KOMORNIK

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: gosia05 » 27 wrz 2012, o 19:44

CO JUŻ WYKASOWALI WSZYSTKIE POSTY O KOMORNIKU CO TO SIĘ WYPRAWIA?
Na górę

Postautor: xxxyyy » 28 wrz 2012, o 08:21

Najwidoczniej komuś przeszkadzają takie posty i nie wiem na czyje polecenie są usuwane. Czy to jest wolność "myśli i słowa" ?
Na górę

Postautor: xxxyyy » 28 wrz 2012, o 11:41

im więcej postów jest usuwanych tym bardziej są podejrzani, robią machlojki i tyle, mylą się w obliczeniach na swoją korzyść a to nawet bagatela o kilka tysięcy. Ludzie pilnujcie sie dobrze. Nie rozumię jak mozna pomylić sie przy ksiegowaniu? chyba tylko specjalnie i z premedytacją. Zgroza........
Na górę

Postautor: WMLan » 28 wrz 2012, o 12:43

xxxyyy pisze:im więcej postów jest usuwanych tym bardziej są podejrzani, robią machlojki i tyle, mylą się w obliczeniach na swoją korzyść a to nawet bagatela o kilka tysięcy. Ludzie pilnujcie sie dobrze. Nie rozumię jak mozna pomylić sie przy ksiegowaniu? chyba tylko specjalnie i z premedytacją. Zgroza........


Ludzie, bo jak się czyta takie posty to się aż niedobrze robi. Co wy za brednie wypisujecie? Komornik się pomylił na kilka tysięcy złoty? To się na forum trzeba wypłakać? Cholera to rusz dupsko idź wyjaśnić sprawę i tyle, skoro się pomylił w obliczeniach to ma obowiązek nadpłatę oddać. Nie rozumiem tego.

Płaczecie że niedobry bo majątek zabiera, a jaki ma być? Co ma przyjść i po głowie pogłaskać i powiedzieć "nie martw się nic Ci nie zabiorę, poczekam jeszcze za dwa lata, może sam zechcesz zapłacić, a jak nie to jeszcze poczekam"?

Ale chyba po pierwsze - taką pracę ma i za to bierze kasę, a po drugie - musi mieć jakąś podstawę - tytuł egzekucyjny po trzecie - jak nie masz zaległości w opłacaniu to na pewno do Ciebie nie przyjdzie - bez powodu komornik do nikogo nie przychodzi.

Nie słyszałem jeszcze nigdy, aby ktoś był zadowolony z wizyty komornika w domu.

No i pewnie jeszcze podejrzany będę że komornika bronię, no jeszcze pewno kasę mi daje za to że posty są usuwane.

Jeżeli masz dowody niezbite na rzekome "machlojki" komornika to sprawę kieruję się do sądu, lub piszesz zażalenie do odpowiednich instytucji nadzorujących pracę komornika.

Rozumiem że różne sytuacje się zdarzają, ale zawsze można się jakoś dogadać między komornikiem a dłużnikiem.
Na górę

Postautor: aaaaaaaa » 28 wrz 2012, o 14:11

ale przecież nie ma przymusu czytania takich postów a jeżeli ludzie chcą sobie ponarzekać to niech narzekają :o
kogo nie boli tego nie uraża.
Na górę

Postautor: potro » 28 wrz 2012, o 18:04

POPIERAM. KOMUŚ TO WIELCE PRZESZKADZA A JAK BĘDZIE TRZEBA TO INNE FORA SĄ.
Na górę

Postautor: WMLan » 29 wrz 2012, o 14:28

aaaaaaaa pisze:ale przecież nie ma przymusu czytania takich postów a jeżeli ludzie chcą sobie ponarzekać to niech narzekają :o
kogo nie boli tego nie uraża.

Boli tego kogo się opisuje.
A później przychodzicie i prosicie o usunięcie wpisów na forum bo "trochę mnie poniosło", bo się prokuratura sprawą zajęła.

Ależ narzekać sobie można, ale trzeba odróżnić narzekanie od publicznego znieważania.

Forum jest prywatne i właściciel/administrator/moderator decydują co będzie a co nie na forum. Jak już pisałem, macie wątpliwości co do pracy komornika - do sądu proszę go podać, ale tam trzeba mieć konkretne dowody a nie tylko domysły czy inne przypuszczenia.
Na górę

Postautor: Gość » 29 wrz 2012, o 16:46

xxxyyy pisze:im więcej postów jest usuwanych tym bardziej są podejrzani, robią machlojki i tyle, mylą się w obliczeniach na swoją korzyść a to nawet bagatela o kilka tysięcy. Ludzie pilnujcie sie dobrze. Nie rozumię jak mozna pomylić sie przy ksiegowaniu? chyba tylko specjalnie i z premedytacją. Zgroza........


Ale napisz konkretnie o co chodzi, jak to było i przy czym się pomylił. Pomyłka na kilka tysięcy zł - to chyba grubo kasy miał do ściągnięcia z Ciebie, raczej nie chodziło o niezapłacone mandaty. Co z tym dalej zrobiłeś, bo chyba tego tak nie zostawiłeś? Piszesz że mylą się, znaczy się kilka takich przypadków już miałeś czy co?
Na górę

Postautor: gosia05 » 30 wrz 2012, o 08:18

ZARAZ, ZARAZ , A KTO TU KOGOŚ ZNIEWAŻYŁ. CHYBA GOŚCIU MYLISZ POJĘCIA
Na górę

Postautor: WMLan » 30 wrz 2012, o 08:39

gosia05 pisze:ZARAZ, ZARAZ , A KTO TU KOGOŚ ZNIEWAŻYŁ. CHYBA GOŚCIU MYLISZ POJĘCIA

No gdzież, przecież miło się wypowiadacie, chwalicie komornika za jego pracę, uczciwość, dokładność w obliczeniach, szczerość i wyrozumiałość.

Proszę o przedstawienie terminu jakim jakim Twoim zdaniem można określić treść wypowiedzi, które były skasowane.

Być może się mylę ale mi to pasuje do opisu wg np. tego źródła http://prawoprosto.pl/prawo-karne/karne-materialne/342-znieslawienie-zniewaga.html

Dodatkowo nikt z osób które tak "najechały" na komornika, nie przestawił na forum żadnej konkretnej sprawy, w której to rzekomo został oszukany, dzięki czemu mógłby przedstawić prawdziwość swoich wypowiedzi. Przypadek?
Na górę

Postautor: legun » 30 wrz 2012, o 22:55

A ja sam chętnie poczytałbym praktycznych porad jak bronić się przed komornikiem, tak na przyszłość. Z podjętych zobowiązań należy wywiązywać się w terminie, ale jeżeli bandyckie państwo każe mi płacić haracz w postaci np. OC za nieużywany pojazd i nie pozwala mi go wyrejestrować zanim go nie zezłomuję, to ja się na to nie godzę. W cywilizowanym świecie nie spotyka się takich praktyk. Mnie nie stać na wspieranie koncernów i nie obchodzi mnie czy sprzedaż nowych aut spada czy też nie. Komornik jest też przedstawicielem aparatu ucisku i nie czuję potrzeby prawienia komplementów komornikom. Czy jestem odosobniony w swych poglądach? Czy na tym forum takie opinie są niepożądane?
Na górę

Postautor: xxxyyy » 1 paź 2012, o 08:12

szkoda pisać bo administrator i tak zaraz usunie
Na górę

Postautor: WMLan » 1 paź 2012, o 09:47

xxxyyy pisze:szkoda pisać bo administrator i tak zaraz usunie

Bez obrazy, ale czy np. moje posty poprzednie są czytane, czy po prostu tylko się pisze aby pisać i narzekać?
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2012, o 13:02

jak Ci ten komornik prosił o usunięcie postów , to też nie jest kryształowy . Może zaskarżyć do sądu o zniesławienie ( umie to robić ) A forum jest na kazdy dowolny tematy , tak jak artykuły w gazecie np. . Chyba każdy może pisać co go boli a co cieszy .
Na górę

Postautor: WMLan » 1 paź 2012, o 19:06

Gość pisze:jak Ci ten komornik prosił o usunięcie postów , to też nie jest kryształowy . Może zaskarżyć do sądu o zniesławienie ( umie to robić ) A forum jest na kazdy dowolny tematy , tak jak artykuły w gazecie np. . Chyba każdy może pisać co go boli a co cieszy .

Eh, widzę że albo nikt nie rozumie moich intencji, albo nikt nie czyta ze zrozumieniem tego co piszę, albo też żyjemy w innych światach. Rozmowa na ten temat nie ma sensu. A komornik nic nie prosił.
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”