księgarnie w Tomaszowie lubelskim

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: kali » 8 sie 2011, o 16:08

Witam może ktoś się orientuje, w której księgarni są najtańsze podręczniki (nie mam czasu by sprawdzić i porównać ceny, więc pytam na forum)
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2011, o 18:35

kali pisze:Witam może ktoś się orientuje, w której księgarni są najtańsze podręczniki (nie mam czasu by sprawdzić i porównać ceny, więc pytam na forum)


Patrz wątek "Sezon na podręczniki"
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2011, o 19:38

Najtańsze podręczniki są w księgarni ''Dede'' na ulicy Lwowskiej 19,I piętro!
i miła sprzedawczyni też jest!
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2011, o 22:03

Gość pisze:Najtańsze podręczniki są w księgarni ''Dede'' na ulicy Lwowskiej 19,I piętro!
i miła sprzedawczyni też jest!



Potwierdzam, odradzam Eurekę, Agorę, i tę na Lwowskiej obok deptaka, kobity stoją i palą fajki tylko
Na górę

Postautor: dona » 9 sie 2011, o 10:42

Gość pisze:
Gość pisze:Najtańsze podręczniki są w księgarni ''Dede'' na ulicy Lwowskiej 19,I piętro!
i miła sprzedawczyni też jest!



Potwierdzam, odradzam Eurekę, Agorę, i tę na Lwowskiej obok deptaka, kobity stoją i palą fajki tylko

Codziennie przechodzę Lwowską ale jakoś Pań z księgarni na Lwowskiej nie widziałam jeszcze z papierosem..
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2011, o 11:07

Gość pisze:
Gość pisze:Najtańsze podręczniki są w księgarni ''Dede'' na ulicy Lwowskiej 19,I piętro!
i miła sprzedawczyni też jest!



Potwierdzam, odradzam Eurekę, Agorę, i tę na Lwowskiej obok deptaka, kobity stoją i palą fajki tylko



to tak na prawdę odradziłeś/łaś wszystkie księgarnie w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: POLECAM » 9 sie 2011, o 12:02

A ja polecam księgarnie PAPIRUS zwłaszcza osobom zapracowanym, gdyż można zostawić tam wykaz i na terenie Tomaszowa książki dowiozą na miejsce!
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2011, o 13:41

POLECAM pisze:A ja polecam księgarnie PAPIRUS zwłaszcza osobom zapracowanym, gdyż można zostawić tam wykaz i na terenie Tomaszowa książki dowiozą na miejsce!


Byłem tam i nie mają wszystkich książek, są słabo zorientowane. Co najważniejsze ich książki nie są takie tanie.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2011, o 13:43

POLECAM pisze:A ja polecam księgarnie PAPIRUS zwłaszcza osobom zapracowanym, gdyż można zostawić tam wykaz i na terenie Tomaszowa książki dowiozą na miejsce!


Pachnie kryptoreklamą
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2011, o 14:57

Gość pisze:
POLECAM pisze:A ja polecam księgarnie PAPIRUS zwłaszcza osobom zapracowanym, gdyż można zostawić tam wykaz i na terenie Tomaszowa książki dowiozą na miejsce!


Byłem tam i nie mają wszystkich książek, są słabo zorientowane. Co najważniejsze ich książki nie są takie tanie.


I w dodatku oszukują klientów. Kupiłam u nich box w PROMOCJI za 199 a teraz sprzedają taniej. Dopiero później zorientowałam się, że przepłaciłam i to grubo. Czuję się oszukana...
Na górę

Postautor: Klient » 10 sie 2011, o 09:46

To spoko. Dobrze wiedzieć że teraz w Papirusie jest taniej. Dobrze że nie śpieszyłem się z kupnem książek.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2011, o 09:50

Klient pisze:To spoko. Dobrze wiedzieć że teraz w Papirusie jest taniej. Dobrze że nie śpieszyłem się z kupnem książek.


Chyba sam/sama nie wierzysz w to co piszesz.
Na górę

Postautor: Pani » 10 sie 2011, o 09:54

Nie powiedziałabym żeby księgarnia Dede była dobrze zaopatrzona. Potrzebowałam słownika do angielskiego i masakra, tam nie było, to pytanie co to za księgarnia edukacyjna. Tyle książek co oni mają to ja mam w domu. Porażka.
Na górę

Postautor: Marta » 10 sie 2011, o 09:58

A mi się wydaje że te wszystkie brednie o innych księgarniach pisze ktoś z z księgarni Dede, bo obsmarował wszystkie tylko swoją pozostawił bez komentarza. Agora, Platon, Papirus do niczego, a koło deptaka palą fajki.
W ten sposób szkodzicie sami sobie.
Na górę

Postautor: Dede » 10 sie 2011, o 11:55

A mi się wydaje, że ktoś zobaczył za dużo pochlebstw na temat konkurencji i nie potrafi opanować emocji. Proponuję, aby każdy zajął się swoim biznesem, a nie tylko szukał sposobu na obrażanie konkurencji. Takie są uroki biznesu, trzeba umieć walczyć o swoje ale z godnością, a nie wypisując brednie na forum publicznym.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”