Jakie Okna Kupić??

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 cze 2013, o 13:39

Witam !! Czy ktoś może polecić dobre okna do domu?? Jakie macie doświadczenia nie interesuję mnie pośrednik tylko firma?? Co sądzicie o Drutexie? Vemacie? Salamander?
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2013, o 14:22

Gość pisze:Witam !! Czy ktoś może polecić dobre okna do domu?? Jakie macie doświadczenia nie interesuję mnie pośrednik tylko firma?? Co sądzicie o Drutexie? Vemacie? Salamander?

Tylko Efektbud na rolniczej. Porownaj ceny, a sie przekonasz
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2013, o 16:22

pytam o producenta nie punkt handlowy
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2013, o 16:32

Oknoplast Kraków ,inni nie mają startu pod względem wyglądu ,jakości okuć itd!!
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2013, o 17:32

no właśnie czytałem w necie troche o Oknoplaście ale jest mase negatywnych opinii ludzie piszą że płaci się już za firmę a jakość w ogóle porażka
Na górę

Postautor: Gość » 6 cze 2013, o 19:50

zdecydowanie przereklamowany-OKNOPLAST, mi cholera nawiercili odpływ wody z ramy okiennej w tą drugą komorę poniżej tej z odpływem. Rama ma chyba 5 komór. Skutek taki, że w czasie deszczów woda po szybie spływała do wewnątrz na parapet. Śmiechu warte. Sam wykapowałem, nawierciłem otwory w pierwszej komorze a te poniżej zaślepiłem silikonem. OKNA SĄ OKNOPLASTU TEJ FIRMY Z KRAKOWA.
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2013, o 00:02

TYLKO NIE EFEKTBUD!!
Rok juz walcze o swoje prawa gdy przyszły i zostały zalozone wadliwe drzwi
Na górę

Postautor: gzik » 7 cze 2013, o 08:58

veka alfaline pakiet 3szybowy - najlepsze jakie są mam je juz od bodajże 5 lat rewelka drogie ale solidne
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2013, o 00:18

chcesz dobre kup drewniane ... chcesz tanie kup plastiki ... ja właśnie przez plastki robie teraz remont bo wilgoć ;)
wybijanie kratek wentylacyjnych bo to w oknach nie wyrabia ... :/ gdyby człowiek zaczekał z wymianą okien tr 2-3 lata to bym brał drewniane ... zajebiste ... jak zamkniesz nic z zewnatrz nie słychać a cyrkulacja powietrza jest ;)
Na górę

Postautor: Gość » 11 cze 2013, o 09:29

mazowiecka fabryka okien w Warszawie 501071173
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2013, o 14:40

Gość pisze:chcesz dobre kup drewniane ... chcesz tanie kup plastiki ... ja właśnie przez plastki robie teraz remont bo wilgoć ;)
wybijanie kratek wentylacyjnych bo to w oknach nie wyrabia ... :/ gdyby człowiek zaczekał z wymianą okien tr 2-3 lata to bym brał drewniane ... zajebiste ... jak zamkniesz nic z zewnatrz nie słychać a cyrkulacja powietrza jest ;)


Jak nie masz wentylacji to nawet drewniane szczelne okna nie wyrobią, ale jak widzę nie masz pojęcia o budownictwie 8)
Na górę

Postautor: Gość » 12 cze 2013, o 15:25

vemat, za 3-5 lat nie bedziesz musial wymieniac ponownie
Na górę

Postautor: taion » 15 cze 2013, o 22:32

Jestem za Vematem a nawet nie przeciw ewentualnie Salamander a sadze ze Goran ktory mam czesciowo (bo mam i rzeszowski Vidok - Boze chron Polske) jezeli nie pojechal po bandzie tez bedzie niezgorszy a mam ok 15prawie lat a jakoscia moze i lepsze od obecnych okien nowego typu i technologi profile okien Gorana maja cechowke made in germany (do wgladu) a to mowi samo za siebie - moim subiektywnym byc moze zdaniem
Na górę

Postautor: burza » 17 cze 2013, o 10:34

ale ty durny jestes
Na górę

Postautor: Gość » 17 cze 2013, o 21:53

burza ech ty pipko
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”