Kto w Polsce gwałci kobiety - gość przeraża:)

Kto w Polsce gwałci kobiety - gość przeraża:)

Postautor: Gość » 19 maja 2017, o 08:32

Normalnie w całej Polsce trwają masowe gwałty. Gość ma wyrażne kompleksy wynikające z pochodzenia gdy płakuniał nad Ukraincami z Tomaszowa i okolic wcielanymi do WP II RP. I że rodziny sie o tym dowiadywały będąc w szoku. Teraz ma wyraźnie inne problemy bo przy tych gwałtach widać wyraźnie , że się strasznie podnieca.

Nikt tyle tutaj nie napluł na Polskę i Polaków.

Re: Kto w Polsce gwałci kobiety - gość przeraża:)

Postautor: Gość » 19 maja 2017, o 08:46

A może to jakaś ludzka tragedia. Może był molestowany seksualnie albo ma kłopoty ze wzwodem , że tak od wczoraj się tymi gwałtami podnieca :roll:

Re: Kto w Polsce gwałci kobiety - gość przeraża:)

Postautor: Gość » 19 maja 2017, o 09:00

"Następnym wyróżnikiem, który zresztą wynika z poprzedniego, jest kompletna dezynwoltura wobec meritum jakiegokolwiek problemu czy kwestii. Sedno sprawy nigdy nie jest przedmiotem rozważań leminga, gdyż jego opinia jest formułowana właśnie przez te zestawy gładkomówiące, które ma do dyspozycji w telewizorze. Już poza wszystkim trzeba przyznać, że mieć takie usposobienie, to jest faktycznie wygoda. Niezbadany jest do końca mechanizm myślowy leminga, ale z dużym prawdopodobieństwem można przyrównać go do zaprogramowanego robota. Gdy dotrze do niego sygnał od ulubionego autorytetu lub celebryty, natychmiast wszystkie trybiki mu się zatrybiają, dźwignie się dźwigają, zapadki zapadają i łeb szczelnie mu się zamyka w tym temacie."


Dostał sygnał od lisowskiego natemat i od wczoraj ma wyraźnego pdlca :P


Re: Kto w Polsce gwałci kobiety - gość przeraża:)

Postautor: Gość » 19 maja 2017, o 19:02

To pewnie jakiś rolnik szuka żony :panzielony:


Wróć do „Polityka krajowa i zagraniczna”