gdzie kupic akumulator

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Gość » 16 lis 2014, o 00:05

tylko MOLL.
Na górę

Postautor: diesel » 16 lis 2014, o 12:03

Do diesla polecam Varta silver dynamic. U siebie w 1,9TDI mam włożony 74Ah/750A.
Akumulatory z serii Sliver dynamic są wzmocnione, mają większy prąd rozruchu - co w dieslu jest ważne przy pierwszym strzale na dużym mrozie, do tego grzanie świec więc prądu idzie sporo.
Kiedyś kupowałem Bosche i były bardzo dobre, później zaczęli walić w jajo na jakości i polecono mi Vartę, gdyż VAG daje je na pierwszy montaż zamiennie z Moll.
Jako punkt zakupu polecam sklep na Zamojskiej u pana Zycha, specjalizują się w akumulatorach, zawsze coś doradzą, sprawdzą gratis prąd ładowania i ocenią stan akumulatora i instalacji go ładującej.
U nich mam już kupiony akumulator do 4 auta i z żadnym nie miałem problemu, więc szczerze polecam.
Na górę

Postautor: przemoz » 30 lis 2014, o 19:52

Dobry i w dobrej cenie są na rolniczej w AUTOSie na zakręcie gdzie tiry naprawiają 74 ah bosh silver za 330 zeta kupisz.Polecam
Na górę

Postautor: przemoz » 30 lis 2014, o 19:55

przemoz pisze:Dobry i w dobrej cenie są na rolniczej w AUTOSie na zakręcie gdzie tiry naprawiają 74 ah bosh silver za 330 zeta kupisz.Polecam


Na ul.Rolniczej6
Na górę

Postautor: lejba » 30 lis 2014, o 21:44

w sex shopie kupisz akumulator
Na górę

Postautor: xxxx » 30 lis 2014, o 23:05

auto-wald ul. Rolnicza naprzeciwko stacji paliw Orlen
Na górę

Postautor: xxxx » 30 lis 2014, o 23:07

sprzedam prawie że nowy ak 45 cenna 150zł
Na górę

Postautor: White80 » 30 mar 2015, o 11:25

spróbuj w Internecie, na sprawdzonych aukcjach. Jak dobrze poszukasz to korzystnie kupisz wszystko, nawet szlifierkę czy klocki hamulcowe ;)
Na górę

Postautor: mentol » 31 maja 2016, o 13:09

Ja swój kupowałem w max-energia.pl i dobrze mi służy, przetrwał zimę bez zarzutu.
Na górę

Postautor: Gość » 1 cze 2016, o 18:17

Tylko internet, duże hurtownie, cena o 1/3 a nawet o połowę mniejsza niż w TL-u. jest gwarancja.
Na górę

Postautor: Michnik » 7 sty 2017, o 16:35

Witam ja dziś kupiłem akumulator firmy Varta Silver Dynamic E38 12V 74 Ah / 750 A w cenie 385zl ok 40 zł drożej niż na allegro w sklepie na zamojskiej za sklepem z odzieżą militarna. Ale dziś w nocy było -29 stopni i z rana nie mogłem odpalić auta a musiałem zrobić przegląd i dlatego kupiłem go w Tomaszowie. Po założeniu go do mojej toyoty Avensis II 2.0 D4D od razu zauważyłem że samochód ma większy strzał rozruchy niżeli wcześniej. Gdyż poprzedni akumulator miałem Boscha 70 Ah i prąd rozruchowy 640 A. (Taki akumulator miałem od 2010r. ) Palił dobrze ale do ok.-10 później miał już próblem. Wiem zaraz ktoś powie, że zle paliwo lalem. Ale samochód odpalił dziś po 2 zagrzaniu świec. Podsumowując należy jednak patrzeć na moc rozruchu akumulatora w zimowe dni kiedy mróz sięga powyżej -10 stopni.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sty 2017, o 09:24

Ja tez kupilem akunylator najtanszy jaki byl w sklepie do toyoty 1.4 d4d bo nie wiadomo ile jeszcze pojezdzi majac juz 15 lat i co a no to ze -23 stopnie i za pierwszym strzalem. Podsumowujac moge stwierdzic ze odpalanie w zimowe poranki nie zalezy wylacznie od ak :?: umulatora :!:
Na górę

Postautor: marequs » 14 sty 2017, o 00:04

Moim zdaniem poszperaj w internecie, najlepszy wybór oraz szybka dostawa...
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2017, o 11:20

marequs pisze:Moim zdaniem poszperaj w internecie, najlepszy wybór oraz szybka dostawa...

tak i 50zl za przesylke.gratuluje myslenia logicznego :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2017, o 21:52

Na listopadowej w sklepie malym godz wszedzie zamkniete wlasciciel mieszka za sklepem i otwiera 80 akumulator chyba 270 dalem .Swietnie zapala w minus 25 .polecam ten sklep
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”