Kto wójtem gminy Krynice?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 31 gru 2013, o 13:13

Jak wszyscy to wszyscy ... Może akurat ktoś coś mądrego wymyśli...
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2014, o 20:44

nie potrzeba zmian taka jest moja myśl
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2014, o 09:29

Gość pisze:nie potrzeba zmian taka jest moja myśl

popieram w Zwiartowie jest jeszcze jeszcze wiele do zrobienia
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2014, o 15:03

może nowinka jakaś będzie? z ostatniej chwili
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2014, o 15:03

Tak On tylko uwierzył w tamte okolice i tylko w Zwiartów pakuje kasę jakby nie było innych miejscowości a wyborcy mieszkają w całej gminie "jeszcze Panie Wójcie" jeszcze bo nie życzę Ci kolejnej kadencji bo nasza gmina tonie!
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2014, o 15:06

w czym tonie ?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2014, o 12:32

cała gmina powoli sie zmienia
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2014, o 15:10

profesora mialickiego na wójta tylko z jego maturo coś nie halo bo slyszołem ze kolega mu musiał pomagać. ale łokulary za to ma i jaki łobrotny z dotacjami łobcykane ma wszystko to i dotacje na krynice zalatwi :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2014, o 15:45

a kto to?
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2014, o 21:48

Jancio miuzykant-światowy czlowiek-w worszowie końcył szkoły których nikt nie konczyl bo ich nie ma :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2014, o 00:29

Nie wiem o kogo chodzi i jakie to ma znaczenie dla kandydata na wójta?Bywali różni z różnym wykształceniem. W czas kiedy byle ciul może mieć skończone studia to dla mnie żaden nius.Wystarczy mieć kasę.
Na górę

Postautor: sasd » 5 sty 2014, o 19:04

Krynicom nikt i nic już nie pomoże...
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2014, o 20:37

Przez ostatnie 7 lat rozkwitł Zwiartów a reszta gminy pogrążyła się w stagnacji... smutne lecz prawdziwe. Wójt nie potrafi w żaden sposób przyciągnąć jakichkolwiek inwestorów

Może to nie wina wójta ale życzę szczęścia temu kto zechce zrobić zakupy po 17. Czeka go wycieczka do Tarnawatki bądź Komarowa . Tam można a u nas nie...

Czekamy na zmiany na lepsze ( czytaj na nowego włodarza - jeszcze tylko kilka miesięcy :) )

Ludzie nie dadzą się ogłupić tym, że nie zostaną podniesione podatki a niektóre nawet obniżone co już się stało ze śmieciami.

Naród Pamięta !
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2014, o 20:42

To już jedną wskazówkę mamy: wójtem będzie ten kto sklep otworzy czynny po 17, i to nie będzie człowiek ze Zwiartowa :lol:
Na górę

Postautor: jaja » 7 sty 2014, o 10:02

W Krynicach od dziś sklep do 22. Mamy zwycięzce :D
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”