mediaexpert - kolejny bubel

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 07:43

miało być tak pięknie, wielkie promocje, atrakcje itd.
poszedłem na otwarcie z gazetką promocyjną i bonami. chciałem kupić na raty, 10 rat po 119zł - tak w gazetce, ale okazuje się że nie po 119 ale prawie po 140zł.
Po przekątnej siedemnastki Biedronka: ciężko zaparkować.
Czy właściciele interesu mają Tomaszowian za durniów? chyba tak bo rezultat jest widoczny, pięć samochodów pod tak wielkim interesem zaparkowanych z czego 4 to samochody sprzedawców.
Powodzenia w upadłości. -a może o to właśnie chodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 10:56

Chwyt marketingowy ale nie każdy się na to nabiera niestety!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 11:02

Promocja - kuchenka gazowa przeceniona z 1699 na 1499 czyli aż 2 stówy!!! A w Neonecie na przeciwko od ręki za 1430 i bez promocji. W końcu trzeba jakoś odrobić kasę wydaną na reklamę na wielkie otwarcie. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 11:43

Wielkie ściemnianie ludzi.Podobnie jest ze sprzetem komputerowym. Podwyzszają cene,przekreślają,niby obniżają i wielka promocja. Wspierajmy lokalne sklepy gdzie ceny sa naprawdę dobre. Co robi reklama z ludzi? ŚWIAT(SKLEP) DLA IDIOTÓW.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 13:23

Wie ktoś skąd jest młody sprzedający, który wciska kabeł HDMI za 50 zł bo twierdzi że za 10zł pali się, to wiedza elektroniczna czy szef mu karze za pieniądze ludzi w chu.. robić. Ja bym nnie potrafił za żadne pieniądze umyślnie ludzi oszukiwać, to sie chyba nazywa k...a
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 13:27

Gość pisze:Wie ktoś skąd jest młody sprzedający, który wciska kabeł HDMI za 50 zł bo twierdzi że za 10zł pali się, to wiedza elektroniczna czy szef mu karze za pieniądze ludzi w chu.. robić. Ja bym nnie potrafił za żadne pieniądze umyślnie ludzi oszukiwać, to sie chyba nazywa k...a

W chuja to cię zrobili nauczyciele, że wszystkiego cię nauczyli bo o ortografii zapomnieli :D Boże tu co firma to tylko na forum się o niej pisze żeby źle napisać , czy autor postu to debil? Zakupy robią ludzie którzy potrafią myśleć i nie ma potrzeby takimi syfami zaśmiecać tego forum !!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 14:32

ty się nadajesz jako klient tego sklepu . Oczytany wszystkowiedzący i kasiasty sponsor mediaexpert
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 14:44

Gość pisze:
Gość pisze:Wie ktoś skąd jest młody sprzedający, który wciska kabeł HDMI za 50 zł bo twierdzi że za 10zł pali się, to wiedza elektroniczna czy szef mu karze za pieniądze ludzi w chu.. robić. Ja bym nnie potrafił za żadne pieniądze umyślnie ludzi oszukiwać, to sie chyba nazywa k...a

W chuja to cię zrobili nauczyciele, że wszystkiego cię nauczyli bo o ortografii zapomnieli :D Boże tu co firma to tylko na forum się o niej pisze żeby źle napisać , czy autor postu to debil? Zakupy robią ludzie którzy potrafią myśleć i nie ma potrzeby takimi syfami zaśmiecać tego forum !!!


Nie lubię jak ktoś umyślnie za pieniądze oszukuje drugiego człowieka i dlatego napisałem to co napisałem
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 17:47

nie wiecie jeszcze ze idiotom wystarczy magiczny napisas "promocja" zeby sie rzucic jak pies na swieze mięsko?takie sa realia bo towar w promocji czesto jest drozszy od tego bez promocji.tak bylo jest i bedzie przez mase naiwniaków ktorzy sie na to łapia.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 18:53

To miejsce chyba jakąś klątwą bagienną obłożone, była Biedronka, był Plus jeszcze trochę i będzie można powiedzieć: było mediaex.....

W Lublinie ta sama sieć ma towar tańszy i to bez promocji.

Po takiej wpadce cenowej na otwarcie to żeby faktycznie promocyjne ceny dali, mało kto coś tam kupi, uraz został w opinii publicznej.
Poczekamy na wyprzedaże.
Ten sklep, obecnie, to dobra robota dla sprzątaczek po zwiedzających.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lut 2014, o 22:25

Bo zakupy trzeba robić z głową a nie z pośpiechem ......... :wink:
Na górę

Postautor: marcino1 » 24 maja 2016, o 21:10

Gość pisze:Wie ktoś skąd jest młody sprzedający, który wciska kabeł HDMI za 50 zł bo twierdzi że za 10zł pali się, to wiedza elektroniczna czy szef mu karze za pieniądze ludzi w chu.. robić. Ja bym nnie potrafił za żadne pieniądze umyślnie ludzi oszukiwać, to sie chyba nazywa k...a


Koleś ma trochę racji. Dobrej jakości kable są droższe. Widzieliście kabel HDMI 2.0 Ultra HD Wireway http://www.avstore.pl/kabel-hdmi-2-0-ultra-hd-wireway-3m.html?utm_source=brdl&utm_medium=forum&utm_campaign=ww? Kosztuje właśnie ok. 50zł, ale jest cienki, elastyczny, lekki i praktyczny. Ma styki pokryte 24-karatowym złotem, dzięki czemu zapewnia najwyższej jakości połączenie.
Na górę

Postautor: znam » 28 maja 2016, o 01:10

Ja natomiast kilkukrotnie kupiłem w tym sklepie przedmioty zamiast jak tradycyjnie do tej pory przez internet tzn podobnie z tą różnicą że z odbiorem w sklepie byli na daną chwilę najtańsi lub prawie najtańsi w sieci zaoszczędziłem około 1 tys zł na tych zakupach ale nie były to towary z gazetki
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2016, o 11:18

21-ty wiek, ludzie mają internet w telefonach i nie potrafią sprawdzić ceny w Internecie i porównac jej w sklepie. To się nazywają inteligentne zakupy/Smart schopping, chociaż jestem zdania, że nie trzeba być specjalnie hyper mega intelektualistą, żeby na taki pomysł wpaść
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2016, o 14:54

ja wam opowiem moją historie z mediaexert... Kupując tam telewizor marki lg okazalo się że miał "podgłos" na kilku kanałach. Pracownik przywrócił ust.fabryczne i śmiga w porządku... pozostałe sprzęty jak lodówka, radio i depilator śmigają w porządku. A były zakupione w
pewnym mieście na literę H.... :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”