palców, a jak jest zmiana pogody to az popłakuje bo taki ból ma ręki. Miała wybity bark bo spadła ze schodów na klatce w naszym bloku. Ja ją tez od czasu do czasu odwiedzam, ale teraz mam infekcję więc wolę się wykurować, bo jak na razie to nawet ze swoim pierwszym psem w życiu yorkiem nie mogę wyjść od tygodnia na dwór.

A czy może też masz bóle stóp? Bo ja miałam pierwszą serię: wirówka i diadynamik.
Druga seria od razu po pierwszej: wirówka, diadynamik, pole magnetyczne, laser (na te 2 ostatnie przekonałam lekarza, wydarł się na mnie i kazał mi szukać innego specjalisty). Ale przyniosły pozytywne skutki- ból był mniejszy.
Trzecia seria po przerwie dwutygodniowej: wirówka, termoterapia lampą sollux, laser (zlecone przez prof. Tomasza Karskiego plus 100 razy pompek do ściany na stojąco, 60 x skłony). Ból się podział, a jak nawraca to masażer wodny włączam i przestaje.

I bierz Łaszczów bo naprawdę warto. Pan Bartek wykonuje zabiegi na Chopina 8 tam gdzie Domagała. Jest taki mniejszy budynek jak wjeżdżasz i tam jest właśnie budynek ośrodka fizjoterapii. Sam zlecił mi rtg i usg stóp bo już ból był nie do wytrzymania, a Maryńczak tylko kazał zgiąć i wyprostować stope i uznał że to nic mi nie dolega. Natomiast Karski znalazł wady i to z tego mam bóle stóp i częściowo tez po sterydoterapii.

Zycze szybkiego powrotu do zdrowia.
Na górę

Postautor: Moli 555 » 19 maja 2017, o 09:17

Nigdy do Łaszczowa tam już Pan Bartek nie pracuje zatrudnili na jego miejsce panią M. A ona jest kompletnie zielona
Na górę

Postautor: Zosia42 » 9 kwie 2018, o 11:26

Tak ja pani Magdy również nie polecam oprócz tego bardzo niemiła osoba
Na górę

Postautor: Zocha » 9 kwie 2018, o 11:43

Polecam panią Gęborys bardzo dobra i miła rehabilitantka.wszystko wyjaśni pomoże.jak kożystslam w tamtym roku byłam bardzo zadowolona
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”