wypozyczalnia samochodow

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Renata12 » 11 lip 2012, o 12:52

Witam,czy ktos sie moze orientuje czy jest mozliwosc wypozyczenia samochodu osobowego lub busa na kilka dni gdzies w Tomaszowie lub Zamosciu,dziekuje za informacje.
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2012, o 17:13

jest ponoć obok cpn-u na zamojskiej jak się skręca na folwarczną taki biały budynek jest szyld
Na górę

Postautor: gosc5 » 11 lip 2012, o 17:14

ostatnio na zamojskiej za orlenem widziałem szyld wypożyczalnia samochodów zobacz tam
Na górę

Postautor: aaa » 11 lip 2012, o 17:14

za zamościem salon seata tam możesz wypożyczyć ale ceny kosmiczne
Na górę

Postautor: Renata12 » 11 lip 2012, o 17:50

No własnie chyba sie przeliczylam bo ceny sa dosc wysokie,dzwonilam pod jeden z nr to powiedziano mi,ze samo podstawienie do Tomaszowa to koszt 450zł i odebranie go ta sama cena,wiec chyba nici z wycieczki :( , ale dzieki wielkie za podpowiedzi
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2012, o 19:38

Renata12 pisze:No własnie chyba sie przeliczylam bo ceny sa dosc wysokie,dzwonilam pod jeden z nr to powiedziano mi,ze samo podstawienie do Tomaszowa to koszt 450zł i odebranie go ta sama cena,wiec chyba nici z wycieczki :( , ale dzieki wielkie za podpowiedzi

HEHE ja ci podstawie mój wóz za 200zł i zabiore za tyle samo. A jak weźmiesz go na tydzień i zapłacisz z góry to ci dorzucę umowę kupna-sprzedaży gratis :)
Na górę

Postautor: Renata12 » 11 lip 2012, o 21:42

Szczerze mówiac dzwoniłam do tej firmy i pani mi powiedziała,że podstawia mi auto z Lublina do Tomaszowa za ok.450 zl i odbiorą za 450zł a gdzie jeszcze dojechac w te upragnione góry z dziecmi? tu znowu będzie naliczana opłata za km myślałam,że odbywa sie to na zasadzie np.odbioru z Zamościa(i tu nie pobierają opłaty)następnie płacąc kaucje zwrotną i naliczana jest stawka dobowa np 250 zł. no ale cóż to wszystko wynika poprostu z niewiedzy,a słuchajcie może taniej by było wynajac busa ciekawy jaki tu by był koszt-jutro tez jest dzien,zaczne batalie od nowa moze jeszcze nie wszystko stracone :roll: jeszcze raz serdeczne dzieki ,
Na górę

Postautor: Gość » 11 lip 2012, o 22:33

ja wypozyczalem busa od firmy 1st-class w Tomaszowie 9 osobowy bez limitu km 349zl doba i maja nowe samochody
Na górę

Postautor: hehehe » 12 lip 2012, o 10:37

W dawnym fiacie prowadza wypożyczalnie, Rogóźno folwarczna 1, za orlenem w lewo i 100m dalej jest.. ceny okolo 100 za dobe zależy jaki samochod http://moto-komplex.otomoto.pl/ ta firma
Na górę

Postautor: Gość » 12 lip 2012, o 10:43

Ludzie skąd wy macie na to pieniądze przecież te ceny są potężnie zawyżone :/ wejdź na jakieś otomoto kup dziada na dwa tygodnie i po powrocie zezłomuj a pieniążki przeznacz na wypoczynek. Samochód można pomalować sprayami ala wakacyjny wypad :) Wesoło tanio i oryginalnie :)
Na górę

Postautor: Renata12 » 12 lip 2012, o 11:19

Witam ponownie to nie chodzi o kupno auta bo mam 2 w domu tylko od niadawna mam prawko ale po prostu boje sie zabrac do jazdy gdzies dalej i to z dziecmi dlatego szukam czegos innego zeby nie jechac na dwa samochody tylko rodzinnie w 7 osob jednym autem,ale dzieki za podpowiedzi podejde i tam popytam
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2015, o 07:34

wypożyczalnia w Tomaszowie lub. tel. 600222454, ceny konkurencyjne w stosunku do zamoscia, za taką samą toyotę za dwa tygodnie zapłaciłem prawie 500 zł taniej nie licząc podstawienia i odbioru. Podstawiają auta na lotniska i odbierają z lotnisk za rozsądne pieniądze. Korzystam często i polecam.
Na górę

Postautor: Gość » 30 paź 2015, o 07:40

stronka fb/112wypozyczalnia
Na górę

Postautor: ingalo » 1 gru 2015, o 19:16

Wypożyczalnia busów, 220 zł za dobę bez limitu km w Tomaszowie, Rogóźno ul. Józefowska tel 787 733 333
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2015, o 19:37

w tomaszowie?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”