FIRMA TRANSPORTOWA WOŚ

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 11:48

Witam.Dzis tak sie składa że jechałem busem tej firmy do Tomaszowa no i zdziwił mnie fakt że kierowca upychał ludzi jak sardelki a gdy ktoś wspomniał o policji zaczął sie drzeć że nie myśli płacić mandatów i mówił o jakieś kobiecie która zadzwoniła ostatnio na policję bo cisneła się w busie i mówił że dowie sie która kto kobieta i więcej jej nie weźmie,miał do niej pretensje tylko dlatego że chciała dojechać w normalnych warunkach i bezpiecznie.Potem zadzwonił po drugiego busa i na koniec powiedział że podstawiają go dla bezpieczeństwa podróżnych(chodź do Tl zostało raptem 10km)Ta firma nic sobie nie robi z dbaniem o bezpieczeństwo i komfort jazdy(wiem że mają autokar)Mieliście takie sytuacje z tą firmą??Może czas na częstsze kontrole tej firmy??
Na górę

Postautor: mika23 » 22 mar 2011, o 16:39

ja bardzo czesto nimi jeżdże na trasie łaszczów- telatyn i każdy bus jest zapełniony, ale nie narzekam. Jesli ktos nie chce się cisnąć to niech nie wsiada i czeka na nastepny.
Nikt nikogo nie zmusza.
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 18:09

który to Woś
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 18:24

Jak chcesz jechać to decydujesz się na akceptowanie warunków jakie ci stawiają, jak ci nie pasuje to jak juz ktos napisał - czekaj na następny.
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 18:26

tak tylko później wszyscy mówią że wielka tragedia dlaczego nie zadzwonili na policję
Na górę

Postautor: helga » 22 mar 2011, o 20:24

jak jeździ to Włoch to też jedno wielkie chamstwo...ludzi ma się za nic...takie traktowanie a kasę niezłą bierze za przejazd...pasażer to zło konieczne
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 21:20

helgo jeździj P k S - em
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 22:08

Widziałem dzisiaj busa na Listopadowej SZOK. http://www.witd.lublin.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 22:29

to zastanowcie sie jak by zareagowal gdybyscie wybrali inny srodek lokomocji. nie ma pasazerow nie ma kasy. BOJKOT TRZA ODLOSIC LUDZISKA - PO TYG. ZMIEKNIE nie badzie mial wyjscia .
Jezdzac, narazacie sie na kalectwo czy nawet smierc
potem bedzie placz, jak dojdzie do wypadku, a kto wam zaplaci za leczenie , czy rente . ciekawe jaki ma ubezpieczenie ten przewoznik.
TO WSZYSTKO MOZNA SPRAWDZIC ; POLICJA CZY KONTROLA PRZEWDZOW PRZEPROWADZI KONTROLE ALE MUSI WIEDZIEC CO I KOGO MA KONTROLOWAC
Na górę

Postautor: nowa11 » 22 mar 2011, o 23:04

inny środek lokomocji? tylko jaki?
nie każdy posiada samochód a autobusów jest jak na lekarstwo.... co chwile jakis zabieraja !!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 23:24

AUTOBUSOW MALO ale skoro wybieracjie inny srodek lokomocji zamiast autobusu to trudno sie dziwic ze coraz mniej jezdzi- powietrze maja wozic. PKS tez musi zarabiac zeby otrzymac linie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2011, o 23:36

Gość pisze:Jak chcesz jechać to decydujesz się na akceptowanie warunków jakie ci stawiają, jak ci nie pasuje to jak juz ktos napisał - czekaj na następny.


Dawno takiej bzdury nie słyszałem. Człeniu, gdzie ty żyjesz?
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2011, o 11:53

on zapewne jest kierowca w tej firmie , ktora przewozi ludzi nie dbajac o ich bezpieczenstwom- ciekawe jak bedzie myslal gdy spowoduje wypadeknp. ze wzgledu na stan tech. tych zlomow - i beda go wloczyli po sadach- ö to kosztuje . Ludzie myslec wam zabroniono czy macie patent na niesmiertelnosc ????
Rozumie ze o prace trudno , ale za jaka cene.Jezeli nie myslicie o pasazerach to pomyslcie o swoich rodzinach- kto im pomoze gdyby cos sie stalo. Wos sie na was wypnie.
Na górę

Postautor: tommii » 23 mar 2011, o 12:31

jak czytam te wpisy to śmiać mi sie chce z ludzi którzy piszą że nie musimy Wosiem jeździć,a jeśli ktoś nie ma wyboru?uczy się,pracuje i nie ma auta??Warto narażać życie by w jednym przejeździe trasy zabrać o te 10-15 osób więcej jednym busem??Ludzie jak by mieli wybór to by na pewno nie wsiadali ale cóż nie każdego stać na codzienne dojazdy autem do pracy czy do szkoły,a grubas Woś mógłby podstawiać po 2 busy na godziny najbardziej o blegane przez uczniów i osoby pracujące i wszyscy spali by spokojnie!!!A Woś i kierowcy nie wkurzali by się na ludzi bo wszyscy przecież wiedzą że takie ekstremalne przewozy są niebezpieczne!!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2011, o 18:59

JA TO ROZUMIE wiem jak jest i ze do szkoly i pracy dojechac nie jest latwo , tym bardziej ze prawie nic nie jezdzi.ALE TAKI PAN PRZEDSIEBIORCA CHCE TYLKO NA WAS ZARABIAC A NIE INTEESUJE GO WASZE BEZPIECZRENSTWO-pomijam tu wygode pasazerow
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”