fiat 126p

Postautor: dariolaw » 26 wrz 2019, o 13:23

Cześć, chciałabym sobie kupić swoje pierwsze auto czy uważacie, że fiat 126p byłby ok, od siebie dodam, że jestem wielką miłośniczką tego auta i moim wielkim marzeniem było nim jeździć, ale mam lekkie obawy co do bezpieczeństwa...


co sądzicie? kupić nowsze a później zainwestować kolekcjonerska w fiata?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 13:39

Nie radzę brak wszystkiego w tym aucie .
Na górę

Postautor: dariolaw » 26 wrz 2019, o 13:49

właśnie przerobienie tego auto do stanu, w którym będzie bezpieczny będzie pewnie kosztowało fortunę o ile się da w ogóle..;/
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 13:50

właśnie przerobienie tego auto do stanu, w którym będzie bezpieczny będzie pewnie kosztowało fortunę o ile się da w ogóle..;/
szkoda kasy na taki badziew, lepiej kupić jakiegoś amerykańskiego klasyka
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2019, o 21:47

Cześć, chciałabym sobie kupić swoje pierwsze auto czy uważacie, że fiat 126p byłby ok, od siebie dodam, że jestem wielką miłośniczką tego auta i moim wielkim marzeniem było nim jeździć, ale mam lekkie obawy co do bezpieczeństwa...


co sądzicie? kupić nowsze a później zainwestować kolekcjonerska w fiata?
Myślę, że jako pierwsze auto powinnaś kupić sobie coś bardziej nowoczesnego. Maluch jest świetnym autem do kolekcji ale niestety obecnie jego wyposażenie a raczej jego brak może współczesnym kierowcom, szczególnie młodym i kobietom sprawiać odrobinę problemów. Na pewno minusem będzie: brak porządnego ogrzewania, wspomagania kierownicy, napęd na tył. No i trudno znaleźć już porządnego malucha do jazdy (tzn. w dobrym stanie i bez korozji). Raczej polecał bym kupić, wyremontować i mieć na niedzielne przejażdżki.
Na górę


Wróć do „Sprzedam: motoryzacja”