Tomaszów Lubelski - Kraków, Katowice

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: TRASA » 15 paź 2011, o 19:04

Witam,
Czy istnieje jakieś bezpośrednie połączenie z Krakowem, Katowicami (pks, bus)?
P.S. Byłoby dobrze gdyby właściciele firm przewozowych podali linki do swoich aktualnych stron internetowych lub numery telefonów kontaktowych a także godziny oraz terminarz kursowania.
P.S. A w jaki sposób podróżują mieszkańcy Tomaszowa oraz studenci do w.w. miejscowości?
Na górę

Postautor: peter » 15 paź 2011, o 19:15

Co prawda bezpośrednio to nie wiem, ale być może to Cię zainteresuje.
Wystarczy dojechać busem/autobusem do Jarosławia i tam otwierają się już duże możliwości. Z Jarosławia pociągami można dojechać bezpośrednio do Przemyśla, Rzeszowa, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Gdańska, Poznania, Kołobrzegu, itd.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2011, o 19:17

około 1 w nocy jest i autobus i bus do Katowic przez Kraków
Na górę

Postautor: Eve » 15 paź 2011, o 20:49

viewtopic.php?f=23&t=32360&hilit=bus+do+krakowa

Ja jeżdżę busem z Narola (Afar), kiedyś Big Busem (choć nie wiem czy nadal mają kursy, bo dawno jechałam, a na ich stronie są nieaktualne). W Jarosławiu przesiadam się na pociąg. Pociągi są bezpośrednie do Krakowa, Katowic, lecz po ostatnich zmianach niestety mam zwykle przesiadkę w Rzeszowie. Popatrz w linku wyżej. Jeżdżą busy, lecz nie wiem w jakich godzinach. Osobiście mam chorobę lokomocyjną, więc preferuję podróż pociągiem, a do Jaro muszę się przemęczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2011, o 20:51

Kiedyś było dobrze. W niedziele z Bełżca leciał pociąg do Zielonej Góry przez Kraków.
Były również połączenia do Krakowa PKS. Jeździło 2-3 osoby, wiec zrezygnowali bo się nie opłacało. A teraz pozostaje przesiadka na pociąg w Jarosławiu.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2011, o 21:39

bus jest na 9 w Katowicach
Na górę

Postautor: Eve » 15 paź 2011, o 22:34

Eve pisze:http://tomaszow.info/forum/viewtopic.php?f=23&t=32360&hilit=bus+do+krakowa

Ja jeżdżę busem z Narola (Afar), kiedyś Big Busem (choć nie wiem czy nadal mają kursy, bo dawno jechałam, a na ich stronie są nieaktualne). W Jarosławiu przesiadam się na pociąg. Pociągi są bezpośrednie do Krakowa, Katowic, lecz po ostatnich zmianach niestety mam zwykle przesiadkę w Rzeszowie. Popatrz w linku wyżej. Jeżdżą busy, lecz nie wiem w jakich godzinach. Osobiście mam chorobę lokomocyjną, więc preferuję podróż pociągiem, a do Jaro muszę się przemęczyć.



Aaaaa i z Zamościa busy też jeżdżą (przez Stalową Wolę). Jechałam raz. Prawie całą drogę przespałam. Chyba jeździ ok. 8 godzin, tak jak inne busy, czy autobusy z TL.
Na górę

Postautor: max » 15 paź 2011, o 22:42

00:50 odjeżdża PKS jest w krakowie na 6:30
cena coś koło 50zł
1:10 odjeżdza bus daf kam przystanek za trafo przy dworcu jest w krakowie 10minut po pksie cena nie mam pojecia ale podobna do pksu.
PKS jedzie dalej do katowic bus konczy w krakowie.
Proponuje PKS duzo wygodniej, napewno bezpieczniej czas podobny cena pewnie też.
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2011, o 22:48

autobus 00:50 z dworca w Tomaszowie jest ok6.15 w KRK na dworcu bilet 53zl
Na górę

Postautor: max » 15 paź 2011, o 22:50

Z Zamościa dodatkowo 2 PKSy 8:15 kraków i 10:45 katowice przez Kraków jadą około 8h cena 46, 48 zł
Dodatkowo 7busów firmy zdaje sie MAX czas jazdy 6h cena coś koło 44zł
No i PKP Intercity 5:29 na 12:33 w krakowie ceny nie znam jedzie dalej na katowice wrocek aż do zielonej
Na górę

Postautor: bilmich » 13 sie 2017, o 12:01

Witaj!
Od sierpnia 2017 uruchomiono przejazd Katowice-Tomaszów Lub.Więcej na: www.adftravel.pl tel 735 981 211
Polecam!
barbara
Na górę

Postautor: krakow » 13 lis 2017, o 13:24

polecam wszystkim ten transport.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”