opieka w tomaszowskim szpitalu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: pacjent » 21 sty 2011, o 21:05

Chcielibysmy poznac wasze zdanie na temat opieki lekarskiej w tomaszowskim szpitalu.
Jakie warunki maja pacjenci ??
Jaka jest kadra lekarska i jak oceniacie jej prace ??
- czy jako pacjenci czujecie sie bezpiecznie w tym szpitalu ??
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2011, o 21:46

nie czaruj katoliki są wszędzie jak nie dasz to nikt Cię nie widzi, lekarze ze wsi za swinię nauczeni brać bo sami dawali .... ot cała prawda , chyba że wolisz kartę chorobową mojego dziadka ...i ich opinie konowałów z wiosek ,porównywalną z Zamościem :!: w niczym??
Na górę

Postautor: Sofia » 21 sty 2011, o 21:51

mam misia do sprzedania - ZOFIA
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2011, o 22:01

Gość pisze:nie czaruj katoliki są wszędzie jak nie dasz to nikt Cię nie widzi, lekarze ze wsi za swinię nauczeni brać bo sami dawali .... ot cała prawda , chyba że wolisz kartę chorobową mojego dziadka ...i ich opinie konowałów z wiosek ,porównywalną z Zamościem :!: w niczym??


--- jak to rozumiec ??
-to ze skorumpowani , to jasne , a jakie warunki ??
ponoc szpital remontuja , ale tylko z zewnatrz a w srodku jak za czasow prl-lu- -materace tak wylezane ze wygladaja jak rynny, a do tego same by wywedrowaly na smietnik , jakby to co w nich zyje nogi mialo. ??
- na oddzial dostaniesz sie szybko tylko wtedy jak chodzisz do jasnie lekarzy prywatnie ???
... wyzywienie ???
od dawna wiadomo , ze chory i biedny najszybciej dostanie sie na cmentarz !!
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2011, o 22:20

Obyśmy zdrowi byli!!!!!!!!!!!!!!
Czego życzę i pacjentom i personelowi medycznemu, bo choroby niestety dopadają wszystkich.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2011, o 01:05

Widze ze wszyscy zdrowi, a moze strach przed wypowiedzia was gnebi . Tu nikt nie pyta o nazwiska , ale o doznania pacjenta, ktory tej pomocy potrzebuje i jest na nia skazany czy tego chce czy nie .
Czytajac strony internetowe szpitali ma sie wrazenie , ze opieka med. jest najlepsza z mozliwych ,wszyscy sie o chorego troszcza , zabiegaja o niego a lekarze sa poprostu wspaniali(i tacy zapewne sa , ale smie twierdzic , ze to jednostki w skali kraju )
Sale sa czyste , najwyzej dwuosobowe, a pracownicy szpitala staraja sie spelnic wszystkie oczekiwania pacjentow . Certyfikaty ISO nie sa w zasadzie w tych wspanialych szpitalach potrzebne, ale skoro sa takie wymagania ...
Skoro tak jest, to dlaczego jako pacjent potrzebujacy pomocy juz nikogo nie interesuje gdy nie chodzi na prywatne wizyty itd. itp.
Chory to system , ale leczenia tego pacjenta nie podejmie sie zaden rzad , nawet PIS-owski . chyba ze macie jeszcze jakies zludzenia ?????
Na górę

Postautor: GOSC33 » 22 sty 2011, o 09:14

jeżeli już mieliście okazję przebywać w naszym szpitalu to napiszcie jak wyglądało wasze leczenie. Jakie badania Wam zaoferowano o ile jakiekolwiek były....
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2011, o 10:56

kilka dni temu widziano jak jacys panowie niesli do szpitala materac, to teraz juz z wlasnym materacem trzeba chorowac ????? kiedys nosilo sie do szpitala tabletki , ktore trzeba bylo wczesniej samemu wykupic .
Jak wyleczyc chory system ?????????????????
Pacjencie lecz sie sam ????????????????
Pacjencie nie choruj, jezeli juz musisz to tylko na choroby, ktore mozna by wyleczyc aspirynka albo pencylinka !!!!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2011, o 11:24

W szpitalu to dobrze wypisują tylko akty zgonu. 8)
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2011, o 11:46

Gość pisze:W szpitalu to dobrze wypisują tylko akty zgonu. 8)


nawet strona internetowa szpitala przy urzedzie miasta jest PUSTA.
ten szpital po prostu nie istnieje ????? nie leczy ?????
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2011, o 14:13

smutne to ale 30- 40 lat temu było biednie ale opieka była lepsza,lekarze podczas wizyt podchodzili przynajmniej / dla oka/ do każdego chorego a teraz każdy ma swoich pacjentów od których kasuje i trzeba się modlić aby w tym czasie ten lekarz nie poszedł na urlop lub zwolnienie bo nikt o zdrowie nie zapyta, nie wiem też kto bedzie pracował jak odejdzie ta 45-55 letnia kadra pielęgniarek bo młodych nie widać / szkołę zlikwidowano/ a te odejda w jednym czasie
Na górę

Postautor: g. » 22 sty 2011, o 14:44

czyli w mysl zasady ,pacjencie twoje zdrowei zalezy do ciebie -lecz sie sam
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2011, o 21:45

marzę o sytuacji gdy w naszym szpitalu dostanie łóżko każdy a nie tylko znajomy lub ten który da w łape, jest to bardzo bolesne, zastanawiam się czy ci lekarze i pielęgniarki myślą,że mają przed sobą niewidomych idiotów którzy nie widzą jak są traktowani oby nigdy nie musieli czuć się tak bezsilnym,upokorzonym prosząc wielokrotnie o to co powinno się mieć od ręki, o zwykłe ludzkie traktowanie o pomoc
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2011, o 22:09

GOSC33 pisze:jeżeli już mieliście okazję przebywać w naszym szpitalu to napiszcie jak wyglądało wasze leczenie. Jakie badania Wam zaoferowano o ile jakiekolwiek były....


a goowno cię to obchodzi
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2011, o 22:23

Ostatnio patrzę na mój pasek z wypłaty : kasa chorych 360zł., a kiedy chciałem się zaszczepić musiałem sobie kupić strzykawkę z igłą za złotówkę.....
A tak w ogóle to w/g mnie są lekarze z POWOŁANIA i tacy co ,,mamusia kazała", do tych pierwszych mam pełen szacunek, bo ludzi śmierci zabierają. A innych to wiemy jak jest nie jednokrotnie słyszałem o błędnych diagnozach...
Jak jest w Tomaszowie, wystarczy poleżeć jeden dzień i wiadomo. Tych co uczciwie pracują i z godnością szanują człowieka pochwalam.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”